1

@Popitek12 a faktycznie, dupa. Ale za to na yt pokazują walki GOATa

0

To już dzisiejszej nocy @Popitek12

1

@anton95 piękne xdd

44

Umęczon pod Hansim Flickiem, ukrzyżowan, zhejtowan i pogrzebion. Zstąpił do Izraela. Trzeciego dnia zmartwychwstał; wstąpił do Ciutat Esportiva, siedzi po prawicy de Jonga, Holendra nicniemogącego. Stamtąd przyjdzie łapać czerwone kartki i psuć humory.

4

Port Polska to nazwa pokroju Gówno Dupa, zero aury.

0

@Popitek12 psa, bo może się okazać, że to był tak naprawdę Bron Breakker i może by coś sypnął.

2

@Kgorecki2500 brak nagrody w kategorii RPG dla Kingdoma obrzydził mi Ekspedycję. Szkoda, że jeszcze nie nominowali ich w kategorii gry sportowej, bo jest siatkówka

0

Nie no super gra na koniec xD

2

@4drian0 ale nie zaoferował więcej niż Kingdom, mimo że Kingdom był zwykłym sequelem. Zgadzam się praktycznie z każdą nagrodą dla Ekspedycji, ale nie w tej kategorii.

1

@macio_944 ogólnie dużo pokrzywdzonych, bo Indiana czy Silent Hill lekko mogły pozdobywac jakieś nagrody, ale konkurencja zbyt duża

2

@4drian0 no spoko, ale czemu wykastrowany RPG wygrał z pełnoprawnym RPG? Bo ma to "j" od Japonii?

1

@Transu96 sub z prajmika siedzi elegancko

8

@4drian0 oczywiście, że Kingdom. Ekspedycja to świetna gra, ale wykastrowany rpg. Eksploracji to tam praktycznie nie ma.

0

Nie no przesadzili z tym, że Ekspedycja najlepszym RPG

0

Noo i nowy Tomb Raider z chęcią bierę

1

No super kategoria, "kobiety robią gry" xd I oczywiście to jakaś low effort pikselówka co ma pewnie 10 graczy

0

Póki co to tylko RE dla mnie fajne chyba

2

@Popitek12 a w tej głowie na pewno kłębią się piękne pomysły

1

@blakkudium vamos Szwecja

0

@clyde no będzie oglądane

3

@clyde "Oglądać dziś w nocy galę czy iść niewyspana do roboty" to chyba się ze sobą łączy :D

3

Tylko Legia może nas godnie kompromitować

0

@LAMC_10 ja już pisałem o tym ambasadorze parę dni temu. W TVN tak cukrował, że jesteśmy mocarstwem, że inni powinni brać z nas przykład, że jesteśmy niesamowitym narodem, aż się rzygać chciało.

1

@blakkudium nie żeby Anglii to groziło

3

@marcin62 przez strój szanownej pani dziennikarki, sejm pomylił się posłowi z burdelem

1

Szwecja do boju

9

Krótko z babą

1

@QuQ Real zawsze miał obrzydliwy styl, więc dla nich się liczą wyniki, a wyników nie ma. Nie będą czekać.

0

My jakieś prawa do Nico mamy czy już po ptokach?

2

Bellingham mordą w trawie wylądował czy co xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?