PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Byłem przeciw Mercosur, ale jak usłyszałem o argentyńskiej wołowinie, to zmieniłem zdanie @Popitek12
3
@norbi77 w ogóle takie coś to tylko Iniesta mógł strzelić xd
5
Kręci młynarz fletem.
1
@misterio dej jakieś obyczajowe, przyjemne anime z fajnymi widoczkami, ewentualnie drobnymi elementami fantasy. Ale żadne walki, zombie czy coś
3
@FcPortoFan1999 witam, co sądzisz o Płotce
15
@Sarcaztic zdrowia dla narzeczonej i kotki, a Tobie wytrwałości. Jeśli chodzi o dziadka, współczuję. Strata dziadka to jeszcze dla mnie świeży ból.
Trzeba popchnąć post do gorących.
0
@Popitek12 @macio_944
4
@tadzik447 nie da rady, bo zablokowała się na prostej drodze
2
Czy Płotka to najgorszy koń w historii gier?
3
@Eklerek czy to tylko moje wrażenie, czy w tym roku nagrody na tej gali przekroczyły granice debilizmu?
0
@Popitek12 Nash to pajac niestety, do tego z głową przeżartą polityką
1
@Kgorecki2500 e tam, nie taka zła ta gra
2
@Encore Dembele ława xD Zdrowy ten autor tweeta
0
@Karol145 pytam, co zmieniło się konkretnie w twoim życiu. W moim zmieniło się tyle, że słyszę obrzydliwą mieszankę rusko-ukraińskiego języka częściej, niż bym tego chciał. Ale przecież bez wkładu Ukraińców podobno nasze państwo by padło, tak mi mówili.
0
@Karol145 no po prostu pytam. Odpowiesz?
0
@Karol145 co konkretnie zmieniło się w Twoim życiu w związku z napaścią Rosji na Ukrainę
0
@mordini123 tylko Znachor. Rzutkami to ja se sam mogę porzucać
5
@urbipl a u nas niby ile, że nie ma Polski na liście xd
5
2015, Hypervenom, Neymar
https://x.com/Footy_Headlines/status/2004987662147403834
0
@Transu96 człowiek zobaczył Alexisa i Vidala i się podjarał
0
Pierwszy mecz w lidze weekendowej i nie mogę ruszać swoimi zawodnikami xD
Zwracam to
2
@Eklerek w jednym meczu buga miałem, teraz już nie
1
Kupiłem se jednak fifę. Czy ja dobrze widzę, że jest jakiś bug, że w trakcie meczu nie da się przeprowadzić zmian? xd @Kgorecki2500
0
@draxidox chłop tam jest gościem w ich programie
0
@Aragorn33 no nie wiem, we mnie sympatii nie wzbudzają, a jednak wolałbym format na żywo i potem ewentualną analizę w osobnym materiale, ale zdaję sobie sprawę, że pewnie ten materiał obejrzałoby już mniej osób. Natomiast ten chłopak co go przydzieli do nich, kompletnie nie daje sobie rady.
2
Te oszołomy są, jakie są, ale czasami śmieszne ma teksty ten Jaszczur xD
1
@partymaker dziękuję
1
Nadrobiłem film "Better Man" o Robbiem Williamsie. Fajne kino, na poziomie Rocketmana. Dobrze się to oglądało, tym bardziej, że lubię piosenki Williamsa. Ciekawy ten zabieg z przedstawieniem siebie jako małpa. @Ojciec5tkidzieci
0
@Hosh a czy ja kiedykolwiek piałem z zachwytu nad kanałem zero? xd W historii kanału obejrzałem może z dwa filmiki
4
@kuz pacjentów z psychiatryka to w sumie w Dzień Dobry TVN można często obejrzeć