1

@NeroTFP1 Niemcy to by musieli chyba Arabów zaciągać do wojska, a Ukraina po wojnie to pewnie wróci do bycia nikim

7

Od soboty 20 grudnia do poniedziałku 29 grudnia można obejrzeć Znachora 18 razy w telewizji.

0

Co oni do tych kart dodają xD Oskrobali puchar Ligi Mistrzów i zadowoleni. Szkoda, że taki obrzydliwiec na karcie.

6

Yamal nie jest zawodnikiem, za którym przepadam najmocniej w tym klubie, ale tu akurat brawo

1

@maroon a jak Ci buziaczka pośle?

1

@fcbarcafan19 ale bycie u władzy nieźle odbiera rozum. Oni se te zdjęcia robili i czego się spodziewali? Że to wszystko trafi do rodzinnego albumu?

0

Zawsze mnie rozwala jak można tak kopnąć z wolnego xD To już bardziej rozumiem strzał w trzecie piętro

1

@Derpowsky w Polsce by śpiewali "wstałeś, wstałeś, uju udawałeś"

15

I gwizdy na Yamala bo nie skończył w karetce xD

4

I jeszcze uśmiech na mordzie, co za śmieć

2

Kounde bramkostrzelny ostatnio. Chłopa nawet nie interesuje która bramka

6

W głowie nasrane nieźle ma

6

@esem91 musiał pójść konkretny hajs na promocję zaburzeń psychicznych w TVN. Najpierw chłopy przebierające się za baby, potem za syrenkę, potem jakaś alternatywka i teraz to. Za dużo zbiegów okoliczności.

5

@Kessie szef wie, że dorabiasz w Eurosporcie?

3

A to co xd


1

@CriminalFCB Vinicjusz odchodzi do Barcy

1

@Kgorecki2500 no właśnie dlatego :v

0

@err0rek zasnąłem na pierwszej walce jaka była na głównej karcie :D

2

@Kgorecki2500 weź kiedyś streama walnij z tego xd

0

Boks ktoś oglada?

2

@Pawlak1992 MŚ to też z automatu kolejna ZP dla Ronalda. Przebolałbym męczennika.

6

11

Niepopularna opinia, ale takie wysuszone i okablowane ciało wygląda obrzydliwie.
Miłych snów

1

@Encore Gimper mocno irytujący

6

@Roobo dwóch złodziei

0

@BojanKriKicz pierwszy odcinek jest za darmo bez konta na Canal+. A resztę, cóż, można znaleźć.

1

@BojanKriKicz a faktycznie. Pan ogląda?
@MessiForeverTheBest na szczęście to stary Chajzer, nie upadły właściciel kebaba

0

Ogląda ktoś Eksperyment: Odsiadka? xd Jestem na czwartym odcinku i nie mogę z Chajzera.

8

@Popitek12 w dzień nie szukaj gwiazd, one nocom som

1

@blakkudium super to połączenie kolorów. Jedna z moich ulubionych koszulek w historii. Mam taką z Villą z tyłu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?