1

@Kgorecki2500 ja np. lubię grać Ludwiczkiem Giulym

1

@blakkudium koszulka ok, ale czemu spodenki takie xd

0

@Fc112 że to i tak wyjdzie pobugowane i pewnie słabo zoptymalizowane, choćby nie wiadomo ile razy przekładali.

0

@Fc112 XD on nie wie

10

Łatwiej strzela się gole LaLidze niż Ekstraklasie.

2

@NeroTFP1 jaki sens w ogóle mają obietnice? Ani prezydent bez rządu nie jest ich w stanie zrealizować, ani rząd bez prezydenta

0

@Kibol_83 no i co, PSG? W Anglii go zabiją

14

A potem wyjdzie tu jeden z drugim "obiektywny" z tekstem, że powinno się go szanować, bo "takich jak on i Messi już nie będzie" xD

3

@Kessie od dziś zacznę śledzić padlową karierę Kelly Piquet

0

@adamek20151 Lee Je-no, znany zawodowo jako Jeno, jest południowokoreańskim raperem i piosenkarzem. Jeno rozpoczął karierę jako dziecięcy model komercyjny. Został odkryty przez SM Entertainment w wieku trzynastu lat.

1

@Zelazny_Mike to ten od Uderz w puchara?

5

To grajmy wysokim i remisujmy prawie przegrywając xd

0

@clyde aha a czemu

2

@Fake69 albo zażąda wielkiej kasy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ładnie klepią chłopaki, brawo

0

Tu jeszcze coś będzie xd

23

Haha Wojti uśmieszek i gitara XDD Jak Pedro

0

Nie no faul chyba XD

0

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

0

Pewnie skończy się wyrzyganym 4:3 dla nas, ale czy kogoś to usatysfakcjonuje

2

Ferran Torres: "Myślę, że zaczynamy odnajdywać Barçę z zeszłego sezonu"

0

A gdyby tak posiać w tramwaju żyto?

0

hahahaha jak sobie pyknął, szacunek

1

XD przysrał w środek i zadowolony

0

Mam pomysł. A gdyby tak strzelić drugą bramkę, a potem trzecią?

3

xdddddddddd brawo Ferran

0

A tak ogólnie, to brak Lewego odbiera 50% przyjemności z oglądania Barcy.
A niedługo już go w ogóle nie będzie

17

Może i jesteśmy zajechani, w dupie i bez formy, ale za to jeszcze w tym roku zagramy mecz w Afryce.

0

Ja na przykład nie wierzę, że tu jeszcze nie stracimy gola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?