15

Barcelona, rok 2026
Doskonałe dośrodkowanie Marcusa Rashforda na głowę Harry'ego Kane'a

0

Konfederacja Obywatelska czy Prawo i Lewica?

2

@Kgorecki2500 ale ścierka

1

@esem91 ten w żółtej kamizece i dwóch stojących plecami wyglądają, jakby odtwarzali mema ze Spider-manami xd https://petapixel.com/assets/uploads/2022/02/Spiderman-No-Way-Home-Meme-Cartoon-800x734.jpg

0

@Popitek12 bo Anita nie śpiewa już, że zamigotał świat tysiącem barw

1

1

@blakkudium e ja wiem? Takie w stylu retro

2

@Luciano99 ja jadłem tylko te od Kłebonafide, ale ogólnie to wolę tradycyjne, nie te lodowe.

1

Tego się w telewizji nie spodziewałem. Leciał na Polsacie jakiś odcinek programu typu Trudne Sprawy. Cały odcinek córka myślała, że ojciec zdradza matkę, a okazało się, że ojciec jest furasem, jeździ na konwenty itd., a matka o tym wie xD I tłumaczyli tej córce, co to są furasy, że ojciec ma w sobie "pierwiastek zwierzęcy" xD Córka nie zaakceptowała ojca i się wyprowadziła xd

3

Powiedzmy, że im wierzę xd Obejrzałem specjalnie teraz skrót, żeby to sobie porównać

2

@draxidox hahaha, a miałem tu pisać, że jestem ciekawy czy platforma znajdzie sposób, żeby powiązać Nawrockiego idącego na marszu z wczorajszymi racami na stadionie

3

Nie da się zrobić gorszych frytek niż te z KFC

1

@suszini chore to, powodzenia.

0

@suszini i jak się to skończyło? O ile oczywiście chcesz się tym dzielić

1

@prodigy w sumie to nie, bo wojuje tutaj przedstawiciel płci męskiej. Co więcej, płeć żeńska w tym wątku zgadza się z tym, co napisałem

0

@Tridente2015 no i pomnik pewnie po taniości albo wcale go nie będzie, tak jak Laporta miał podpisać Messiego.

1

Dajcie mi już CATa i dajcie mi już remake koszulki 05/06 z Ronaldinho na plecach

2

@MYTO xd aż tak to nie

3

@pluszek jakiś typ z Lewicy wicepremierem, Czarzasty marszałkiem xD Nie na taki rząd głosowałem i za dwa lata na pewno to naprawię.

2

@pluszek temu nawet obciętego grzyba musieli na drodze postawić xD

2

@pluszek marsz na cmentarz tych, którzy krzywdzili ten naród, jest sensowny, ale marsz w Warszawie jest obrzydliwy, bo yyy race i szedł w nim prezydent. Czego nie rozumiesz? Tu chyba nawet Lis sobie powiedział w głowie "ja pier...." xd

0

@RafiVeB mnie tylko zastanawia, w imię czego to, bo typ brzmi, jakby mu jego baba sprawdzała komentarze.

0

@RafiVeB a myślisz, że doczekałem się odpowiedzi na mój komentarz wyżej, w którym wstawiłem link do artykułu, który mówi, że najnowsza akcja "Jestem tatą" "stygmatyzuje kobiety"? xD Co prawda nie od niego, ale również cicho.

2

@Karol145 mam odpowiadać na "temat przemocy wobec mężczyzn nie jest tak ważny, bo przypadków jest znacznie mniej"? Przecież na taki idiotyzm nie da się odpowiedzieć, bo już wiem, z kim mam do czynienia.

0

@Karol145 "faceciku". Niezły burdel w głowie.

2

@Karol145 ty nie widzisz, jak obrzydliwe jest to, co piszesz?
@RafiVeB tak naprawdę to ustawiam sobie avatary piłkarek, bo marzę o tym, żeby je lać.

0

@Karol145 a teraz wskaż mi, gdzie mówię, że tak nie jest. Z Twojego komentarza natomiast wynika, że skoro znacznie mniej mężczyzn pada ofiarą przemocy domowej, to nie warto poruszać tego tematu. I przez to właśnie statystyki samobójstw są, jakie są. Z tymi avatarami to niezły odlot swoją drogą. Nawet nie jestem w stanie wyobrazić sobie, jaki tok rozumowania zaszedł w Twojej głowie. Chyba że wymyśliłeś sobie, że popieram przemoc domową, bo śmiałem skrytykować film, to szacun.

0

@Karol145 wszystko ok?

1

@JimMorrisonFCB wolałbym po prostu jeden odcień czerwonego i jeden niebieskiego. No i odrobinę szersze te pasy.

4

Pewnie się przyzwyczaimy, ale dla mnie za dużo namieszane. Wystarczyło zrobić prosty remake 06/07 @blakkudium

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?