PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP1 Niemcy to by musieli chyba Arabów zaciągać do wojska, a Ukraina po wojnie to pewnie wróci do bycia nikim
7
Od soboty 20 grudnia do poniedziałku 29 grudnia można obejrzeć Znachora 18 razy w telewizji.
0
Co oni do tych kart dodają xD Oskrobali puchar Ligi Mistrzów i zadowoleni. Szkoda, że taki obrzydliwiec na karcie.
6
Yamal nie jest zawodnikiem, za którym przepadam najmocniej w tym klubie, ale tu akurat brawo
1
@maroon a jak Ci buziaczka pośle?
1
@fcbarcafan19 ale bycie u władzy nieźle odbiera rozum. Oni se te zdjęcia robili i czego się spodziewali? Że to wszystko trafi do rodzinnego albumu?
0
Zawsze mnie rozwala jak można tak kopnąć z wolnego xD To już bardziej rozumiem strzał w trzecie piętro
1
@Derpowsky w Polsce by śpiewali "wstałeś, wstałeś, uju udawałeś"
15
I gwizdy na Yamala bo nie skończył w karetce xD
4
I jeszcze uśmiech na mordzie, co za śmieć
2
Kounde bramkostrzelny ostatnio. Chłopa nawet nie interesuje która bramka
6
W głowie nasrane nieźle ma
6
@esem91 musiał pójść konkretny hajs na promocję zaburzeń psychicznych w TVN. Najpierw chłopy przebierające się za baby, potem za syrenkę, potem jakaś alternatywka i teraz to. Za dużo zbiegów okoliczności.
5
@Kessie szef wie, że dorabiasz w Eurosporcie?
3
A to co xd
1
@CriminalFCB Vinicjusz odchodzi do Barcy
1
@Kgorecki2500 no właśnie dlatego :v
0
@err0rek zasnąłem na pierwszej walce jaka była na głównej karcie :D
2
@Kgorecki2500 weź kiedyś streama walnij z tego xd
0
Boks ktoś oglada?
2
@Pawlak1992 MŚ to też z automatu kolejna ZP dla Ronalda. Przebolałbym męczennika.
6
Krótko z nią @Popitek12
https://zapodaj.net/images/0af1f47dd2758.png
11
Niepopularna opinia, ale takie wysuszone i okablowane ciało wygląda obrzydliwie.
Miłych snów
1
@Encore Gimper mocno irytujący
6
@Roobo dwóch złodziei
0
@BojanKriKicz pierwszy odcinek jest za darmo bez konta na Canal+. A resztę, cóż, można znaleźć.
1
@BojanKriKicz a faktycznie. Pan ogląda?
@MessiForeverTheBest na szczęście to stary Chajzer, nie upadły właściciel kebaba
0
Ogląda ktoś Eksperyment: Odsiadka? xd Jestem na czwartym odcinku i nie mogę z Chajzera.
8
@Popitek12 w dzień nie szukaj gwiazd, one nocom som
1
@blakkudium super to połączenie kolorów. Jedna z moich ulubionych koszulek w historii. Mam taką z Villą z tyłu