PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@RosjaninBut ja tylko pocjongnoł
0
xD idzie reporter Republiki, podchodzi do kobiety z orłem na koszulce i mówi do niej "o, tutaj pani z orłem na piersi i to dosłownie"
7
W takie pierd... to już nie uwierzę.
2
@Katalończyk 99 kiedyś była zabawa. Były flagi, były fajerwerki, czapeczki, wszystko
3
Rok 2025, adblocka potrzeba nawet do książek
https://zapodaj.net/images/243ff0ecec69f.png
0
Czy Heweliusz już obejrzany?
6
@Comentateiro jak dla mnie potrzeba takiego oszołoma spoza stylu, kiedy styl nie działa
1
Ten UFL w sumie fajny jak na darmową grę. Nie jest tak toporny jak eFootball. Wiadomo, że wiele animacji, licencji itd. brakuje, ale tu jednak budżet robi różnicę. Ale są różne eventy. @Kgorecki2500
5
@BORO_12 jakiś napastnik strzeli ileś goli, przy**ią się do Lewego. Lewy strzeli ileś goli, przy**ią się do innego napastnika. Serio to musi tak działać?
0
@Barcanajlepszyteam mówisz, że Stachurskiej nie wystarczył jakiś tam piłkarzyk bez wykształcenia?
0
@ali3gator w książce chyba o tym nie będzie szczegółów
0
Lewy się strasznie wygłupił tym kupionym dyplomem. Przecież widać, że to inteligentny gość po tym, jak zapierdziela w różnych językach. Ciekawe, kto mu podsunął ten debilny pomysł.
1
Nie no to trzeba mieć pecha xD
2
Olmo to zaraz u mnie dołączy do de Jonga i Ferrana jeśli chodzi o czołówkę wkur... mnie piłkarzy.
1
Z innych wiadomości, Boca Juniors prowadzą już 2-0 xd
0
Na meczu Boca z River już dymy
0
Ale Celta ma śmieszną trybunę za bramką Szczęsnego XD
1
@blakkudium w sumie spoko i nic więcej
2
Ci co robili pułapkę ofsajdową na połowie boiska XD
1
Szczęsny już nic nigdy nie obroni xD
1
Mareczek, ja cię bronię jak mogę, ale nie dawaj oponentom takich argumentów
0
Kurde, ledwo, ale jest xd
0
A ja se oglądam mecz w czeskiej telewizji, hehe
0
@BorzyKrzys wczoraj na Eleven chciałem obejrzeć włoską, to na jednej połowie kanałów leciały jakieś programy, a na drugiej Bayern i BVB
1
@Kgorecki2500 ja właśnie pobieram UFL xd
1
@blakkudium nie no, oni to robią od wielu sezonów. W sensie podawanie numerami
2
Mamy listopad, a Barca i Nike nadal nie wydali najlepszej koszulki z całej kolekcji, bo nie i ch...
3
@blakkudium czy oni kiedyś przestaną podawać skład w taki upośledzony sposób?
1
Dziś na TVP1 o 20:25 premiera serialu pt. Czarna śmierć
Serial w reżyserii Kuby Czekaja, którego akcja rozgrywa się we Wrocławiu dotkniętym epidemią ospy prawdziwej w 1963 roku. Produkcja łączy elementy thrillera medycznego, historii szpiegowskiej i dramatu o uniwersalnym, współczesnym przesłaniu.
0
Szybciej z tym meczem