PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Ludzie, wy chcecie atakować w 90. minucie mając 2-1 z Atletico grając takim składem? O co tu połowie chodzi xD
0
Rozsądnie stawiamy na obronę, ale my tak nie umiemy grać xd Coś się tu odwali
0
A kto to ten z 15? Nie kojarzę gościa
0
Wayne Roony zakopany
3
xdddddd jezu jaki fart
1
Schodzi Dri, wchodzi Dro
0
Oj tu coś się chyba odje... z tą całą młodzieżą. Dużó czasu jeszcze
0
A Laporta co wykrzywił mordę jak pałąk od wiadra. Uśmiechnij się wuja.
0
Ale szybkośc Rasha
3
Rash im robi zaraz Danza Kuduro z defensywy
4
Strzelił i się zabił xD
0
Olmulaaaaaaaaaaaaaaa kochany
0
No to mamy przesrane xD
0
XD Simeone jeszcze lepszy
0
Rafaaaa, to trzeba trafić
1
Kurde, aż źle się dzisiaj patrzy na Robercika. Nic nie wychodzi
0
@Kitek1640 to żadna nowość przecie. Już choćby Valdes miał takie
1
Ej, a była orkiestra po golu? Ostatnio się śmiałem, ale teraz w sumie brakuje xd
0
Ogólnie to dla mnie jest idealnie, jak w każdej formacji jest co najmniej jeden doświadczony zawodnik, prawie dziadek.
1
Ogólnie to lubię, jak piłkarz coś zepsuje i od razu szuka winy w trawie albo w butach :D
2
RMTV zapala światła w biurach
3
xDD Wojtas tu robi czerwoną kartkę
0
Fajnie Raphinha zagrał do Olmo teraz
0
Genialne Balde XD
1
O, wyszedłem do kuchni
1
To jest naprawdę niesamowite, jaki wpływ na Cubarsiego miał Inigo. Co się z nim dzieje w tym sezonie
1
Bez Araujo i de Jonga brakuje charakteru na boisku
0
Ty no nie wiem xd
1
Może wynika to z tego, że obejrzałem z jeden mecz Atletico w tym sezonie, ale dzisiaj to ja się serio o ten mecz nie obawiam.
0
@kuz w żadnej akurat