0

@Fog_W_1899 walki na Orlenie to sport chętnie uprawiany przez część La Rambli. Trzeba wiedzieć kiedy i gdzie.

@Kgorecki2500 ale proszę odpowiadać na pytania.

0

Poznajmy się wszyscy lepiej, aby nie było już wątpliwości. Proszę o wypełnienie krótkiego formularza. Poniższą listę proszę skopiować i odpowiedzieć wyłącznie TAK lub NIE. Odpowiedzi odnoszą się do stosunku wobec danego podmiotu w obecnej chwili lub do tego, czy coś miało miejsce, jak w przypadku wyborów.

Aborcja -
Związki partnerskie -
Eutanazja -
Kanapka Drwala -
Rodzynki -
Donald Tusk -
Karol Nawrocki -
Sfałszowane wybory -
Reparacje -
Niemcy -
Unia Europejska -
Ukraina -
Rosja -
Tenis -
F1 -
Walki na Orlenie -
Harry Potter -
Ronald Araujo -
Frenkie de Jong -
Julian Alvarez -
Legia Warszawa -
Real Madryt -
Moderacja -

Możecie też dodawać swoje propozycje. Jeśli frekwencja dopisze, zrobi się część drugą.

0

@alone49 nom, taka bedzie unikalność, że boty to wykupią w parę minut, bo 5 tysięcy to jest nic. Podobnie będzie z koszulką Ronaldinho. @Bogan

3

@Ronin47 dlaczego niby limitowany naklad to dobry pomysł?

5

@thorin noc jest kurde

3

@Kgorecki2500 Valona, mówi to panu coś?

3

@Ojciec5tkidzieci w ramach podziękowań i współpracy nadal nikt nas nie zaprosi do najważniejszych rozmów xD Kiedy na pierwszym miejscu postawimy swoje dobro?

13

Drwal - zjedzony
Last Christmas w radio - odłuchane
Wrapped - obejrzane
Kevin sam w domu - obejrzany

3

@MirusAmisz praktycznie codziennie przeglądam Vinted w poszukiwaniu koszulek Barcy, a to już w zasadzie jedyna opcja na koszulkę 24/25. Podaj rozmiar i czy chcesz kogoś na plecach, to będę się starał podrzucać. Byle nie z Pedrim z tyłu, nie @JimMorrisonFCB? :D

2

@Peter @blakkudium za tyle to ja chcę pełnowymiarowy kostium, albo chociaż Sarę w zestawie.

2

@blakkudium xD ten klub jest jednak zdrowy. No chyba że to duże będzie

6

@Peter jutro prezentacja, to i pewnie od jutra będzie w sprzedaży

1

@MirusAmisz poprawiłem, bo napisałem jak paralityk xD

1

@MirusAmisz tak sobie myślę, że spróbuję pozbierać naklejki z Mundialu 2026, 20 lat po moim pierwszym albumie.

4

Czy szanowne państwo zbiera jakieś karty Topps, Panini itd.? Ostatnio dość mocno to wróciło do mody, a dziś sam kupiłem sobie jedną paczkę. Niby w tych paczkach jest 5000 autografów, no ale to na cały świat. Podoba mi się to, że w paczkach są nie tylko aktywni zawodnicy, ale też legendy. Oto efekty:
https://i.imgur.com/IDVq8Ky.png

75

Pół roku nie wytrzymał z Ronaldem w szatni, zrozumiałe

1

@blakkudium Afryka dzika, dawno odkryta...

1

@Wossi61FCB wiem, kiedyś był tu mini festiwal, na którym miał być on, a po nim Sanah i nie przyjechał tu na koncert bo mu sie nie chciało.

2

@Konradowskyy @Wossi61FCB @July_6_BcN ja w ogóle nie czaję aż takiej popularności rapu. Najprostszy przekaż czy o co chodzi? Wiadomo, sam słucham pojedynczych piosenek, np. lubię Fiołkowe pole Sobla czy tam ze dwie piosenki Problemu, ale aż tak?

1

Top 10 artystów (w tym zagranicznych) w Polsce w 2025 na Spotify:

1. Mata
2. Oki
3. francis
4. Sobel
5. Taco
6. White 2115
7. Gibbs
8. PRO8L3M
9. Kaz Bałagane
10. Bedoes 2115

Co o tym sądzicie?
O co chodzi z tą dominacją rapu?

6

@macio_944 czy już zwyzywano go od podszywek?

0

@MesQueUnClub_87 a wyobraź sobie na ławce Barcy Papszuna w zapierdzianym dresie

2

@Konradowskyy

1. Daria Zawiałow
2. Kacperczyk
3. Meskie Granie 2020
4. Tears for Fears
5. Republika

1. Braciaki dwa
2. Intro On
3. Dziwna
4. Pokolenie końca świata
5. Everybody wants to rule the world

2

@macio_944 ja to bym chciał jeszcze na Robercika zdążyć

0

Nie lubię go jak nie wiem, ale prawie zawsze coś dołoży

5

Flick się uśmiecha = ja się uśmiecham

0

A teraz to słabo strzelił

3

Kurde jak ja lubię Rashforda

2

Antoś w sercu ciągle Barca jednak

14

Ludzie, wy chcecie atakować w 90. minucie mając 2-1 z Atletico grając takim składem? O co tu połowie chodzi xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?