PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Filipem ale nadal tańszy i to o wiele. Zależy ile tempa mu dodadzą pewnie
0
@Filipem tylko debile zagłosują na Mbappe. Ciekawe skąd wezmą coinsy albo fodder na zrobienie karty za 3 miliony
1
@KamQiX obecnie gry są robione w pośpiechu i po kosztach, byle tylko wydać
1
@Popitek12 ja na przykład zawsze umiałem nie tylko rozśmieszyć klasę jakimś sytuacyjnym tekstem na lekcji, ale też nauczycieli
1
@NeroTFP1 szkoda, że obecny skład jest, jaki jest, bo serio chętnie wybrałbym się na ich koncert. Uwielbiam taki klimacik muzyczny.
0
Co się dzieje w tym kraju? xD Aresztowali komika zaraz po tym jak wylądował w Anglii za trzy poniższe posty na twitterze.
2
@Donnie_Darko @misterio jeden i drugi są ok, ale za gęste dla mnie. Te kefiry prawie można jeść.
@clyde w Netto widziałem teraz od Mullera, piłaś?
@Who_you_mam a też czasami piję
1
Spędziłem lata na poszukiwaniu pysznego kefiru, który onegdaj można było kupić w Tesco, aż wczoraj kupiłem maślankę mrągowską i okazało się, że smakuje prawie tak samo. Nie za rzadka, nie za gęsta, idealnie kwaskowata i orzeźwiająca. Co za czas, by żyć.
1
@Kgorecki2500 Ty w Lost Heaven, a ja tak. Trzecie podejście, na razie jeszcze się nie znudziło.
https://zapodaj.net/images/85747fea3a1f4.png
https://zapodaj.net/images/cc1dbf0ca8ea7.png
8
@Messiah10 bzdura. Przecież dla Laporty przedłużenie kontraktu z Messim jest priorytetem w jego kampanii!
1
@maroon a bo The Floor było, a zaraz Oszukać Przeznaczenie. Pomiędzy jakiś guwno program
1
@nioton fakt, Republika jest, jaka jest, ale takich rzeczy tam nie widziałem.
4
Człowiek ogląda sobie TVN, a w reklamie wyskakuje morda Viniciusa, no ludzie.
6
@blakkudium rozmowy okazały się równie skuteczne, co Ronaldo w fazie pucharowej Mistrzostw Świata
34
Ale się zesrał idiota
4
No tak, niestety tutaj Inigo wywinął numer, a nie klub. Natomiast niesprowadzenie nikogo w jego miejsce to duży błąd.
10
@fcbarcafan19 ale przecież to Rowling jest nienormalna, bo dla niej mężczyźni w perukach nie są kobietami. Widać w jej oczach feministyczną zlewaczałość
0
@MesQueUnClub_87 ale o co ci chodzi, skoro próbujesz mi udowodnić, że mój telefon się nagrzewa podczas ładowania indukcyjnego, a jest dokładnie odwrotnie? xD Szybkie ładowanie niby nie jest szkodliwe dla baterii? Idąc tym tokiem, najlepiej w ogóle nie ładować telefonu, bo za ileś lat będzie się szybciej rozładowywał xd
0
@MesQueUnClub_87 ale ja się nad niczym nie zastanawiam, bo czuję czy mój telefon jest nagrzany czy nie, kiedy zdejmuję go z ładowarki.
0
@partymaker ładowarka indukcyjna to 2 w 1, bo jak potrzebujesz szybko naładować, to wystarczy odpiąć kabel i podłączyć bezpośrednio telefonu
0
@MesQueUnClub_87 no nie wiem. Moja ładowarka chłodzi telefon podczas ładowania.
0
@Ku84fcb chyba La Boqueria. Różne owocki, warzywa, mięso i nie tylko tam mają.
1
@MesQueUnClub_87 a jeszcze bardziej polecam ładowarkę indukcyjną, o ile telefon ma tę fukcję.
7
Żeby nam się atmosfera w szatni nie rozj... przez dwóch szczypiorów, a konkretnie przez ich baby.
4
@Aragorn33 ta, Polskę trzeba będzie usunąć, bo milion Ukraińców wyjedzie xD Jeszcze o tych pielęgniarkach wspomina, co gówno rozumieją po polsku. Ale żeś fajnowarszawiaka wstawił.
1
@Filipem dosłownie nikt nie wątpi w jego klasę piłkarką. Ludzie jedynie obawiają się, że to się może szybko skończyć.
6
Ogólnie bez paniki, bo sezon jest długi, ale w normalnym klubie po takim sezonie trener dostałby wszystko, czego sobie zapragnie i czego mu brakowało do całkowitego sukcesu. Flick dostał Garcię, ale:
- stracił najlepszego obrońcę i nie dostał zastępstwa, bo jakoś to będzie
- Robercik jest niestety starszy o rok, a próby zastąpienia go Torresem wywołują co najwyżej zażenowanie
- nie wierzę, że Raphinha powtórzy poprzedni sezon, bo to był kosmos, ale życzę mu tego
- do tego dojdą jakieś kontuzje i inne czary
0
@alone49 ale mi chodzi o to, że bylibyśmy dodatkowo zajechani
1
Popsuliście nam początek roku szkolnego
1
Strach pomyśleć, jak wyglądalibyśmy grając w KMŚ xD