1

Ej chłopaki, bo przegrywamy.

4

Przemyślenia w 26. minucie listopadowego meczu są takie, że jeśli nie wyszło w tamtym sezonie, to nie wyjdzie nigdy. Mówię o tej drużynie i o tym trenerze. Wtedy było wszystko super, a tu widać, że przede wszystkim Flick nie wyciąga wniosków, drużyna weszła w sezon z poczuciem, że chyba wygrali wszystko w poprzednim, kontuzje, brak formy u kluczowych zawodników, starszy Lewy, brak kluczowego obrońcy.

1

@MirusAmisz KFC już działa, bo na boisku niezła sraka.

0

Barcelona wie, że można nie tracić goli?

2

Pora zacząć pchanie Fermina do TOP 5 Złotej Piłki

1

Człowiek se odpala mecz i pierwsze co widzi to powtórka gola

5

O boże, jak TVN mówi, że "Dom dobry" TRZEBA zobaczyć, bo piekło kobiet i kobiety dziękują reżyserowi za ten film, to ja już podziękuję

2

@pt9 nie chcę trafić do Azkabanu, więc napiszę tylko tyle: mugol.

6

Ale mu się trafiło

1

Historia rozstania Yamala z Nicki Nicole
https://www.instagram.com/p/DQkPvr_Cv8q/

7

@mmaciass wariaci próbują zrobić z niego teraz wariata. Chore.

7

Zrobił w tym meczu wszystko

8

Na Zachodzie stabilnie

0

@draxidox znaczy jak dla mnie Czaskoski nie zadeklarował, że pójdzie akurat w tym marszu, tylko wywinął się, mówiąc, że może kiedyś weźmie udział jak wszyscy razem pójdziemy za rączkę ponad podziałami. Wiadomo, że on woli iść w marszu tęczowym.

0

@mmaciass Kurski jaki był, taki był, ale...

0

@Mario96w no nie, bo od takich ludzi oczekuje się jakiejś klasy, a nie zachowań na poziomie użytkownika twittera

1

@Mario96w chłopie, ale chyba jest różnica, jeśli to fani mają ból dupy na punkcie kogoś, a sam zawodnik xD

A jeszcze śmieszniejsze jest to, że to ON przyjął narrację swoich fanów, którzy po tym, jak Messi wygrał MŚ, zaczęli mówić o "6-7 meczach". Wcześniej to było jego największe marzenie

17

@Mario96w możesz sobie pisać o "fanbojach Messiego" ile chcesz, ale to, że Ronaldo ma wieczną obsesję na punkcie Messiego, jest niezaprzeczalne.

2

@MirusAmisz a czytałeś jego poprzedni wywiad z Morganem?

1

Ale to jest poje*** że on mówili totalnie to samo co jego fani i co najlepsze, to on powtarza po fanach, a nie fani po nim xD

2

@Deviler Guardiola chociaż miał w ataku prime Lewego, a nie Ferran. Wiem, że fajnie coś sobie zawsze usprawiedliwić, ale prawda jest taka, że gramy gówno, a najważniejszych zawodników co chwilę męczą kontuzje

5

@bartekvisca ja np. wcale nie czekam. Śmieszy mnie to tworzenie gry przez 15 lat, żeby jakieś bąbelki w piwie było widać. Ogólnie skończyłem tylko GTA V, podobało mi się, ale nie do tego stopnia, żeby szaleć za szóstką.

6

I ja to rozumiem. On nie jest piłkarzem, który co sezon będzie robił takie liczby. Nie wiem, co miał jeszcze zrobić, żeby go docenili.

0

@BorzyKrzys "takich jak Olga Tokarczuk" XD A Muchę ogólnie szanuję. Szczęsny też kiedyś go wyjaśnił

3

@Pedri16Future


7

@draxidox żona potomka zbrodniarza, która na wizji załatwia prywatne sprawy i dziennikarka, która ubiera się jak prostytutka. Wzory dziennikarstwa

1

@Encore to mówisz, że pierwsza lepsza drużyna z Europy wyjaśni tę Brazylię? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Colon no i chłop coś potrafi i coś wygrał. A baba co? @Kasy

2

@blakkudium niezły tetris

0

@dzefrej234 nieźle, on 5 nie jest warty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?