PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hahaha o kur... jak się celta zabawiła
0
Gdzie kartka dla męczennika za gestykulacje pokazujące kartkę?
0
@Cryptolis żydzi na pewno trzymali rękę nad tym filmem. Czy w ogóle wiadomo było w tamtym czasie o liczbie sześciu milionów?
4
Lubię, jak w kinie kończy się seans i ludzie wychodzą w kompletnej ciszy, bo film wywołał takie wrażenie. I taka właśnie była Norymberga. Jedyne zastrzeżenie mam do Ramiego Malka, bo choć go lubię, to mam wrażenie, że on cały czas odgrywa rolę Freddiego Mercury'ego tymi swoimi minami. W sumie to nie jedyne, bo z filmu bije amerykańskie samouwielbienie no i podejrzewam, że sporo tam podkoloryzowano.
No i trudno nie odnieść tu wrażenia, że taki film ukazujący tragedię żydów ukazał się w obecnych czasach, bo trzeba odwrócić uwagę od tego, że oni teraz dokonują podobnych zbrodni. @Ojciec5tkidzieci
2
@Popitek12 muszę nad tym pomyśleć.
1
@Trojanek23 ja bym wolał, żeby ktoś mi wytłumaczył popularność rapu zarówno w Polsce i na świecie.
2
@kanver_ ja chciałbym Kane'a. Nie mam nic przeciwko temu, żebyśmy co 3 sezony sprowadzali tego typu zawodnika na, powiedzmy, trzy-cztery sezony. Nie musimy na każdej pozycji mieć zawodnika na 10 lat. Na Lewym źle nie wyszliśmy. Ale nie uważam, że na Ferranie jako głównej dziewiątce daleko pojedziemy.
0
@kanver_ co wam niektórym tak na łeb ten Alvarez siadł xD Najpierw Ferrana obrzydzał mi sam Ferran swoją grą, a teraz jak zaczął dobrze grać, to będą mi go obrzydzać jego fanatycy, co nagle wypełźli.
6
@blakkudium ale już jakieś Speedy mogą se je dotykać brudnymi łapskami xD
2
@Adran360 a, no ale i tak dziwne, że nie na neutralnym
2
A tak właściwie to czemu Miami grało finał u siebie? :D
4
hahaha danza kudurooooooooooooo @Encore
29
Nie zapominajmy
4
Zapomniałem, że jest jeszcze Finalissima. Więc to + MŚ i kończymy na 50 trofeach
0
Tylko nie soccer gościu
2
@Esteban_ i w sumie ma szansę zostać najbardziej utytułowanym zawodnikiem
15
A Marquinhos skąd się tam znalazł z tyloma trofeami xD Gdzie on to nabił oprócz Ligue 1
0
Pozytywny ten trener Vancouver
8
A w 2026 luźne mistrzostwo świata, wyobraźcie to sobie
1
Aż zachciało mi się w Fifkę pograć, ale obejrzałem chwilę na twitchu i to jest takie ścierwo xd I chyba dalej nie kupię
2
@zgutek z drugiej strony Messi na ławce to jakoś nie pasuje.
3
Teraz będziemy ich oglądać w meczach Barca Legends
2
Pozamiataneeeeeeee
1
@Barca_bwo tak, ale ze ścinkami
4
Ci prezesi Interu to wyglądają jak generyczni menedżerowie z Fify z tymi herbami na marynarkach :D
1
Ale teraz Busquets zepsuł
8
Dla mnie to jest chore, że Messi tak zasuwa xd
0
@daniel32778 nie kierować się jakimiś pseudo zasadami dla sebów z blokowisk i normalnie zgłosić.
2
No niech jeszcze jakiś cieć Messiego połamie przed MŚ xd
0
Ten transfer De Paula to zawsze będzie dla mnie zagadka xd