PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
O, wyszedłem do kuchni
1
To jest naprawdę niesamowite, jaki wpływ na Cubarsiego miał Inigo. Co się z nim dzieje w tym sezonie
1
Bez Araujo i de Jonga brakuje charakteru na boisku
0
Ty no nie wiem xd
1
Może wynika to z tego, że obejrzałem z jeden mecz Atletico w tym sezonie, ale dzisiaj to ja się serio o ten mecz nie obawiam.
0
@kuz w żadnej akurat
2
Ja naprawdę jestem zadowolony z tego, że ten stadion, pomijając dach, będzie wyglądał praktycznie tak samo jak stare Camp Nou. Mam tylko nadzieję, że bebechy są dobrze zrobione.
0
@fejkenq warto se zagrać w 26? Nigdy nie grałem w żadnego FMa
0
@NeroTFP1 ja kibicuję Argentyńczykom tylko kiedy grają przeciw Polsce
1
@kanver_ ta bo Lewy nie miał pojazdu za to xd
1
@FCB24 a ja byłem z nim od zawsze
1
Pilne: w Netto można kupić Twistosy śmietankowe (texas grill nie było), bo kiedyś ktoś pytał o nie. @JimMorrisonFCB nie Ty? Są też ziemniaczane Mr Snaki z dzieciństwa pod inną nazwą, ale też od Star Foods. Od razu się przypomniało dzieciństwo.
0
Oby nie, niech to jeszcze potrwa z jeden sezon.
0
@esem91 coś jest mocno nie tak, że obserwujemy takie obrazki w listopadzie
1
@Trojanek23 wczoraj jak TVN leciał w tle, to myślałem, że się przesłyszałem :D
0
@FCB24 no ja nie rozumiem tej gadki, że klub płaci, to ma grać. Tylko że klub też będzie miał potem problem, jak go zajadą, bo nie dają mu odpoczywać.
1
@NeroTFP1 bo zapomniałem nazwę tego programu, co też leciał, ale były zwykłe pranki :v
1
@NeroTFP1 niech wrócą czasy niegroźnych pranków jak w Goło i wesoło xd
0
My się tego Atletico nie powinniśmy bać, oni są w odwrocie.
5
Meczyk na Eleven i elegancko.
2
Wujek Foliarz - recenzja
W sumie spoko. Myślę, że nie żałowałbym, gdybym poszedł na to do kina. Dużo memów i nawiązań do naszej popkultury. Głównie oglądałem dla piosenki Kacperczyków na koniec xd
2
@clyde to, co widzimy nad nami to zwykły green screen.
0
@Cule1797 i oczywiście Araujo jest pierwszym w historii zawodnikiem, któremu na socjalach życzą śmierci?
0
@lucas/catalan ja to w sumie go na początku nie lubiłem, a teraz to lubię sobie yeetnąć :v
1
@mordini123 @mordini123 a po walce wszyscy zaczną przyjaźnie yeetować :D
0
Ale Valencia to jest tragedia
1
Czyli z tego co widzę, to ostatnim rywalem Ceny będzie ktoś z czwórki Gunther, Solo Sikoa, LA Knight, Jey Uso? Pewnie Gunther. Dosyć rozczarowujące. @Popitek12 @lucas/catalan @D10SLEO @mordini123 @zadafcb
0
Jak ktoś szuka czystej z tyłu domówki z tego sezonu, to ktoś na Vinted wystawił za jedyne 212 zł, rozmiar XL. Nówka z metką.
12
I teraz wszyscy, którzy uważali, że robił smród w szatni, głośno:
"przepraszam panie Ilkayu Gundoganie"
6
@Arden powtarzamy cykl. Wróci, znowu ustawi se goryla na profilowym, zagra dobrze z ogórem i znowu nam spieprzy jakiś ważny mecz.