PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gościu w żółtawej kurtce przy schodach w 6 sekundzie chyba złapał kubek xD
1
Tu będzie albo 4-1 albo 2-2
0
Balde jest tak tępym zawodnikiem. Balde biec, Balde kopać
2
Co robisz Robert dzisiaj xD
0
Chciałoby się krzyknąć: "o Kourde"
0
hahahaha Żul co robi dzisiaj
2
Musimy to wygrać z dwóch powodów. Uciszyć pajaca z komentatorki i uciszyć pajaców na Camp Nou
0
Fajnie że nikt nie przeciął takiej piłki xD
1
Obiecują Flickowi, że się poprawią, zagrają jeden mecz dobrze i dzisiaj takie gówno
2
I tak by rękę odgwizdali Pedriemu xd
2
Jak drużyna nie leży, to nie leży. To, że w LE przegraliśmy grając jakimiś Aklomachami to jeszcze ok, ale dzisiaj jest póki co kompromitacja.
1
Słuchajcie tego. Sprzedajemy Yamala, bierzemy Salaha, a za resztę kasy kupujemy Kane'a, środkowego obrońcę i lewego obrońcę.
0
Flicka już nosi
0
Co zrobił Balde? xd
0
Nie no zajebiście
1
W sumie niech mu dadzą rzuty wolne, bo gorzej się nie da
1
Jakiś czas temu Martin też chyba nieźle ebnął z dystansu, nie?
0
@mientusek1407 Gerardo Martino
0
Pomalujcie ten tunel, na Boga
1
@Popitek12 po czym?
0
Myślicie, że kapitan ogląda dzisiaj swoich kolegów?
2
Usos wrócili do tag teamów i gitara @Popitek12
2
@Commando zgadza się. Tylko szkoda tylko, że za tymi pięknymi amerykańskimi słowami nie idą żadne gesty.
1
Słyszeliście, co ten ambasador USA w Polsce mówił w TVN? Aż mnie zemdliło od tego cukrowania. Jesteśmy najlepszym, najbardziej zjednoczonym narodem w Europie, mamy najsilniejszą armię w Europie, jesteśmy mocarstwem (XD!), kraje w Europie muszą dążyć za przykładem Polski. A potem nas nie ma przy kluczowych rozmowach
1
@Krzysztof1987 spoiler: gówno mu to pomoże
1
@Safrani ta Estonia to co tak zaczęła ostatnio cwaniakować? Wysłali już swoje wojska na Ukrainę?
5
@Culer9002 nie wiem, dla mnie to jest naprawdę kabaret. Mógł pojechać na Montserrat i spędzić tydzień u mnichów
3
@ACMaldini3 pamiętam, że razem uderzali w puchara
0
Szkoda, że nie do Częstochowy jednak. Widać, że tam w głowie jest też nieźle naje..., pomijając problemy po ostatnich wydarzeniach.
0
Kurcze, jak ja lubię obejrzeć Skazańca za każdym razem jak leci w telewizji