PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12 a faktycznie, dupa. Ale za to na yt pokazują walki GOATa
0
To już dzisiejszej nocy @Popitek12
1
@anton95 piękne xdd
44
Umęczon pod Hansim Flickiem, ukrzyżowan, zhejtowan i pogrzebion. Zstąpił do Izraela. Trzeciego dnia zmartwychwstał; wstąpił do Ciutat Esportiva, siedzi po prawicy de Jonga, Holendra nicniemogącego. Stamtąd przyjdzie łapać czerwone kartki i psuć humory.
4
Port Polska to nazwa pokroju Gówno Dupa, zero aury.
0
@Popitek12 psa, bo może się okazać, że to był tak naprawdę Bron Breakker i może by coś sypnął.
2
@Kgorecki2500 brak nagrody w kategorii RPG dla Kingdoma obrzydził mi Ekspedycję. Szkoda, że jeszcze nie nominowali ich w kategorii gry sportowej, bo jest siatkówka
0
Nie no super gra na koniec xD
2
@4drian0 ale nie zaoferował więcej niż Kingdom, mimo że Kingdom był zwykłym sequelem. Zgadzam się praktycznie z każdą nagrodą dla Ekspedycji, ale nie w tej kategorii.
1
@macio_944 ogólnie dużo pokrzywdzonych, bo Indiana czy Silent Hill lekko mogły pozdobywac jakieś nagrody, ale konkurencja zbyt duża
2
@4drian0 no spoko, ale czemu wykastrowany RPG wygrał z pełnoprawnym RPG? Bo ma to "j" od Japonii?
1
@Transu96 sub z prajmika siedzi elegancko
8
@4drian0 oczywiście, że Kingdom. Ekspedycja to świetna gra, ale wykastrowany rpg. Eksploracji to tam praktycznie nie ma.
0
Nie no przesadzili z tym, że Ekspedycja najlepszym RPG
0
Noo i nowy Tomb Raider z chęcią bierę
1
No super kategoria, "kobiety robią gry" xd I oczywiście to jakaś low effort pikselówka co ma pewnie 10 graczy
0
Póki co to tylko RE dla mnie fajne chyba
2
@Popitek12 a w tej głowie na pewno kłębią się piękne pomysły
1
@blakkudium vamos Szwecja
0
@clyde no będzie oglądane
3
@clyde "Oglądać dziś w nocy galę czy iść niewyspana do roboty" to chyba się ze sobą łączy :D
3
Tylko Legia może nas godnie kompromitować
0
@LAMC_10 ja już pisałem o tym ambasadorze parę dni temu. W TVN tak cukrował, że jesteśmy mocarstwem, że inni powinni brać z nas przykład, że jesteśmy niesamowitym narodem, aż się rzygać chciało.
1
@blakkudium nie żeby Anglii to groziło
3
@marcin62 przez strój szanownej pani dziennikarki, sejm pomylił się posłowi z burdelem
1
Szwecja do boju
9
Krótko z babą
1
@QuQ Real zawsze miał obrzydliwy styl, więc dla nich się liczą wyniki, a wyników nie ma. Nie będą czekać.
0
My jakieś prawa do Nico mamy czy już po ptokach?
2
Bellingham mordą w trawie wylądował czy co xD