0

Gościu w żółtawej kurtce przy schodach w 6 sekundzie chyba złapał kubek xD

1

Tu będzie albo 4-1 albo 2-2

0

Balde jest tak tępym zawodnikiem. Balde biec, Balde kopać

2

Co robisz Robert dzisiaj xD

0

Chciałoby się krzyknąć: "o Kourde"

0

hahahaha Żul co robi dzisiaj

2

Musimy to wygrać z dwóch powodów. Uciszyć pajaca z komentatorki i uciszyć pajaców na Camp Nou

0

Fajnie że nikt nie przeciął takiej piłki xD

1

Obiecują Flickowi, że się poprawią, zagrają jeden mecz dobrze i dzisiaj takie gówno

2

I tak by rękę odgwizdali Pedriemu xd

2

Jak drużyna nie leży, to nie leży. To, że w LE przegraliśmy grając jakimiś Aklomachami to jeszcze ok, ale dzisiaj jest póki co kompromitacja.

1

Słuchajcie tego. Sprzedajemy Yamala, bierzemy Salaha, a za resztę kasy kupujemy Kane'a, środkowego obrońcę i lewego obrońcę.

0

Flicka już nosi

0

Co zrobił Balde? xd

0

Nie no zajebiście

1

W sumie niech mu dadzą rzuty wolne, bo gorzej się nie da

1

Jakiś czas temu Martin też chyba nieźle ebnął z dystansu, nie?

0

@mientusek1407 Gerardo Martino

0

Pomalujcie ten tunel, na Boga

1

@Popitek12 po czym?

0

Myślicie, że kapitan ogląda dzisiaj swoich kolegów?

2

Usos wrócili do tag teamów i gitara @Popitek12

2

@Commando zgadza się. Tylko szkoda tylko, że za tymi pięknymi amerykańskimi słowami nie idą żadne gesty.

1

Słyszeliście, co ten ambasador USA w Polsce mówił w TVN? Aż mnie zemdliło od tego cukrowania. Jesteśmy najlepszym, najbardziej zjednoczonym narodem w Europie, mamy najsilniejszą armię w Europie, jesteśmy mocarstwem (XD!), kraje w Europie muszą dążyć za przykładem Polski. A potem nas nie ma przy kluczowych rozmowach

1

@Krzysztof1987 spoiler: gówno mu to pomoże

1

@Safrani ta Estonia to co tak zaczęła ostatnio cwaniakować? Wysłali już swoje wojska na Ukrainę?

5

@Culer9002 nie wiem, dla mnie to jest naprawdę kabaret. Mógł pojechać na Montserrat i spędzić tydzień u mnichów

3

@ACMaldini3 pamiętam, że razem uderzali w puchara

0

Szkoda, że nie do Częstochowy jednak. Widać, że tam w głowie jest też nieźle naje..., pomijając problemy po ostatnich wydarzeniach.

0

Kurcze, jak ja lubię obejrzeć Skazańca za każdym razem jak leci w telewizji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?