2

@Comentateiro rozpieszczona hrabianka, bo wymagam zrozumiałego języka polskiego w służbie zdrowia. I okej, uśmiechamy się xD

0

@Comentateiro pozostaje się uśmiechać, zajadając się prince polo, nie?

0

dobra bo tu zaraz 3-2 wlatuje

0

Malta przekręcona, dawać karnego

1

@Popitek12 dupy daje chyba. Skandal.

0

No dawać Malta z tymi Polokami

2

@Faro a Maltanki to fajne ciastka

0

@Bykunn no nie. Ludzie w takim miejscu jak szpital nie chcą mieć dodatkowego problemu w postaci tego, że albo personel nie zrozumie ich, albo oni jego. Nie mam problemu jak słyszę ukraiński akcent w żabce czy gdzieś, ale w służbie zdrowia oczekuję, że zrozumiem i będę zrozumiany w całości. I raczej mam prawo tego oczekiwać.

0

@Aragorn33 dobrze wiedzieć, co mówią u wroga

6

@Popitek12 zdradzony o świcie. Gdzie water, pytam się

1

Oj niepewne nastroje wśród gości Olejnik co do jutrzejszego głosowania w sprawie Czarzastego. A jest moja ulubiena Żukowska i ktoś tam

0

@NeroTFP1 nie komentowałem tej sprawy, bo wolałem poczekać i jak widać słusznie, natomiast wiem, co się dzieje w szpitalu w moim mieście i jak ciężko się dogadać ze znaczną częścią personelu. Ludziom w postach na temat szpitala i jego obsługi często puszczają nerwy.

9

Tak szczerze, to ja nie rozumiem, co on pierd... i co ma jedno do drugiego. Jak NFL chce przysyłać swoje zespoły do Europy, to niech przysyła. A ja nie chcę, żeby mój zespół wysyłano do USA, żeby grali na zmęczeniu dla zachcianki prezesa. Laporta oczywiście się zgodził, ale co na to piłkarze?

3

@Luciano99 strach pomyśleć, jak stołują się pracownicy

15

Barcelona, rok 2026
Doskonałe dośrodkowanie Marcusa Rashforda na głowę Harry'ego Kane'a

0

Konfederacja Obywatelska czy Prawo i Lewica?

2

@Kgorecki2500 ale ścierka

1

@esem91 ten w żółtej kamizece i dwóch stojących plecami wyglądają, jakby odtwarzali mema ze Spider-manami xd https://petapixel.com/assets/uploads/2022/02/Spiderman-No-Way-Home-Meme-Cartoon-800x734.jpg

0

@Popitek12 bo Anita nie śpiewa już, że zamigotał świat tysiącem barw

1

1

@blakkudium e ja wiem? Takie w stylu retro

2

@Luciano99 ja jadłem tylko te od Kłebonafide, ale ogólnie to wolę tradycyjne, nie te lodowe.

1

Tego się w telewizji nie spodziewałem. Leciał na Polsacie jakiś odcinek programu typu Trudne Sprawy. Cały odcinek córka myślała, że ojciec zdradza matkę, a okazało się, że ojciec jest furasem, jeździ na konwenty itd., a matka o tym wie xD I tłumaczyli tej córce, co to są furasy, że ojciec ma w sobie "pierwiastek zwierzęcy" xD Córka nie zaakceptowała ojca i się wyprowadziła xd

3

Powiedzmy, że im wierzę xd Obejrzałem specjalnie teraz skrót, żeby to sobie porównać

2

@draxidox hahaha, a miałem tu pisać, że jestem ciekawy czy platforma znajdzie sposób, żeby powiązać Nawrockiego idącego na marszu z wczorajszymi racami na stadionie

3

Nie da się zrobić gorszych frytek niż te z KFC

1

@suszini chore to, powodzenia.

0

@suszini i jak się to skończyło? O ile oczywiście chcesz się tym dzielić

1

@prodigy w sumie to nie, bo wojuje tutaj przedstawiciel płci męskiej. Co więcej, płeć żeńska w tym wątku zgadza się z tym, co napisałem

0

@Tridente2015 no i pomnik pewnie po taniości albo wcale go nie będzie, tak jak Laporta miał podpisać Messiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?