0

hahaha o kur... jak się celta zabawiła

0

Gdzie kartka dla męczennika za gestykulacje pokazujące kartkę?

0

@Cryptolis żydzi na pewno trzymali rękę nad tym filmem. Czy w ogóle wiadomo było w tamtym czasie o liczbie sześciu milionów?

4

Lubię, jak w kinie kończy się seans i ludzie wychodzą w kompletnej ciszy, bo film wywołał takie wrażenie. I taka właśnie była Norymberga. Jedyne zastrzeżenie mam do Ramiego Malka, bo choć go lubię, to mam wrażenie, że on cały czas odgrywa rolę Freddiego Mercury'ego tymi swoimi minami. W sumie to nie jedyne, bo z filmu bije amerykańskie samouwielbienie no i podejrzewam, że sporo tam podkoloryzowano.
No i trudno nie odnieść tu wrażenia, że taki film ukazujący tragedię żydów ukazał się w obecnych czasach, bo trzeba odwrócić uwagę od tego, że oni teraz dokonują podobnych zbrodni. @Ojciec5tkidzieci

2

@Popitek12 muszę nad tym pomyśleć.

1

@Trojanek23 ja bym wolał, żeby ktoś mi wytłumaczył popularność rapu zarówno w Polsce i na świecie.

2

@kanver_ ja chciałbym Kane'a. Nie mam nic przeciwko temu, żebyśmy co 3 sezony sprowadzali tego typu zawodnika na, powiedzmy, trzy-cztery sezony. Nie musimy na każdej pozycji mieć zawodnika na 10 lat. Na Lewym źle nie wyszliśmy. Ale nie uważam, że na Ferranie jako głównej dziewiątce daleko pojedziemy.

0

@kanver_ co wam niektórym tak na łeb ten Alvarez siadł xD Najpierw Ferrana obrzydzał mi sam Ferran swoją grą, a teraz jak zaczął dobrze grać, to będą mi go obrzydzać jego fanatycy, co nagle wypełźli.

6

@blakkudium ale już jakieś Speedy mogą se je dotykać brudnymi łapskami xD

2

@Adran360 a, no ale i tak dziwne, że nie na neutralnym

2

A tak właściwie to czemu Miami grało finał u siebie? :D

4

hahaha danza kudurooooooooooooo @Encore

29

Nie zapominajmy

4

Zapomniałem, że jest jeszcze Finalissima. Więc to + MŚ i kończymy na 50 trofeach

0

Tylko nie soccer gościu

2

@Esteban_ i w sumie ma szansę zostać najbardziej utytułowanym zawodnikiem

15

A Marquinhos skąd się tam znalazł z tyloma trofeami xD Gdzie on to nabił oprócz Ligue 1

0

Pozytywny ten trener Vancouver

8

A w 2026 luźne mistrzostwo świata, wyobraźcie to sobie

1

Aż zachciało mi się w Fifkę pograć, ale obejrzałem chwilę na twitchu i to jest takie ścierwo xd I chyba dalej nie kupię

2

@zgutek z drugiej strony Messi na ławce to jakoś nie pasuje.

3

Teraz będziemy ich oglądać w meczach Barca Legends

2

Pozamiataneeeeeeee

1

@Barca_bwo tak, ale ze ścinkami

4

Ci prezesi Interu to wyglądają jak generyczni menedżerowie z Fify z tymi herbami na marynarkach :D

1

Ale teraz Busquets zepsuł

8

Dla mnie to jest chore, że Messi tak zasuwa xd

0

@daniel32778 nie kierować się jakimiś pseudo zasadami dla sebów z blokowisk i normalnie zgłosić.

2

No niech jeszcze jakiś cieć Messiego połamie przed MŚ xd

0

Ten transfer De Paula to zawsze będzie dla mnie zagadka xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?