PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Noo i nowy Tomb Raider z chęcią bierę
1
No super kategoria, "kobiety robią gry" xd I oczywiście to jakaś low effort pikselówka co ma pewnie 10 graczy
0
Póki co to tylko RE dla mnie fajne chyba
2
@Popitek12 a w tej głowie na pewno kłębią się piękne pomysły
1
@blakkudium vamos Szwecja
0
@clyde no będzie oglądane
3
@clyde "Oglądać dziś w nocy galę czy iść niewyspana do roboty" to chyba się ze sobą łączy :D
3
Tylko Legia może nas godnie kompromitować
0
@LAMC_10 ja już pisałem o tym ambasadorze parę dni temu. W TVN tak cukrował, że jesteśmy mocarstwem, że inni powinni brać z nas przykład, że jesteśmy niesamowitym narodem, aż się rzygać chciało.
1
@blakkudium nie żeby Anglii to groziło
3
@marcin62 przez strój szanownej pani dziennikarki, sejm pomylił się posłowi z burdelem
1
Szwecja do boju
9
Krótko z babą
1
@QuQ Real zawsze miał obrzydliwy styl, więc dla nich się liczą wyniki, a wyników nie ma. Nie będą czekać.
0
My jakieś prawa do Nico mamy czy już po ptokach?
2
Bellingham mordą w trawie wylądował czy co xD
2
Oho, kolejnemu plackowi wyjdzie strzał życia
0
Gdyby zwolnili Xabiego i byłbym odpowiedzialny za socjale Barcy, to zupełnym przypadkiem przypomniałbym pierwszy sezon Xaviego jako trenera Barcy używając fonetycznego zapisu jego imienia, czyli [ˈʃaβi]
0
Real by dostał karnego, jak wtedy co Modrić faulował swojego
0
Brawo Bellingham
0
@Roobo z Anią Gotuje?
0
Xabi dokonuje ostatnich wysiłków w sprawie ratowania posady w rozmowie z sędziami.
2
Dognieść ich teraz
0
@krefi10 zobaczysz
0
Haha a Haaland co cwaniaczka gra :D
2
Ale on będzie karcił Real w El Clasico w przyszłości
0
Dobra, ale Haaland niestety słupek
0
Mamy to chyba
3
hahaha Borek jaki smutny XDD A jak mordę wydarł po golu Realu
2
Gówno warte jest to City