3

Byłem przeciw Mercosur, ale jak usłyszałem o argentyńskiej wołowinie, to zmieniłem zdanie @Popitek12

3

@norbi77 w ogóle takie coś to tylko Iniesta mógł strzelić xd

5

Kręci młynarz fletem.

1

@misterio dej jakieś obyczajowe, przyjemne anime z fajnymi widoczkami, ewentualnie drobnymi elementami fantasy. Ale żadne walki, zombie czy coś

3

@FcPortoFan1999 witam, co sądzisz o Płotce

15

@Sarcaztic zdrowia dla narzeczonej i kotki, a Tobie wytrwałości. Jeśli chodzi o dziadka, współczuję. Strata dziadka to jeszcze dla mnie świeży ból.
Trzeba popchnąć post do gorących.

0

4

@tadzik447 nie da rady, bo zablokowała się na prostej drodze

2

Czy Płotka to najgorszy koń w historii gier?

3

@Eklerek czy to tylko moje wrażenie, czy w tym roku nagrody na tej gali przekroczyły granice debilizmu?

0

@Popitek12 Nash to pajac niestety, do tego z głową przeżartą polityką

1

@Kgorecki2500 e tam, nie taka zła ta gra

2

@Encore Dembele ława xD Zdrowy ten autor tweeta

0

@Karol145 pytam, co zmieniło się konkretnie w twoim życiu. W moim zmieniło się tyle, że słyszę obrzydliwą mieszankę rusko-ukraińskiego języka częściej, niż bym tego chciał. Ale przecież bez wkładu Ukraińców podobno nasze państwo by padło, tak mi mówili.

0

@Karol145 no po prostu pytam. Odpowiesz?

0

@Karol145 co konkretnie zmieniło się w Twoim życiu w związku z napaścią Rosji na Ukrainę

0

@mordini123 tylko Znachor. Rzutkami to ja se sam mogę porzucać

5

@urbipl a u nas niby ile, że nie ma Polski na liście xd

5

0

@Transu96 człowiek zobaczył Alexisa i Vidala i się podjarał

0

Pierwszy mecz w lidze weekendowej i nie mogę ruszać swoimi zawodnikami xD
Zwracam to

2

@Eklerek w jednym meczu buga miałem, teraz już nie

1

Kupiłem se jednak fifę. Czy ja dobrze widzę, że jest jakiś bug, że w trakcie meczu nie da się przeprowadzić zmian? xd @Kgorecki2500

0

@draxidox chłop tam jest gościem w ich programie

0

@Aragorn33 no nie wiem, we mnie sympatii nie wzbudzają, a jednak wolałbym format na żywo i potem ewentualną analizę w osobnym materiale, ale zdaję sobie sprawę, że pewnie ten materiał obejrzałoby już mniej osób. Natomiast ten chłopak co go przydzieli do nich, kompletnie nie daje sobie rady.

2

Te oszołomy są, jakie są, ale czasami śmieszne ma teksty ten Jaszczur xD

1

@partymaker dziękuję

1

Nadrobiłem film "Better Man" o Robbiem Williamsie. Fajne kino, na poziomie Rocketmana. Dobrze się to oglądało, tym bardziej, że lubię piosenki Williamsa. Ciekawy ten zabieg z przedstawieniem siebie jako małpa. @Ojciec5tkidzieci

0

@Hosh a czy ja kiedykolwiek piałem z zachwytu nad kanałem zero? xd W historii kanału obejrzałem może z dwa filmiki

4

@kuz pacjentów z psychiatryka to w sumie w Dzień Dobry TVN można często obejrzeć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?