1

Trzymajcie neandertala Rudigera w pięciu

2

Tak szczerze to nawet nie było żadnego polowania na nogi Yamala. Chłop sam się totalnie wyeliminował

1

No Maguirem to nie jesteś Araujo

0

Yamal dzisiaj pół dobrej akcji nie miał

9

Biedny

13

"Bark w bark" xd Bark w plecy chyba

1

O to Ceballos na podkurwienie Yamala wchodzi

0

@Ptasior a co, bo ja nie wiem

0

ale żenada Kounde, ludzie

3

Ale szczerze mówiąc, jakby odwrócić formę obu zespołów, to my byśmy już o piątkę się starali w tym momencie. To 2-1 trochę zamaże obraz gry

5

Penelope Cruz TOP

0

@Jakchcesz a de Jong to nawet fajnie siedział jak szła akcja

3

Mam wrażenie, że odje... kilku zawodnikom w zespole po tym półfinale LM i galach ZP, bo najwyraźniej poczuli się jak zwycięzcy. Głównie Kounde i Yamalowi. Mogę się mylić i obym się mylił, ale czuję szybkie odpadnięcie z LM w tym sezonie.

3

Kounde to jest normalny ogólnie? Co on zrobił?

1

Viniciusa wyciągnęli z szatni xd

1

Wy się nie śmiejcie, bo jestem w stanie teraz uwierzyć, że Yamal zachowywałby się podobnie xd

1

Ej, bo to nadal jest tylko 2-1 xd

4

Yamal nie zdaje sobie chyba sprawy, że im bardziej cwaniakuje, tym większa i głośniejsza jest reakcja przeciwników kiedy mu coś nie wyjdzie. Może sobie gadać, że to na niego nie działa, ale jak widać działa. Dojdzie do tego, że każdy będzie go traktował jak wroga. A przecież za to samo nienawidzimy Viniciusa.

0

Gówno gra i takie strzały jeszcze oddaje xd

0

Oho, Yamal już zgięty i za kolanka się łapie

0

Dobra daj Araujo za Ferrana, bo już nie mogę na niego patrzeć

4

Uważam, że zdjęcie Yamala w takim meczu i przy takim wyniku zrobiłoby wiele dobrego dla jego kariery.

0

xddddddd Yamal zejdź człowieku

0

Skąd u piłkarzy ten idiotyczny nawyk siadania na murawie, zamiast natychmiastowego podniesienia się? Fermin minął się z piłką, akcja trwa, a ten usiadł.

1

Wojtulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0

Jest źle, a potem patrzysz na ławkę i jest ku... jeszcze gorzej. Nie wiem, Roony'ego dajcie.

1

@ali3gator albo jest po prostu 18-latkiem, który najpierw gada, potem myśli.

1

@norbi77 a coś napisali już o faulu na Cubarsim?

0

Ferran nie kompromituj się. O ile że wstawi fotkę z tego strzału na instagrama?

1

Nie no ale jak łokieć w twarz to nie jest faul XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?