8

Dla mnie to jest chore, że Messi tak zasuwa xd

0

@daniel32778 nie kierować się jakimiś pseudo zasadami dla sebów z blokowisk i normalnie zgłosić.

2

No niech jeszcze jakiś cieć Messiego połamie przed MŚ xd

0

Ten transfer De Paula to zawsze będzie dla mnie zagadka xd

0

Ale się zaczną wylewy w obronie xd

0

@Derean cicho xd

1

@mekston mogłem o tych bramkarzach nie pisać xD Myślałem, że Ustari broni

0

No to zaczynamy zabawę

0

@Eklerek Salah come to Barca

1

@macio_944 i git, ale tak powinny też odpowiedzieć dzbanowi inne kraje UE i to najlepiej oficjalnie. Sikorski się wychylił, a Francja, Niemcy itd. cichutko, bo biznes trzeba kręcić. I potem nas przy kluczowych rozmowach dotyczących bezpieczeństwa nie ma.

38

Dajcie mu zakaz stadionowy, a najlepiej to zakaz rodzicielski

1

@mekston z tego co pamiętam to on też na karne był git

17

Messiemu pod koniec kariery los odpłacił się bramkarzami, którzy potrafią coś bronić, bo tak pół życia w Barcy z Ter Stegenem, wcześniej Pinto, a Valdes też potrafił lipę zrobić. W Argentynie całe życie z jakimiś ręcznikami typu Armani, Caballero.

2

A haftajm szoł będzie? Czekam na występ jakiegoś Lil Ciecia.

3

Ten Alba xD Sędzia to ma czasami niezły widok, jak piłkarz do niego leci. Wyobraźcie sobie, że biegnie do was Vinicius

1

hahahahaha co bramka

1

Ciekawe czy mecze MŚ też będą miały amerykańskie opóźnienie

0

@Kgorecki2500 jest w UT trzeci strój Barcelony?

1

Lamine Penal xd

0

Robercik na karnego xd

0

O, Ricardo Rodriguez na ławie xD Kiedyś był z nim mem, że oglądasz randomowy mecz, a tam on biega na lewej obronie

2

Co chłop ma dzień dzisiaj xD

3

Co Anthony zrobił 3 cieszynki po jednym golu to jego

1

Wayne Rooooooooony

0

jeden biegnie na oślep, drugi nie widzi gdzie podaje

1

0

Niepopularna opinia, ale biała czcionka podoba mi się na tych strojach bardziej niż pomarańczowo-granatowa

0

Tylko wszedłem do pokoju z kuchni i Balde rozje...ny xD

0

Tylko wszedłem do pokoju po powrocie ze sklepu

1

Skład pachnie potrzebą ratowania wyniku, ale fajnie, że Rashford i Bardghji w pierwszym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?