PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Comentateiro rozpieszczona hrabianka, bo wymagam zrozumiałego języka polskiego w służbie zdrowia. I okej, uśmiechamy się xD
0
@Comentateiro pozostaje się uśmiechać, zajadając się prince polo, nie?
0
dobra bo tu zaraz 3-2 wlatuje
0
Malta przekręcona, dawać karnego
1
@Popitek12 dupy daje chyba. Skandal.
0
No dawać Malta z tymi Polokami
2
@Faro a Maltanki to fajne ciastka
0
@Bykunn no nie. Ludzie w takim miejscu jak szpital nie chcą mieć dodatkowego problemu w postaci tego, że albo personel nie zrozumie ich, albo oni jego. Nie mam problemu jak słyszę ukraiński akcent w żabce czy gdzieś, ale w służbie zdrowia oczekuję, że zrozumiem i będę zrozumiany w całości. I raczej mam prawo tego oczekiwać.
0
@Aragorn33 dobrze wiedzieć, co mówią u wroga
6
@Popitek12 zdradzony o świcie. Gdzie water, pytam się
1
Oj niepewne nastroje wśród gości Olejnik co do jutrzejszego głosowania w sprawie Czarzastego. A jest moja ulubiena Żukowska i ktoś tam
0
@NeroTFP1 nie komentowałem tej sprawy, bo wolałem poczekać i jak widać słusznie, natomiast wiem, co się dzieje w szpitalu w moim mieście i jak ciężko się dogadać ze znaczną częścią personelu. Ludziom w postach na temat szpitala i jego obsługi często puszczają nerwy.
9
Tak szczerze, to ja nie rozumiem, co on pierd... i co ma jedno do drugiego. Jak NFL chce przysyłać swoje zespoły do Europy, to niech przysyła. A ja nie chcę, żeby mój zespół wysyłano do USA, żeby grali na zmęczeniu dla zachcianki prezesa. Laporta oczywiście się zgodził, ale co na to piłkarze?
3
@Luciano99 strach pomyśleć, jak stołują się pracownicy
15
Barcelona, rok 2026
Doskonałe dośrodkowanie Marcusa Rashforda na głowę Harry'ego Kane'a
0
Konfederacja Obywatelska czy Prawo i Lewica?
2
@Kgorecki2500 ale ścierka
1
@esem91 ten w żółtej kamizece i dwóch stojących plecami wyglądają, jakby odtwarzali mema ze Spider-manami xd https://petapixel.com/assets/uploads/2022/02/Spiderman-No-Way-Home-Meme-Cartoon-800x734.jpg
0
@Popitek12 bo Anita nie śpiewa już, że zamigotał świat tysiącem barw
1
@takisobiektos xD
1
@blakkudium e ja wiem? Takie w stylu retro
2
@Luciano99 ja jadłem tylko te od Kłebonafide, ale ogólnie to wolę tradycyjne, nie te lodowe.
1
Tego się w telewizji nie spodziewałem. Leciał na Polsacie jakiś odcinek programu typu Trudne Sprawy. Cały odcinek córka myślała, że ojciec zdradza matkę, a okazało się, że ojciec jest furasem, jeździ na konwenty itd., a matka o tym wie xD I tłumaczyli tej córce, co to są furasy, że ojciec ma w sobie "pierwiastek zwierzęcy" xD Córka nie zaakceptowała ojca i się wyprowadziła xd
3
Powiedzmy, że im wierzę xd Obejrzałem specjalnie teraz skrót, żeby to sobie porównać
2
@draxidox hahaha, a miałem tu pisać, że jestem ciekawy czy platforma znajdzie sposób, żeby powiązać Nawrockiego idącego na marszu z wczorajszymi racami na stadionie
3
Nie da się zrobić gorszych frytek niż te z KFC
1
@suszini chore to, powodzenia.
0
@suszini i jak się to skończyło? O ile oczywiście chcesz się tym dzielić
1
@prodigy w sumie to nie, bo wojuje tutaj przedstawiciel płci męskiej. Co więcej, płeć żeńska w tym wątku zgadza się z tym, co napisałem
0
@Tridente2015 no i pomnik pewnie po taniości albo wcale go nie będzie, tak jak Laporta miał podpisać Messiego.