1

@MessiForeverTheBest z podobnego względu musiałbym też nie lubić muzyki Bono, a U2 to mój ulubiony zespół zagraniczny xd

1

@MessiForeverTheBest Krzysztof Zalewski. Bardzo lubię jego muzykę i potrafię to rozdzielić, ale jego zaangażowanie w politykę jest dla mnie obrzydliwe. Mimo to byłem na dwóch koncertach z jego udziałem w tamtym roku xd

1

@Popitek12 i wyjdzie Speed. Ta gala to jest dzisiaj w nocy, nie?

0

@kanver_ czyżby strona główna przeglądarki Edge? xd

0

@tomek8756 no ok, ale mamy zdjęcie postującej?

0

@Karol145 ja na przykład Rymanowskiego obejrzałem cały jeden raz i to z twórcą biografii o Lewym. Spodobało mi się i tyle. Ale widzę, że o Rymanowskiego w Polsce nagle się wojna zrobiła, bo coś tam xD

9

"Halinka, ładnie wyglądasz fizycznie, tak zdrowo. Halinka, o czym se myślisz? Bo ja o tobie se myślę. Nie będę owijał w bawełnę, jeśli masz ochotę na ten tego, to ja jestem gotowy na ten tego."

I baba go wygoniła z domu.

0

@Karol145 no właśnie, powiedziałeś coś kiedyś o Schnepf? Z ciekawości pytam.

2

@tbas nie widzę powodów, żeby "nie trawić Romanowskiego". Co, za sławny się stał? Daje ludziom mówić, a widz niech se oceni, co o tym sądzi.

4

Panie, nie obrażej pan, bo ja do pana z wódką miło, a pan do mnie niemiło.

2

@Karol145 uuu, widzę, że brygada nowego wroga sobie znalazła xD Wiadomo, wybitną dziennikarką jest Dorota Wysocka-Schnepf, Monika Olejnik, no i ta, co ubiera się jak pani spod latarni.

1

@draxidox mam nadzieję, że należało do kumpla

8

@Kgorecki2500 na pewno działał na zlecenie Rosji!

28

Araujo mental rozwalony w listopadzie xd Ale co sobie goryla ustawił na avatar to jego. Mieli być Rekin i Goryl, a są Szprotka i Kapucynka

1

O nie, milionerka pogoniło na kibel, bo go obrażają :( Jeszcze niech do klasztoru na Montserrat pojedzie, bo biednemu głowa musi odpocząć w listopadzie.

0

@D10SLEO to już lepiej wrzucić bez obierania xd

8

Coraz bliżej święta

4

"Stary, to jest kibel na San Siro, a ty grałeś o półfinał Ligi Mistrzów."
Zdaje się, że wkradł się błąd.

2

@Popitek12 gdyby tak się stało, to pora kończyć karierę widza razem z Ceną

1

Człowiek gra w te poważne gry z poważną fabułą, z poważną miną i zapomina, ile radości daje taka głupia bajkowa platformówka jak Astro Bot. Super sprawa.

Oj, wymsknęło mi się

4

W ogóle, o co chodzi z tym Cucurellą? On jest w końcu dobry czy nie, bo czasami czytam, że dla nas byłby za słaby, ludzie kręcą bekę, a on co chwilę jakiś masterclass robi, z tego wynika.

0

@reloaded to ja jednak wolę mówić, że zlał nas mistrz świata

0

@reloaded w takim razie zlał nas czwarty zespół ligi w tamtym sezonie i zespół, który grał w lidze konferencji

4

Jest dobrze, ale zawsze może być 10 razy lepiej

0

@reloaded to są mistrzowie świata

1

@mekston przypadkowo zaraz po spotkaniu z Infantino i Trumpem

1

@adi7adi8 ter Stegen się wyeliminował, a show de Jonga jeszcze przed nami

5

A jak mówiłem, że Araujo popsuje nam kolejny sezon, to było, że on młody, że dobry jest, że nasza ściana, goryl mode.

A teraz będą telefony Halinka, może by się pan kurakao napił.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15629104

4

@NeroTFP1 kiedy nazywają Marię Skłodowską Francuzką, moim obowiązkiem jest walka.

1

2025 to zdecydowanie rok należący do karłów @Popitek12

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?