3

@RosjaninBut ja tylko pocjongnoł

0

xD idzie reporter Republiki, podchodzi do kobiety z orłem na koszulce i mówi do niej "o, tutaj pani z orłem na piersi i to dosłownie"

7

W takie pierd... to już nie uwierzę.

2

@Katalończyk 99 kiedyś była zabawa. Były flagi, były fajerwerki, czapeczki, wszystko

3

Rok 2025, adblocka potrzeba nawet do książek
https://zapodaj.net/images/243ff0ecec69f.png

0

Czy Heweliusz już obejrzany?

6

@Comentateiro jak dla mnie potrzeba takiego oszołoma spoza stylu, kiedy styl nie działa

1

Ten UFL w sumie fajny jak na darmową grę. Nie jest tak toporny jak eFootball. Wiadomo, że wiele animacji, licencji itd. brakuje, ale tu jednak budżet robi różnicę. Ale są różne eventy. @Kgorecki2500

5

@BORO_12 jakiś napastnik strzeli ileś goli, przy**ią się do Lewego. Lewy strzeli ileś goli, przy**ią się do innego napastnika. Serio to musi tak działać?

0

@Barcanajlepszyteam mówisz, że Stachurskiej nie wystarczył jakiś tam piłkarzyk bez wykształcenia?

0

@ali3gator w książce chyba o tym nie będzie szczegółów

0

Lewy się strasznie wygłupił tym kupionym dyplomem. Przecież widać, że to inteligentny gość po tym, jak zapierdziela w różnych językach. Ciekawe, kto mu podsunął ten debilny pomysł.

1

Nie no to trzeba mieć pecha xD

2

Olmo to zaraz u mnie dołączy do de Jonga i Ferrana jeśli chodzi o czołówkę wkur... mnie piłkarzy.

1

Z innych wiadomości, Boca Juniors prowadzą już 2-0 xd

0

Na meczu Boca z River już dymy

0

Ale Celta ma śmieszną trybunę za bramką Szczęsnego XD

1

@blakkudium w sumie spoko i nic więcej

2

Ci co robili pułapkę ofsajdową na połowie boiska XD

1

Szczęsny już nic nigdy nie obroni xD

1

Mareczek, ja cię bronię jak mogę, ale nie dawaj oponentom takich argumentów

0

Kurde, ledwo, ale jest xd

0

A ja se oglądam mecz w czeskiej telewizji, hehe

0

@BorzyKrzys wczoraj na Eleven chciałem obejrzeć włoską, to na jednej połowie kanałów leciały jakieś programy, a na drugiej Bayern i BVB

1

@Kgorecki2500 ja właśnie pobieram UFL xd

1

@blakkudium nie no, oni to robią od wielu sezonów. W sensie podawanie numerami

2

Mamy listopad, a Barca i Nike nadal nie wydali najlepszej koszulki z całej kolekcji, bo nie i ch...

3

@blakkudium czy oni kiedyś przestaną podawać skład w taki upośledzony sposób?

1

Dziś na TVP1 o 20:25 premiera serialu pt. Czarna śmierć

Serial w reżyserii Kuby Czekaja, którego akcja rozgrywa się we Wrocławiu dotkniętym epidemią ospy prawdziwej w 1963 roku. Produkcja łączy elementy thrillera medycznego, historii szpiegowskiej i dramatu o uniwersalnym, współczesnym przesłaniu.

0

Szybciej z tym meczem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?