PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale akcję zrobili xd
3
Coś czuję, że zapłacimy rachunek za wczorajszą wygraną Atletico kolejnymi doniesieniami o Negrierze. Tym bardziej, jeśli dzisiaj wygramy.
2
Kurde, ma ten Rashford kowadło w nodze
10
Co jest, już przerwa?
0
Głośno coś na stadionie
0
@RomanGroza to by trzeba jakiegoś Syryjczyka spytać
0
@RomanGroza https://www.facebook.com/watch/?v=750515610904878
1
@RomanGroza akurat tak to się wymawia
3
Panie, bo te napoje Messiego do żabki rzucili. Po dychę są @Lionel_Messi10
0
@Kgorecki2500 dziwne, że Aleksa nie wbiła mu na mównicę
4
Są lata 60. i właśnie wchodzę do miasteczka Silent Hill. Zobaczymy, czym tam straszy. @Kgorecki2500
1
@Lionel_Messi10 eh, pójdę na ten gówno film dla Di Caprio
10
@Eklerek co to jest ten Campus 2025? Obóz wychowujący przyszłe pokolenie platformersów?
4
@Sysia11 ale jak widać podniosła. Genów się nie oszuka
0
@KamQiX nie no, co Ty gadasz
1
@Popitek12 a Argentyńczyk?
4
@mordini123 gdybyśmy grali na KMŚ, to któryś z naszych by wziął ZP. Palmer na 8 to jakiś żart.
51
Nie mówiłem, Marinka? To się musiało tak skończyć. A tera będą telefony, Marinka. Tera będzie: "senor Wojtek, może by pan stanął na bramce z Paryżem? Może by pan kurtularnie napił się kurakao?"
6
@damian16161212 a chłop to już nie może mieć okresu? To bardzo wykluczające co piszesz.
5
Był kocioł w pomocy, był kocioł na bramce :D
0
@malypuzon Ter Stegen zejdzie
1
Ale wciśnięty ten gol xd
2
Lubię Olmo, ale niech ktoś szepnie Pepowi, że Dani byłby rozwiązaniem jego problemów.
0
@barcanawieki oby gówno mieli do gadania
4
O, fajnie Araujo powalczył
0
Olmo tragedia, co jest
1
Ten ter Stegen to nie był jednak taki zły
0
hahaha co do jasnej dupy
0
Co ty robisz Olmo xd
0
szkoda, że nie weszło xd