PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Schoogs w sensie najpierw robię wszystkie zlecenia, mity, zadania "sensei" itd. i przy okazji odkrywam mapę. "Zemstę" robię jak już nie ma nic innego
1
@Comentateiro no mówiłem, że co najwyżej do ciebie przekaz paxa trafi
0
@Schoogs jeśli chodzi o główny wątek, to póki co zabiłem Oni
0
@Schoogs ja na razie 40 ileś godzin, a mam wrażenie, że jestem trochę dalej niż na początku fabuły xd Niesamowicie mnie to wciągnęło, a ja bardzo nie lubię długich gier.
0
@Arkon nie wiem, czy nienawidzę, ale rzygać mi się chce, jak widzę: Tuska, Sikorskiego, Jachirę, Kaczyńskiego, Macierewicza, Kowalskiego, Terleckiego, Czarnka, i całą lewicę. Może kogoś jeszcze
5
@pax pax, dlaczego niedzielnym popołudniem postanowiłeś wziąć udział AKURAT w tej dyskusji i odpisać AKURAT na komentarz, w odpowiedzi do którego będziesz mógł pośrednio zasugerować osobie ZUPEŁNIE PRZYPADKOWO o poglądach totalnie odmiennych niż twoje, że jest tępy? No ja cię proszę, możesz sobie zakładać maskę jakiejś elity poprzez używanie dwóch tych samych rzadszych słów na krzyż, w co drugim zdaniu, ale w tym wypadku żadna maska ci nie pomoże. A to, jak sprawnie ci idzie ignorowanie merytorycznych argumentów, to akurat każdy widzi w ocenach pomeczowych. Chyba tylko Comentateiro możesz nabrać.
4
@pax niestety odnoszę wrażenie, że rozmawiam z chatemgpt, któremu napisałem, żeby używał kilku "dostojnych" słówek. Tak samo wyglądają twoje rozmowy z ludźmi pod artykułami o ocenach. Ty żadnej odpowiedzi i żadnych argumentów nie uznajesz za merytoryczne. Próbujesz zgrywać jakiegoś "final bossa" elokwencji, ale jesteś w tym wszystkim bardziej sztuczny niż Vinicius próbujący sztuczek technicznych. Dużo piszesz, ale wszystko jest puste i powtarzalne. I ta twoja sztuczność właśnie wyszła na tym, że nauczyłeś się kilku słówek, a słowa według ciebie piszemy "z dużej litery".
To ty się zgrywasz, że nie nazwałeś go tępym, ale to jak w dialogu:
- tato, moze nazwiesz mnie idiotą, ale...
- co, idioto?
Ale to też wiemy, że nie wszystkim byś tak odpisał. Na pewno nie komuś po jednym szału partyjnym.
4
@pax "Ty naprawdę nie znasz język polskiego" - po jakiemu to być, panie redaktorze?
Dlaczego pouczając mnie wcześniej, sam napisałeś teraz "twoje"? Gdzie podziała się grzeczność i wymagania języka polskiego? Jeszcze raz przypominam redaktorze polskojęzycznego portalu, wielką literą :)
Pominę już jak usilnie próbujesz wmówić mi nieznajomość słów języka polskiego, bo to tylko pokazuje twoje buractwo. Serwery strony ledwo zipią od twojego poczucia wyższości, ego i twojej buty.
1
@fotohobby i tak powinien postępować redaktor największego serwisu o Barcelonie w Polsce? Standardy notatnikowe.
7
@pax czyli tak jak mówiłem. Ustawiłeś sobie avatar i robisz roleplay dostojnego pana xd Trzymaj się tam.
Swoją drogą, "z dużej litery", panie redaktorze, to nie w naszym języku :)
1
@RafiVeB jest to całkiem zadowalające, że coś takiego jak uczenie się na błędach nie występuje w tej grupie.
2
@Lanosss i to pewnie nastąpi prędzej niż nam się wydaje xd
1
@fotohobby "Polska C", "populista Nawrocki". Rzeczywiście, nic takiego nie napisał. To, co napisał Myto oznacza, że woli być nazywany tępym przez takich jak Comentateiro niż głosować na PO. To naprawdę nie jest trudne.
1
Komentarz usunięty
6
@pax i oczywiście pojawia się ulubione hasło paxa - "merytoryka" xd Ja widziałem jak traktujesz ludzi, którzy dają ci merytoryczne argumenty. Twoje ego nie pozwala ci przyjąć żadnego argumentu za merytoryczny. Ty chyba sobie wymyśliłeś, że jak ustawisz sobie dostojnego pana z wąsem na avatarze (tak, wiem kto to), to będziesz mógł traktować wszystkich z góry.
9
@pax fajne fikołki pax, lepsze niż przy ocenach
21
@pax @Moderacja @Redakcja to już taka normalność, że redaktor portalu wyzywa użytkowników od tępych? Co to są, standardy notatnika?
1
@Kgorecki2500 a fabuły BFa nie grasz?
1
@addept byś se dawno sprawdził w czasie pisania takich tekstów. Nie chcę dosadniej pisać.
1
@maroon ja to się np. dziwię jak żużlowcom kluby pozwalają na zawodach motocrossowych jeździć, przez co Gollob np. się rozwalił, albo że Kubicy pozwolili brać udział w tamtym rajdzie.
1
@maroon będą mistrzostwa świata i chyba razem z Izakiem będą prowadzić zespół. No chyba, że będzie grał xD
0
@Who_you_mam nie wiem o czym mówisz
1
@addept liga siódemek stworzona przez Pique
5
Newsik dla @Redakcja
5
Ale jajca, Lewandowski wszedł w Kings League
2
@Tasde @Vegeta88 @Gaucho ale trochę szacunku.
21
Wiecie, co mnie szokuje za każdym razem jak sobie o tym przypomnę?
To, że Aguero grał dla Barcelony
1
@Encore na twitchu Izaka albo Kings League
2
Losują grupy MŚ w Kings League i Izak będzie przemawiał xd
1
@blakkudium spoko logo wybrali. Chyba z najnowszej płyty