1

@MYTO tylko że ja bardziej mówię o 2024 roku, bo pamiętam, że chciałem pod koniec roku kupic

0

@MYTO czy ja dobrze widzę, że teraz sztabka 1g kosztuje ponad 500 zł, gdzie niedawno chyba jeszcze po 200 ileś była?

1

@Kgorecki2500 kiedyś lodówek, pralek, zmywarek nie było i człowiek nie miał tego problemu

1

@Kgorecki2500 https://www.lego.com/pl-pl/product/flying-ford-anglia-76424 no ale chodzi mi o to, że to podobna kategoria co to. Choć trochę więcej tych klocków

0

@Konradowskyy bo to jest parę klocków na krzyż. Zestaw, który znajdzie się w Lidlu czy innej Biedronce

1

@Kgorecki2500 postawię obok Forda Anglii z Ronem i Harrym

0

@Eklerek ta promocja jeszcze trwa?

1

@ProMILs "tych prawaków" xd

5

0

@jotyn on ma gniazdo na głowie?

5

Dobre to je?

11

Długo Sarah myślała nad tym postem. Robert Lewanplayowski w kolejce.

6

Powtarzam to co sezon, ale póki co się sprawdza. Dopóki ostatni zawodnik odpowiedzialny za największe kompromitacje Barcy w Europie nie odejdzie z klubu, a co więcej, będzie grał pierwsze skrzypce, to my LM nie zdobędziemy.

0

@Eklerek z tym, że ja jestem Argentyńczykiem, to mogłem.

2

@clyde dziś mija rok, odkąd mój dziadek odszedł. Trzymaj się

0

@clyde już skończone?!

1

@Popitek12 brawo, a pokaż screeny

0

@Encore e tam, Portugalia zawsze jest faworytem na MŚ, a nigdy tego nie udowadnia

2

Już nawet wiem, kogo to Maroko wyeliminuje @Popitek12
https://x.com/TouchlineX/status/1978090918918881478

1

@clyde ja np. nie wyobrażam sobie grania w azjatyckie czy np. francuskie gry po angielsku. Musi być oryginalny dubbing. Ale chyba też, odpalę polski xD

0

@Popitek12 proszę

0

@Kgorecki2500 ta strona brzmi jak totalny scam xd

0

@paweldunajecfcb 27 lat? Człowieku, to przecież Ty się dopiero urodziłeś.

2

@Roobo ja się cieszę, że idiotka grająca główną postać i idiotka twórczyni gry nie wystarczyły, żebym zbojkotował tę grę. Uwielbiam Tsushimę i świetnie bawię się w Yotei, która jest po prostu ulepszoną Tsushimą. Nowe bronie, parę nowych mechanik, na razie spoko historia i aktywności poboczne. Dla mnie warto.

@marcin62 z tym moczeniem się w wodzie to tak różnie, ale na pewno postać brudzi się od błota :D

1

@Kgorecki2500 niee xd Na allegro. Na razie takie. Może kiedyś coś lepszego :D

17

W Ghost of Yotei najbardziej lubię robić zdjęcia i filmiki całkowicie randomowym rzeczom, jak te lampiony https://zapodaj.net/images/9e6eb1b1c63db.jpg

A tu kilka pocztówek:
Góra Yotei https://zapodaj.net/images/e89cbb7f06da8.jpg
Morze https://zapodaj.net/images/d621614b5efde.jpg
Lisio https://zapodaj.net/images/81d3b636f1615.jpg

No i... kupiłem sobie ozdobne tanto. Jutro przyjdzie.
@Kgorecki2500 @clyde @marcin62 @MesQueUnClub_87

0

@4drian0 a może i tak

3

Ten nierealny sen chyba się skończy. Ja bym chciał, żeby został tu dłużej, ale to raczej musiałoby się wiązać z mniejszą pensją, niestety Arabia kusi.

1

@July_6_BcN ja ostatnio w Netto widziałem chłopa dosłownie wyglądającego jak Joan Garcia xd Jeszcze wysoki jak bramkarz

20

Nie chcę dostać bana, nie chcę dostać bana, nie chcę dostać bana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?