0

Gdyby zwolnili Xabiego i byłbym odpowiedzialny za socjale Barcy, to zupełnym przypadkiem przypomniałbym pierwszy sezon Xaviego jako trenera Barcy używając fonetycznego zapisu jego imienia, czyli [ˈʃaβi]

0

Real by dostał karnego, jak wtedy co Modrić faulował swojego

0

Brawo Bellingham

0

@Roobo z Anią Gotuje?

0

Xabi dokonuje ostatnich wysiłków w sprawie ratowania posady w rozmowie z sędziami.

2

Dognieść ich teraz

0

@krefi10 zobaczysz

0

Haha a Haaland co cwaniaczka gra :D

2

Ale on będzie karcił Real w El Clasico w przyszłości

0

Dobra, ale Haaland niestety słupek

0

Mamy to chyba

3

hahaha Borek jaki smutny XDD A jak mordę wydarł po golu Realu

2

Gówno warte jest to City

2

@MessiForeverTheBest ekstra porównanie xd Obsadziłbyś Ruska na sekretarza ONZ do spraw pokoju na świecie, jeśli takie stanowisko istnieje/by istniało? xd

11

Nie ma to jak obsadzać na to stanowisko kogoś, kogo kraj został zalany przez niekontrolowaną imigrację

0

@Zelazny_Mike i powiedz tylko coś złego na Ukrainę, to zaraz jesteś ruskim propagandzistą xD Obrzydliwy kraj

1

@BorzyKrzys ten fragment najlepszy, bo sytuacja podobna jak z Domem dobrym. Część bab serio chodzi na te filmy i nie potrafi odróżnić aktora od granej przez niego postaci, matko xd

1

@partymaker a czyli już nie lubimy Fermina? Niedługo pewnie wszyscy będą jechać Martina od ogórów jak po Interze xd

3

@macio_944 tylko jaki procent nawołuje do wyjścia z Unii? Niewielki, który nawet nie jest u władzy. A kto u władzy kwestionuje choćby w najmniejszym stopniu UE i jej zbytnie ingerowanie w niepodległość państwa oraz niektóre decyzje? Nikt, bo piniondze dają. I tu znowu mamy dwie skrajności, nic pomiędzy.

0

@NeroTFP1 są ludzie, którzy płacą za odblokowanie artykułów na Wyborczej i kupowanie onlyfansa juz tak źle nie wygląda.

1

Normalnie xd

0

@norbi77 ja się nie śmieję z jego problemów psychicznych, ale on idzie szamańską drogą Umtitiego.

7

@norbi77 a ja myślałem, że wycieczka do trzech miast w Izraelu w trakcie sezonu

0

@buglikos ulubiony zawodnik po Messim

0

Gościu w żółtawej kurtce przy schodach w 6 sekundzie chyba złapał kubek xD

1

Tu będzie albo 4-1 albo 2-2

0

Balde jest tak tępym zawodnikiem. Balde biec, Balde kopać

2

Co robisz Robert dzisiaj xD

0

Chciałoby się krzyknąć: "o Kourde"

0

hahahaha Żul co robi dzisiaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?