PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys dawno w kinie czy na yt nie widziałem tak nieinteresującego zwiastunu, a jak widzę tę girlbossową Murzynkę w ciąży to za każdym razem mam ochotę wykąpać oczy. No i Metacritic, serio?
0
W sumie to dajcie ten Izrael na MŚ. W łeb od każdego i potężne gwizdy przez cały mecz. Pięknie by było
1
@blakkudium oby normalna cena, a nie po 1000 ileś. Świetna, ale ciekawe, czy tylko nadruk Ronaldinho będzie czy dowolny. Ja bym wziął Bellettiego.
0
@maroon aha, to nieźle xd
0
@Eklerek aplikacja przeglądarkowa do zarządzania Ultimate Team. Zawsze rusza kilka dni wcześniej niz gra
0
@maroon ani jedno, ani drugie nie kojarzy się z kryminalistami
2
@Eklerek dzisiaj web app, a mnie to kompletnie nie rusza. Coś się zmienia
11
Ponoć dziecko ma na imię Tomasz
1
@macio_944 dwie gorące dyskusje w jednej, sprytnie
0
@Kgorecki2500 założę się, że są ludzie, którzy myślą zarost=kryminalista, jak z tatuażami xd A zarost/broda to odpowiednik makijażu :D
1
@Kgorecki2500 ja teraz Plusa na miesiąc kupiłem żeby zagrać w MK1 i coś innego przy okazji. to np. xD https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP1063-CUSA16027_00-0000000000000000
3
@Konradowskyy chłopie, ale ty próbujesz uciekać od tematu i to do tego strasznie nieumiejętnie xD Nadal czekam, aż pokażesz mi jakieś pomniki, murale i ogólnie cokolwiek, bo to, że ludzie sobie gadają to jedno, ale to, co zrobiono po śmierci tego ćpuna, to drugie.
40
@Konradowskyy pamiętam, jak prawica stawiała temu policjantowi pomniki, malowała murale, poświęciła mu cały ruch, otrzymywał on minuty ciszy w Parlamencie Europejskim i zaczęto klękać na meczach. A nie, czekaj, to robili lewicowcy po śmierci ćpuna, który na szczęście już nie chodzi po tej ziemi, bo kolejna bezbronna kobieta mogła zginąć na przykład jadąc do domu.
50
@Konradowskyy a ja mam to gdzieś, ale bawi mnie poczucie lewicowców, że stoją po dobrej stronie. Gówno prawda. Ostatnie dni pokazały, ilu jest wśród jej wyborców obrzydliwych, zepsutych ludzi.
58
@Konradowskyy lewica zrobiła zbawiciela i męczennika z ćpuna i kryminalisty.
1
@blakkudium nie wierzę, że będzie "Ed Sheeran" napisane. Uważam, że będzie logo nadchodzącej płyty
0
@PatrykBarca no łażenie do biura żeby wyszantazować pierwszy skład albo kombinowanie z rekonwalescencjà po operacji to rzeczywiście swietne przykłady profesjonalizmu
0
@Konradowskyy a co to ma do profesjonalizmu, że miał bardzo dobry jeden sezon na 10 lat pobytu w klubie?
0
Umtiti nazywa ter Stegena przykładem profesjonalizmu na Instagramie xd
0
A ja myślałem, że to wygrała Barcelona
1
@blakkudium szczerze mówiąc, ja go lubię. Co prawda znam 2-3 piosenki, ale chłop się wydaje być poukładany, bez kontrowersji, piłeczkę lubi. Chyba że o czymś nie wiem.
0
@Eto'o9 R10 aha, nieźle xdd Jak go zobaczyłem, to od razu pomyślałem, że lubi się przyklejać do asfaltu.
0
@Eto'o9 R10 w sensie nie był "lewakiem" bo jego rodzice byli republikanami tak jak pisałeś, czy są inne argumenty?
0
@esem91 lewica pokazuje ostatnio naprawdę obrzydliwą twarz. Nie wiem, jak można być tak zepsutym człowiekiem
1
@macio_944 ale łatwo go na spalonym złapali, to jest ta norweska maszyna? xD
0
No i przyjemny meczyk
1
Dobra ale dawać już Bobka
0
Pora znowu przypomnieć, że ludzie chcieli go oddawać xD
1
hahahahaha Ferminatoooor
0
Nie no co to za podania w ogóle było xdd