PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Leci pierwsza kolejka Kings League. Jest Yamal
https://www.twitch.tv/kingsleague
5
Ronaldo podpina się pod tego oszołoma, żeby o nim ciągle mówili w internecie xd
0
A tak mi się wyświetliło na twitterze @Popitek12
1
Antony Matheus dos Santos - 2 puszki Żubra
Anti - 90 mln
Anthony Matthew Santosgham - 150 mln
0
@Gall La Rambla to społecznościówka w sumie
9
Naprawdę ciężko o bardziej obrzydliwych ludzi komentujących politykę w internecie niż ta grupa. Październik jest miesiącem świadomości raka piersi, a prezydentowa spotkała się z amazonkami. PS. zobaczcie sobie zdjęcie postującej w odpowiedziach xd
3
@wyrek lubię Woodstock, wspieram WOŚP, cenię Owsiaka za to, ile zrobił dla Polski, ale brzydzę się tym, że stał się maskotką jednej strony politycznej, tak samo jak tym, że pis zamazywał serduszka w swojej telewizji.
3
Siedzi se Trump z Zełeńskim i mówi, że gdyby nie ich pomoc, to Putin by zajął Kijów w 10 dni xd
0
@Laminedependencia jak ona tak wygląda w makijażu, to strach pomyśleć jak bez. A może w sumie lepiej, bo makijaż ma tragiczny, o ile to nie filtr.
5
@draxidox mój prezydent
0
@clyde "mówią płonie Stodoła, płonie aż strach..."
6
@Kazragore no nie, to jest beznadziejny przykład. Sztuczne futro nadal wygląda jak futro, tylko nie masz świadomości, że zdarto je z ŻYWEGO zwierzęcia, abyś mógł je sobie nosić. Mięso jest podstawowym pokarmem człowieka i żadne kiełbaski roślinne tego nie zastąpią.
0
@clyde no i teraz musisz opowiedzieć xd
1
@clyde dla mnie fajna płytka, nie tak dobra jak Pokolenie Końca Świata, ale może niepotrzebnie porównuję. Jeszcze się zastanawiam, czy w środę jechać na koncert, bo bilet mam.
0
@clyde czy nowe braciaki Kacperczyk już przesłuchane?
9
@SeWo77 co ma jedzenie do hodowli zwierząt, które są zabijane i obdzierane z futra dla zwykłej fanaberii?
1
@Comentateiro ta? A tego też nigdy nie widziałeś? https://image-service.onefootball.com/transform?w=280&h=224&dpr=2&image=https%3A%2F%2Fcdn.givemesport.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2022%2F02%2Fboultwood7.jpg
1
@Eklerek ja i moje 40k, 3700 fp i prawie wygasły abonament EA Play
1
Prawda jest taka, że niejeden piłkarz w historii wbił klubowi i trenerowi nóż w plecy
0
Co?
1
Wypuszczono powietrze nosem
1
@MesQueUnClub_87 w sumie tak, ale miałem na myśli Oni
0
@clyde o, wczoraj widziałem tę maskę, dobra jest. W ogóle ten świat jest tak świetnie zrobiony, że to się w ogóle nie nudzi. Zazwyczaj nie lubię jak gra ma więcej niż 20 godzin. Tu mam ponad 50 i zapolowałem dopiero na pierwszego członka Szóstki
3
Dla mnie dalej to jest jakieś szaleństwo, że Wojteczek gra w Barcy i to jeszcze z drugim Polakiem xd
7
@Eklerek "destroying european teams", zdrowi XD 2-2 z Węgrami, 1-0 z Irlandią, gdzie zagrał chyba jeden z gorszych meczów w karierze xd
2
@blakkudium ja ogólnie jestem fanem afrykańskich, wzorzystych koszulek. Puma dobrze się w tym sprawdza, czy dla WKS, czy dla Ghany i reszty
2
@blakkudium co to w ogóle jest xd Jeden ma koszulkę 10/11, drugi 14/15, piłka 06/07
4
Śmieszne xd Przed wyborami będzie jedna wielka walka o poparcie Messiego między kandydatami.
1
@MYTO tylko że ja bardziej mówię o 2024 roku, bo pamiętam, że chciałem pod koniec roku kupic
0
@MYTO czy ja dobrze widzę, że teraz sztabka 1g kosztuje ponad 500 zł, gdzie niedawno chyba jeszcze po 200 ileś była?