PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Dla mnie to jest chore, że Messi tak zasuwa xd
0
@daniel32778 nie kierować się jakimiś pseudo zasadami dla sebów z blokowisk i normalnie zgłosić.
2
No niech jeszcze jakiś cieć Messiego połamie przed MŚ xd
0
Ten transfer De Paula to zawsze będzie dla mnie zagadka xd
0
Ale się zaczną wylewy w obronie xd
0
@Derean cicho xd
1
@mekston mogłem o tych bramkarzach nie pisać xD Myślałem, że Ustari broni
0
No to zaczynamy zabawę
0
@Eklerek Salah come to Barca
1
@macio_944 i git, ale tak powinny też odpowiedzieć dzbanowi inne kraje UE i to najlepiej oficjalnie. Sikorski się wychylił, a Francja, Niemcy itd. cichutko, bo biznes trzeba kręcić. I potem nas przy kluczowych rozmowach dotyczących bezpieczeństwa nie ma.
38
Dajcie mu zakaz stadionowy, a najlepiej to zakaz rodzicielski
1
@mekston z tego co pamiętam to on też na karne był git
17
Messiemu pod koniec kariery los odpłacił się bramkarzami, którzy potrafią coś bronić, bo tak pół życia w Barcy z Ter Stegenem, wcześniej Pinto, a Valdes też potrafił lipę zrobić. W Argentynie całe życie z jakimiś ręcznikami typu Armani, Caballero.
2
A haftajm szoł będzie? Czekam na występ jakiegoś Lil Ciecia.
3
Ten Alba xD Sędzia to ma czasami niezły widok, jak piłkarz do niego leci. Wyobraźcie sobie, że biegnie do was Vinicius
1
hahahahaha co bramka
1
Ciekawe czy mecze MŚ też będą miały amerykańskie opóźnienie
0
@Kgorecki2500 jest w UT trzeci strój Barcelony?
1
Lamine Penal xd
0
Robercik na karnego xd
0
O, Ricardo Rodriguez na ławie xD Kiedyś był z nim mem, że oglądasz randomowy mecz, a tam on biega na lewej obronie
2
Co chłop ma dzień dzisiaj xD
3
Co Anthony zrobił 3 cieszynki po jednym golu to jego
1
Wayne Rooooooooony
0
jeden biegnie na oślep, drugi nie widzi gdzie podaje
1
I to się znowu sprawdza xD
https://x.com/Mudrykism_/status/1995978132411875466
0
Niepopularna opinia, ale biała czcionka podoba mi się na tych strojach bardziej niż pomarańczowo-granatowa
0
Tylko wszedłem do pokoju z kuchni i Balde rozje...ny xD
0
Tylko wszedłem do pokoju po powrocie ze sklepu
1
Skład pachnie potrzebą ratowania wyniku, ale fajnie, że Rashford i Bardghji w pierwszym