1

O, wyszedłem do kuchni

1

To jest naprawdę niesamowite, jaki wpływ na Cubarsiego miał Inigo. Co się z nim dzieje w tym sezonie

1

Bez Araujo i de Jonga brakuje charakteru na boisku

0

Ty no nie wiem xd

1

Może wynika to z tego, że obejrzałem z jeden mecz Atletico w tym sezonie, ale dzisiaj to ja się serio o ten mecz nie obawiam.

0

@kuz w żadnej akurat

2

Ja naprawdę jestem zadowolony z tego, że ten stadion, pomijając dach, będzie wyglądał praktycznie tak samo jak stare Camp Nou. Mam tylko nadzieję, że bebechy są dobrze zrobione.

0

@fejkenq warto se zagrać w 26? Nigdy nie grałem w żadnego FMa

0

@NeroTFP1 ja kibicuję Argentyńczykom tylko kiedy grają przeciw Polsce

1

@kanver_ ta bo Lewy nie miał pojazdu za to xd

1

@FCB24 a ja byłem z nim od zawsze

1

Pilne: w Netto można kupić Twistosy śmietankowe (texas grill nie było), bo kiedyś ktoś pytał o nie. @JimMorrisonFCB nie Ty? Są też ziemniaczane Mr Snaki z dzieciństwa pod inną nazwą, ale też od Star Foods. Od razu się przypomniało dzieciństwo.

0

Oby nie, niech to jeszcze potrwa z jeden sezon.

0

@esem91 coś jest mocno nie tak, że obserwujemy takie obrazki w listopadzie

1

@Trojanek23 wczoraj jak TVN leciał w tle, to myślałem, że się przesłyszałem :D

0

@FCB24 no ja nie rozumiem tej gadki, że klub płaci, to ma grać. Tylko że klub też będzie miał potem problem, jak go zajadą, bo nie dają mu odpoczywać.

1

@NeroTFP1 bo zapomniałem nazwę tego programu, co też leciał, ale były zwykłe pranki :v

1

@NeroTFP1 niech wrócą czasy niegroźnych pranków jak w Goło i wesoło xd

0

My się tego Atletico nie powinniśmy bać, oni są w odwrocie.

5

Meczyk na Eleven i elegancko.

2

Wujek Foliarz - recenzja

W sumie spoko. Myślę, że nie żałowałbym, gdybym poszedł na to do kina. Dużo memów i nawiązań do naszej popkultury. Głównie oglądałem dla piosenki Kacperczyków na koniec xd

2

@clyde to, co widzimy nad nami to zwykły green screen.

0

@Cule1797 i oczywiście Araujo jest pierwszym w historii zawodnikiem, któremu na socjalach życzą śmierci?

0

@lucas/catalan ja to w sumie go na początku nie lubiłem, a teraz to lubię sobie yeetnąć :v

1

@mordini123 @mordini123 a po walce wszyscy zaczną przyjaźnie yeetować :D

0

Ale Valencia to jest tragedia

1

Czyli z tego co widzę, to ostatnim rywalem Ceny będzie ktoś z czwórki Gunther, Solo Sikoa, LA Knight, Jey Uso? Pewnie Gunther. Dosyć rozczarowujące. @Popitek12 @lucas/catalan @D10SLEO @mordini123 @zadafcb

0

Jak ktoś szuka czystej z tyłu domówki z tego sezonu, to ktoś na Vinted wystawił za jedyne 212 zł, rozmiar XL. Nówka z metką.

12

I teraz wszyscy, którzy uważali, że robił smród w szatni, głośno:
"przepraszam panie Ilkayu Gundoganie"

6

@Arden powtarzamy cykl. Wróci, znowu ustawi se goryla na profilowym, zagra dobrze z ogórem i znowu nam spieprzy jakiś ważny mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?