PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MessiForeverTheBest z podobnego względu musiałbym też nie lubić muzyki Bono, a U2 to mój ulubiony zespół zagraniczny xd
1
@MessiForeverTheBest Krzysztof Zalewski. Bardzo lubię jego muzykę i potrafię to rozdzielić, ale jego zaangażowanie w politykę jest dla mnie obrzydliwe. Mimo to byłem na dwóch koncertach z jego udziałem w tamtym roku xd
1
@Popitek12 i wyjdzie Speed. Ta gala to jest dzisiaj w nocy, nie?
0
@kanver_ czyżby strona główna przeglądarki Edge? xd
0
@tomek8756 no ok, ale mamy zdjęcie postującej?
0
@Karol145 ja na przykład Rymanowskiego obejrzałem cały jeden raz i to z twórcą biografii o Lewym. Spodobało mi się i tyle. Ale widzę, że o Rymanowskiego w Polsce nagle się wojna zrobiła, bo coś tam xD
9
"Halinka, ładnie wyglądasz fizycznie, tak zdrowo. Halinka, o czym se myślisz? Bo ja o tobie se myślę. Nie będę owijał w bawełnę, jeśli masz ochotę na ten tego, to ja jestem gotowy na ten tego."
I baba go wygoniła z domu.
0
@Karol145 no właśnie, powiedziałeś coś kiedyś o Schnepf? Z ciekawości pytam.
2
@tbas nie widzę powodów, żeby "nie trawić Romanowskiego". Co, za sławny się stał? Daje ludziom mówić, a widz niech se oceni, co o tym sądzi.
4
Panie, nie obrażej pan, bo ja do pana z wódką miło, a pan do mnie niemiło.
2
@Karol145 uuu, widzę, że brygada nowego wroga sobie znalazła xD Wiadomo, wybitną dziennikarką jest Dorota Wysocka-Schnepf, Monika Olejnik, no i ta, co ubiera się jak pani spod latarni.
1
@draxidox mam nadzieję, że należało do kumpla
8
@Kgorecki2500 na pewno działał na zlecenie Rosji!
28
Araujo mental rozwalony w listopadzie xd Ale co sobie goryla ustawił na avatar to jego. Mieli być Rekin i Goryl, a są Szprotka i Kapucynka
1
O nie, milionerka pogoniło na kibel, bo go obrażają :( Jeszcze niech do klasztoru na Montserrat pojedzie, bo biednemu głowa musi odpocząć w listopadzie.
0
@D10SLEO to już lepiej wrzucić bez obierania xd
8
Coraz bliżej święta
4
"Stary, to jest kibel na San Siro, a ty grałeś o półfinał Ligi Mistrzów."
Zdaje się, że wkradł się błąd.
2
@Popitek12 gdyby tak się stało, to pora kończyć karierę widza razem z Ceną
1
Człowiek gra w te poważne gry z poważną fabułą, z poważną miną i zapomina, ile radości daje taka głupia bajkowa platformówka jak Astro Bot. Super sprawa.
Oj, wymsknęło mi się
4
W ogóle, o co chodzi z tym Cucurellą? On jest w końcu dobry czy nie, bo czasami czytam, że dla nas byłby za słaby, ludzie kręcą bekę, a on co chwilę jakiś masterclass robi, z tego wynika.
0
@reloaded to ja jednak wolę mówić, że zlał nas mistrz świata
0
@reloaded w takim razie zlał nas czwarty zespół ligi w tamtym sezonie i zespół, który grał w lidze konferencji
4
Jest dobrze, ale zawsze może być 10 razy lepiej
0
@reloaded to są mistrzowie świata
1
@mekston przypadkowo zaraz po spotkaniu z Infantino i Trumpem
1
@adi7adi8 ter Stegen się wyeliminował, a show de Jonga jeszcze przed nami
5
A jak mówiłem, że Araujo popsuje nam kolejny sezon, to było, że on młody, że dobry jest, że nasza ściana, goryl mode.
A teraz będą telefony Halinka, może by się pan kurakao napił.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15629104
4
@NeroTFP1 kiedy nazywają Marię Skłodowską Francuzką, moim obowiązkiem jest walka.
1
2025 to zdecydowanie rok należący do karłów @Popitek12