1

- nazywam się Paździoch, Marian Paździoch, GENERAŁ Marian Paździoch. Nastąpiła nieoczekiwana zmiana planów. Macie natychmiast, a może jeszcze szybciej, iść na pływalnię.
- zaraz, chwileczkę, ale przecież pułkownik Wołodyjowski mówił, że tutaj mamy czekać na królową.
- pułkownik Wołodyjowski to on mi może... ja mówię, a pan słucha, a jak mówię "iść na pływalnię", to znaczy "iść na pływalnię", zrozumiano?!

5

@D10SLEO już widzę nagłówki w TVNach i Onetach: "mecz przyjaźni", "braterski pojedynek", a na stadionie "jazda z kur****, hej Polska, jazda z kur****" xD

0

@Kgorecki2500 no nie wiem. Nie pamiętasz jak Dania ograła Argentynę na MŚ 2022?

5

@CurryTheGoat30 rozdarte serca będą u niektórych

0

@Comentateiro jeśli dla szanownego użytkownika weryfikacją jest to, że sam sobie coś założył i odpowiedział na zadane przez siebie pytanie, to oddział jest w tamtą stronę. Zdrowia życzę.

0

@Comentateiro proszę pisać na temat, albo wypierdzielać do siebie na górę.

0

@Comentateiro tylko jeśli głosuje na prezesa Kozłowskiego

0

Ciężko się ogląda pierwsze odcinki Kiepskich. Dopiero po jakichś 40 odcinkach się to rozkręca, ale i tak mój ulubiony okres ŚWK to ten, który nazywam "erą Krzysztofa Dracza".

0

@Safrani uśmiechięte ministerstwo edukacji woli znosić obowiązkowość lektur albo zajmować się brakiem ocen na wychowaniu fizycznym

5

Od rana oglądam TVN i nie dowierzam. Premier Polski onucą, która sieje rosyjską propagandę. Nigdy nie uwierzę, że to nasi bracia Ukraińcy przeprowadzili obydwa ataki, w wyniku których setki ludzi mogły stracić zdrowie lub życie.

1

@Popitek12 kurakao to ja se będę pił, a Pan nie

4

No i jest. Bez tej koszulki moja kolekcja nie miałaby sensu. Mam do tej trójki z sezonu 17/18 duży sentyment. Gdy ją widzę, mym oczom okazuje się obraz pięknego Paulinho Bezerry. A jeszcze udało się dorwać z najlepszym piłkarzem na świecie na plecach. Lepszy byłby właśnie tylko Paulinho.

https://zapodaj.net/images/085abc475779a.jpg

1

@fcbarcafan19 czasami jeżdżę pociągiem nazwamym na jego cześć

4

Komentarz usunięty

0

@RanDiFCB nie nie, jak tylko dostanę, to wrzucę

1

@Popitek12 pewnie, a jakiego?

0

@FCB24 e tam, ja lubię jak nasza kadra płonie, a na dużym turnieju to jeszcze lepiej

1

@Kgorecki2500 dziwne, że jeszcze nie ma komentarzy, że "nie mamy prawa oceniać bo Polska jest jeszcze gorsza!11" od Ukrofilów

0

@MichuZ44 o ile w trybie podobnym do UT licencję na kluby i ligi nie są dla mnie ważne, tak rzeczywiście UFl ma duży problem z twarzami, bo nie chce im się chyba ich robić. Bo licencję FIFPro mają

0

@Zoker podobnie z nieraz i nie raz oraz naraz i na raz. Fajny mamy ten język :D

0

@Tigermaus nie nie, ale kiedyś muszę zapolować na koszulkę z Puyolem

3

@macio_944 kiedy Douglas podbijał ulice Barcelony, ten zawodnik na chleb mówił jeszcze "le bep"

1

Daliby już jutro. Przyjdzie mi jedna z moich ulubionych koszulek Barcy i w dodatku z nazwiskiem najlepszego piłkarza na świecie z tyłu.

0

@Comentateiro pytam go, na kogo (by) głosował, żeby czasami potencjalny wyborca Tuska mnie nie dotknął.

0

@Comentateiro wyczuwam jakiś nieprzyjazny ton, a może nerwy w tym piśmie. Co jest jednoosobowa brygada? Uśmiechnijcie się.

1

@Comentateiro o, kolejny z obrzydliwymi tekstami o umieraniu po tym typie, co w imię polityki życzył drugiemu użytkownikowi raka. Opcja polityczna w obu przypadkach przypadkowa :) Uśmiechnięty język miłości :)

2

@Comentateiro rozpieszczona hrabianka, bo wymagam zrozumiałego języka polskiego w służbie zdrowia. I okej, uśmiechamy się xD

0

@Comentateiro pozostaje się uśmiechać, zajadając się prince polo, nie?

0

dobra bo tu zaraz 3-2 wlatuje

0

Malta przekręcona, dawać karnego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?