PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MYTO tylko że ja bardziej mówię o 2024 roku, bo pamiętam, że chciałem pod koniec roku kupic
0
@MYTO czy ja dobrze widzę, że teraz sztabka 1g kosztuje ponad 500 zł, gdzie niedawno chyba jeszcze po 200 ileś była?
1
@Kgorecki2500 kiedyś lodówek, pralek, zmywarek nie było i człowiek nie miał tego problemu
1
@Kgorecki2500 https://www.lego.com/pl-pl/product/flying-ford-anglia-76424 no ale chodzi mi o to, że to podobna kategoria co to. Choć trochę więcej tych klocków
0
@Konradowskyy bo to jest parę klocków na krzyż. Zestaw, który znajdzie się w Lidlu czy innej Biedronce
1
@Kgorecki2500 postawię obok Forda Anglii z Ronem i Harrym
0
@Eklerek ta promocja jeszcze trwa?
1
@ProMILs "tych prawaków" xd
5
@Popitek12 o co tu chodzi? W co gramy?
https://zapodaj.net/images/9b59399bc987e.png
0
@jotyn on ma gniazdo na głowie?
5
Dobre to je?
11
Długo Sarah myślała nad tym postem. Robert Lewanplayowski w kolejce.
6
Powtarzam to co sezon, ale póki co się sprawdza. Dopóki ostatni zawodnik odpowiedzialny za największe kompromitacje Barcy w Europie nie odejdzie z klubu, a co więcej, będzie grał pierwsze skrzypce, to my LM nie zdobędziemy.
0
@Eklerek z tym, że ja jestem Argentyńczykiem, to mogłem.
2
@clyde dziś mija rok, odkąd mój dziadek odszedł. Trzymaj się
0
@clyde już skończone?!
1
@Popitek12 brawo, a pokaż screeny
0
@Encore e tam, Portugalia zawsze jest faworytem na MŚ, a nigdy tego nie udowadnia
2
Już nawet wiem, kogo to Maroko wyeliminuje @Popitek12
https://x.com/TouchlineX/status/1978090918918881478
1
@clyde ja np. nie wyobrażam sobie grania w azjatyckie czy np. francuskie gry po angielsku. Musi być oryginalny dubbing. Ale chyba też, odpalę polski xD
0
@Popitek12 proszę
0
@Kgorecki2500 ta strona brzmi jak totalny scam xd
0
@paweldunajecfcb 27 lat? Człowieku, to przecież Ty się dopiero urodziłeś.
2
@Roobo ja się cieszę, że idiotka grająca główną postać i idiotka twórczyni gry nie wystarczyły, żebym zbojkotował tę grę. Uwielbiam Tsushimę i świetnie bawię się w Yotei, która jest po prostu ulepszoną Tsushimą. Nowe bronie, parę nowych mechanik, na razie spoko historia i aktywności poboczne. Dla mnie warto.
@marcin62 z tym moczeniem się w wodzie to tak różnie, ale na pewno postać brudzi się od błota :D
1
@Kgorecki2500 niee xd Na allegro. Na razie takie. Może kiedyś coś lepszego :D
17
W Ghost of Yotei najbardziej lubię robić zdjęcia i filmiki całkowicie randomowym rzeczom, jak te lampiony https://zapodaj.net/images/9e6eb1b1c63db.jpg
A tu kilka pocztówek:
Góra Yotei https://zapodaj.net/images/e89cbb7f06da8.jpg
Morze https://zapodaj.net/images/d621614b5efde.jpg
Lisio https://zapodaj.net/images/81d3b636f1615.jpg
No i... kupiłem sobie ozdobne tanto. Jutro przyjdzie.
@Kgorecki2500 @clyde @marcin62 @MesQueUnClub_87
0
@4drian0 a może i tak
3
Ten nierealny sen chyba się skończy. Ja bym chciał, żeby został tu dłużej, ale to raczej musiałoby się wiązać z mniejszą pensją, niestety Arabia kusi.
1
@July_6_BcN ja ostatnio w Netto widziałem chłopa dosłownie wyglądającego jak Joan Garcia xd Jeszcze wysoki jak bramkarz
20
Nie chcę dostać bana, nie chcę dostać bana, nie chcę dostać bana.