PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 ja np. lubię grać Ludwiczkiem Giulym
1
@blakkudium koszulka ok, ale czemu spodenki takie xd
0
@Fc112 że to i tak wyjdzie pobugowane i pewnie słabo zoptymalizowane, choćby nie wiadomo ile razy przekładali.
0
@Fc112 XD on nie wie
10
Łatwiej strzela się gole LaLidze niż Ekstraklasie.
2
@NeroTFP1 jaki sens w ogóle mają obietnice? Ani prezydent bez rządu nie jest ich w stanie zrealizować, ani rząd bez prezydenta
0
@Kibol_83 no i co, PSG? W Anglii go zabiją
14
A potem wyjdzie tu jeden z drugim "obiektywny" z tekstem, że powinno się go szanować, bo "takich jak on i Messi już nie będzie" xD
3
@Kessie od dziś zacznę śledzić padlową karierę Kelly Piquet
0
@adamek20151 Lee Je-no, znany zawodowo jako Jeno, jest południowokoreańskim raperem i piosenkarzem. Jeno rozpoczął karierę jako dziecięcy model komercyjny. Został odkryty przez SM Entertainment w wieku trzynastu lat.
1
@Zelazny_Mike to ten od Uderz w puchara?
5
To grajmy wysokim i remisujmy prawie przegrywając xd
0
@clyde aha a czemu
2
@Fake69 albo zażąda wielkiej kasy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ładnie klepią chłopaki, brawo
0
Tu jeszcze coś będzie xd
23
Haha Wojti uśmieszek i gitara XDD Jak Pedro
0
Nie no faul chyba XD
0
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
0
Pewnie skończy się wyrzyganym 4:3 dla nas, ale czy kogoś to usatysfakcjonuje
2
Ferran Torres: "Myślę, że zaczynamy odnajdywać Barçę z zeszłego sezonu"
0
A gdyby tak posiać w tramwaju żyto?
0
hahahaha jak sobie pyknął, szacunek
1
XD przysrał w środek i zadowolony
0
Mam pomysł. A gdyby tak strzelić drugą bramkę, a potem trzecią?
3
xdddddddddd brawo Ferran
0
A tak ogólnie, to brak Lewego odbiera 50% przyjemności z oglądania Barcy.
A niedługo już go w ogóle nie będzie
17
Może i jesteśmy zajechani, w dupie i bez formy, ale za to jeszcze w tym roku zagramy mecz w Afryce.
0
Ja na przykład nie wierzę, że tu jeszcze nie stracimy gola