0

Ale akcję zrobili xd

3

Coś czuję, że zapłacimy rachunek za wczorajszą wygraną Atletico kolejnymi doniesieniami o Negrierze. Tym bardziej, jeśli dzisiaj wygramy.

2

Kurde, ma ten Rashford kowadło w nodze

10

Co jest, już przerwa?

0

Głośno coś na stadionie

0

@RomanGroza to by trzeba jakiegoś Syryjczyka spytać

1

@RomanGroza akurat tak to się wymawia

3

Panie, bo te napoje Messiego do żabki rzucili. Po dychę są @Lionel_Messi10

0

@Kgorecki2500 dziwne, że Aleksa nie wbiła mu na mównicę

4

Są lata 60. i właśnie wchodzę do miasteczka Silent Hill. Zobaczymy, czym tam straszy. @Kgorecki2500

1

@Lionel_Messi10 eh, pójdę na ten gówno film dla Di Caprio

10

@Eklerek co to jest ten Campus 2025? Obóz wychowujący przyszłe pokolenie platformersów?

4

@Sysia11 ale jak widać podniosła. Genów się nie oszuka

0

@KamQiX nie no, co Ty gadasz

1

@Popitek12 a Argentyńczyk?

4

@mordini123 gdybyśmy grali na KMŚ, to któryś z naszych by wziął ZP. Palmer na 8 to jakiś żart.

51

Nie mówiłem, Marinka? To się musiało tak skończyć. A tera będą telefony, Marinka. Tera będzie: "senor Wojtek, może by pan stanął na bramce z Paryżem? Może by pan kurtularnie napił się kurakao?"

6

@damian16161212 a chłop to już nie może mieć okresu? To bardzo wykluczające co piszesz.

5

Był kocioł w pomocy, był kocioł na bramce :D

0

@malypuzon Ter Stegen zejdzie

1

Ale wciśnięty ten gol xd

2

Lubię Olmo, ale niech ktoś szepnie Pepowi, że Dani byłby rozwiązaniem jego problemów.

0

@barcanawieki oby gówno mieli do gadania

4

O, fajnie Araujo powalczył

0

Olmo tragedia, co jest

1

Ten ter Stegen to nie był jednak taki zły

0

hahaha co do jasnej dupy

0

Co ty robisz Olmo xd

0

szkoda, że nie weszło xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?