5

W sumie to śmiesznie zobaczyć niektóre gwiazdy, co na cały rok chowają się do szafy i wychodzą na sylwestra i to nie tylko Maryla. Górniak też spokojnie można zaliczyć

1

@Kgorecki2500 ja to bym w sumie chciał Sing 3

1

@Kgorecki2500 na filmiku nie ma czornych, bo płaczą, że Steve wraca, żeby zabrać tarczę Kapitanowi Wakandzie

8

@Filipem Pep dekada w City, posrane xd

1

I co tera panie Ferdku?

1

@Bykunn no akurat w taką stronę poszła fabuła. Smerfom zachciało się ognia :D
@Kgorecki2500 ale szczerze mówiąc, to szybko mi zleciało

2

@ZuczekFCB1899 bodajże, że obecny banderyzm na Ukrainie nie jest skierowany w Polaków @Kgorecki2500

3

@Giwera grubas tyle wie, co se zje

4

@tadzik447 kiedyś to nie był żart

0

@kanver_ przestało mnie to interesować jak ten cały Raczek zaczął krytykować sequel Top Gun, żeby na siłę mieć inną opinię. Nie uważam Avatarów za arcydzieła, ale można było odnieść wrażenie po opiniach, że to najgorsze co w życiu obejrzę. No a tak nie jest.

2

Wróciłem właśnie z nowego Avatara i cóż, twitterowi wannabe krytycy znowu wychodzą na pajaców. Zauważyłem, że zrobiła się w tym kółku wzajemnej adoracji moda na skrytykowanie serii, bo inaczej wypadasz. To są po prostu spoko filmy. Co prawda niczym już ten świat nie zaskoczył i to jest główny minus, ale nic się nie dłużyło. Tylko w końcówce było widać mocny spadek jakości grafiki, jakby z trybu jakości na PS5 przełączyć na tryb wydajności. Jak dziadek ma chęci i zdrowie, to niech se tam kręci 4 i 5, tylko przydałoby się już odejść od pewnego wątku, żeby poczuć świeżość w fabule. No i kupiłem se kubek do picia.
@Ojciec5tkidzieci @Kgorecki2500

3

A co jeśli ktoś gdzieś właśnie wpierdziela nietoperza pod sequel? To chyba jakoś w tych okolicach się zaczęło

1

@clyde no i w sumie to samo można powiedzieć w kwestii wiary, Ja tam nie wiem, daliby reinkarnacje. Tylko nie jako robak albo beret Paździocha.

1

@clyde nie jestem jakiś religijny, ale mi tam się nie chce wierzyć, że nic nie ma. Bo nie potrafię sobie wyobrazić tego nic nieczucia.

2

@FcPortoFan1999 Mateo Boero

1

Twarz i nazwisko jakby znajome

1

@ArcziArtt jazda z nimi, a potem zwolnienie na własnych warunkach

3

Byłem przeciw Mercosur, ale jak usłyszałem o argentyńskiej wołowinie, to zmieniłem zdanie @Popitek12

3

@norbi77 w ogóle takie coś to tylko Iniesta mógł strzelić xd

5

Kręci młynarz fletem.

1

@misterio dej jakieś obyczajowe, przyjemne anime z fajnymi widoczkami, ewentualnie drobnymi elementami fantasy. Ale żadne walki, zombie czy coś

3

@FcPortoFan1999 witam, co sądzisz o Płotce

15

@Sarcaztic zdrowia dla narzeczonej i kotki, a Tobie wytrwałości. Jeśli chodzi o dziadka, współczuję. Strata dziadka to jeszcze dla mnie świeży ból.
Trzeba popchnąć post do gorących.

0

4

@tadzik447 nie da rady, bo zablokowała się na prostej drodze

2

Czy Płotka to najgorszy koń w historii gier?

3

@Eklerek czy to tylko moje wrażenie, czy w tym roku nagrody na tej gali przekroczyły granice debilizmu?

0

@Popitek12 Nash to pajac niestety, do tego z głową przeżartą polityką

1

@Kgorecki2500 e tam, nie taka zła ta gra

2

@Encore Dembele ława xD Zdrowy ten autor tweeta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?