0

@Filipem ale nadal tańszy i to o wiele. Zależy ile tempa mu dodadzą pewnie

0

@Filipem tylko debile zagłosują na Mbappe. Ciekawe skąd wezmą coinsy albo fodder na zrobienie karty za 3 miliony

1

@KamQiX obecnie gry są robione w pośpiechu i po kosztach, byle tylko wydać

1

@Popitek12 ja na przykład zawsze umiałem nie tylko rozśmieszyć klasę jakimś sytuacyjnym tekstem na lekcji, ale też nauczycieli

1

@NeroTFP1 szkoda, że obecny skład jest, jaki jest, bo serio chętnie wybrałbym się na ich koncert. Uwielbiam taki klimacik muzyczny.

0

Co się dzieje w tym kraju? xD Aresztowali komika zaraz po tym jak wylądował w Anglii za trzy poniższe posty na twitterze.

2

@Donnie_Darko @misterio jeden i drugi są ok, ale za gęste dla mnie. Te kefiry prawie można jeść.
@clyde w Netto widziałem teraz od Mullera, piłaś?
@Who_you_mam a też czasami piję

1

Spędziłem lata na poszukiwaniu pysznego kefiru, który onegdaj można było kupić w Tesco, aż wczoraj kupiłem maślankę mrągowską i okazało się, że smakuje prawie tak samo. Nie za rzadka, nie za gęsta, idealnie kwaskowata i orzeźwiająca. Co za czas, by żyć.

1

@Kgorecki2500 Ty w Lost Heaven, a ja tak. Trzecie podejście, na razie jeszcze się nie znudziło.
https://zapodaj.net/images/85747fea3a1f4.png
https://zapodaj.net/images/cc1dbf0ca8ea7.png

8

@Messiah10 bzdura. Przecież dla Laporty przedłużenie kontraktu z Messim jest priorytetem w jego kampanii!

1

@maroon a bo The Floor było, a zaraz Oszukać Przeznaczenie. Pomiędzy jakiś guwno program

1

@nioton fakt, Republika jest, jaka jest, ale takich rzeczy tam nie widziałem.

4

Człowiek ogląda sobie TVN, a w reklamie wyskakuje morda Viniciusa, no ludzie.

6

@blakkudium rozmowy okazały się równie skuteczne, co Ronaldo w fazie pucharowej Mistrzostw Świata

34

Ale się zesrał idiota

4

No tak, niestety tutaj Inigo wywinął numer, a nie klub. Natomiast niesprowadzenie nikogo w jego miejsce to duży błąd.

10

@fcbarcafan19 ale przecież to Rowling jest nienormalna, bo dla niej mężczyźni w perukach nie są kobietami. Widać w jej oczach feministyczną zlewaczałość

0

@MesQueUnClub_87 ale o co ci chodzi, skoro próbujesz mi udowodnić, że mój telefon się nagrzewa podczas ładowania indukcyjnego, a jest dokładnie odwrotnie? xD Szybkie ładowanie niby nie jest szkodliwe dla baterii? Idąc tym tokiem, najlepiej w ogóle nie ładować telefonu, bo za ileś lat będzie się szybciej rozładowywał xd

0

@MesQueUnClub_87 ale ja się nad niczym nie zastanawiam, bo czuję czy mój telefon jest nagrzany czy nie, kiedy zdejmuję go z ładowarki.

0

@partymaker ładowarka indukcyjna to 2 w 1, bo jak potrzebujesz szybko naładować, to wystarczy odpiąć kabel i podłączyć bezpośrednio telefonu

0

@MesQueUnClub_87 no nie wiem. Moja ładowarka chłodzi telefon podczas ładowania.

0

@Ku84fcb chyba La Boqueria. Różne owocki, warzywa, mięso i nie tylko tam mają.

1

@MesQueUnClub_87 a jeszcze bardziej polecam ładowarkę indukcyjną, o ile telefon ma tę fukcję.

7

Żeby nam się atmosfera w szatni nie rozj... przez dwóch szczypiorów, a konkretnie przez ich baby.

4

@Aragorn33 ta, Polskę trzeba będzie usunąć, bo milion Ukraińców wyjedzie xD Jeszcze o tych pielęgniarkach wspomina, co gówno rozumieją po polsku. Ale żeś fajnowarszawiaka wstawił.

1

@Filipem dosłownie nikt nie wątpi w jego klasę piłkarką. Ludzie jedynie obawiają się, że to się może szybko skończyć.

6

Ogólnie bez paniki, bo sezon jest długi, ale w normalnym klubie po takim sezonie trener dostałby wszystko, czego sobie zapragnie i czego mu brakowało do całkowitego sukcesu. Flick dostał Garcię, ale:
- stracił najlepszego obrońcę i nie dostał zastępstwa, bo jakoś to będzie
- Robercik jest niestety starszy o rok, a próby zastąpienia go Torresem wywołują co najwyżej zażenowanie
- nie wierzę, że Raphinha powtórzy poprzedni sezon, bo to był kosmos, ale życzę mu tego
- do tego dojdą jakieś kontuzje i inne czary

0

@alone49 ale mi chodzi o to, że bylibyśmy dodatkowo zajechani

1

Popsuliście nam początek roku szkolnego

1

Strach pomyśleć, jak wyglądalibyśmy grając w KMŚ xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?