1

@MirusAmisz tak sobie myślę, że spróbuję pozbierać naklejki z Mundialu 2026, 20 lat po moim pierwszym albumie.

4

Czy szanowne państwo zbiera jakieś karty Topps, Panini itd.? Ostatnio dość mocno to wróciło do mody, a dziś sam kupiłem sobie jedną paczkę. Niby w tych paczkach jest 5000 autografów, no ale to na cały świat. Podoba mi się to, że w paczkach są nie tylko aktywni zawodnicy, ale też legendy. Oto efekty:
https://i.imgur.com/IDVq8Ky.png

75

Pół roku nie wytrzymał z Ronaldem w szatni, zrozumiałe

1

@blakkudium Afryka dzika, dawno odkryta...

1

@Wossi61FCB wiem, kiedyś był tu mini festiwal, na którym miał być on, a po nim Sanah i nie przyjechał tu na koncert bo mu sie nie chciało.

2

@Konradowskyy @Wossi61FCB @July_6_BcN ja w ogóle nie czaję aż takiej popularności rapu. Najprostszy przekaż czy o co chodzi? Wiadomo, sam słucham pojedynczych piosenek, np. lubię Fiołkowe pole Sobla czy tam ze dwie piosenki Problemu, ale aż tak?

1

Top 10 artystów (w tym zagranicznych) w Polsce w 2025 na Spotify:

1. Mata
2. Oki
3. francis
4. Sobel
5. Taco
6. White 2115
7. Gibbs
8. PRO8L3M
9. Kaz Bałagane
10. Bedoes 2115

Co o tym sądzicie?
O co chodzi z tą dominacją rapu?

6

@macio_944 czy już zwyzywano go od podszywek?

0

@MesQueUnClub_87 a wyobraź sobie na ławce Barcy Papszuna w zapierdzianym dresie

2

@Konradowskyy

1. Daria Zawiałow
2. Kacperczyk
3. Meskie Granie 2020
4. Tears for Fears
5. Republika

1. Braciaki dwa
2. Intro On
3. Dziwna
4. Pokolenie końca świata
5. Everybody wants to rule the world

2

@macio_944 ja to bym chciał jeszcze na Robercika zdążyć

0

Nie lubię go jak nie wiem, ale prawie zawsze coś dołoży

5

Flick się uśmiecha = ja się uśmiecham

0

A teraz to słabo strzelił

3

Kurde jak ja lubię Rashforda

2

Antoś w sercu ciągle Barca jednak

14

Ludzie, wy chcecie atakować w 90. minucie mając 2-1 z Atletico grając takim składem? O co tu połowie chodzi xD

0

Rozsądnie stawiamy na obronę, ale my tak nie umiemy grać xd Coś się tu odwali

0

A kto to ten z 15? Nie kojarzę gościa

0

Wayne Roony zakopany

3

xdddddd jezu jaki fart

1

Schodzi Dri, wchodzi Dro

0

Oj tu coś się chyba odje... z tą całą młodzieżą. Dużó czasu jeszcze

0

A Laporta co wykrzywił mordę jak pałąk od wiadra. Uśmiechnij się wuja.

0

Ale szybkośc Rasha

3

Rash im robi zaraz Danza Kuduro z defensywy

4

Strzelił i się zabił xD

0

Olmulaaaaaaaaaaaaaaa kochany

0

No to mamy przesrane xD

0

XD Simeone jeszcze lepszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?