PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Robi wrażenie, aż przypomnisz sobie, że przez Tebasa Villarreal poleci 7,5 tysiąca kilometrów grać mecz "u siebie" z Barceloną
1
@Bocheno1 Nicka Woltemade
0
@JohnKennedy no ja myślałem, że on w Bayernie wylądował xd
1
A Newcastle właśnie sobie zapłaciło 85+5 milionów euro za chłopa, co strzelił 12 goli w Bundeslidze
1
Ciekawe z kim tam Real w lidze gra po meczu w Kazachstanie
1
Pięknie nam Kaka podgrzał kulki
0
Theo Walcott to gdzieś gra jeszcze? Lubiłem go
2
@Salchent zobaczymy jak Olmo znowu wypadnie z gry
0
@D10SLEO kto łyka taki przekaz?
5
@Hshdhrhdh już słychać wycie grubych Szanikł
0
Niedziela, 21:30, Eleven Sports
Chyba moja ulubiona kombinacja na mecze Barcy. No może 20 byłaby lepsza
15
@blakkudium jeszcze luźno o północy na cały regulator xD
5
@macio_944 ten artysta przeszedł tu tylko w jednym celu. W sumie dziwne, że dalej może pisać
3
@macio_944 w sensie United jest po prostu słabe, a kibicować słabym to nie wstyd
0
@Cukson lepszy skład
11
To wygląda gorzej niż murawa mojego trzecioligowego zespołu XD
1
@Safrani Lewica o 7% za dużo
0
@norbi77 jak przechodziłem pierwszy raz, to wszystko to mi zrekompensował klimacik
0
@Kgorecki2500 właśnie teraz skończyłem. Zastanawiam się, czy grac dodatki, czy od razu trójkę
0
@AlphaNumeric Nie, nie uważam. Pozdrawiam cieplutko.
0
@Aragorn33 Ukraińcy swojego sprzętu nie mają, a na tę zabawę nikt mu a kredyt nie da
2
Komentarz usunięty
0
@Aragorn33 Nawrocki jak nigdy ma teraz szansę powiedzieć: "w żadne pozwy się nie będę bawił" i ukr ma przesrane
2
@Comentateiro po prostu czasami łudzę się, że są kwestie, w których niemożliwe jest nie mówić jednym głosem.
14
Ale polityka jest kur... obrzydliwa xd Znowu oglądam ten TVN24 i jest jakiś gościu z rządu chyba. Redaktorka pyta, czy rząd poprze ustawę Nawrockiego zrównującą symbole banderowskie z nazistowskimi:
- my przygotujemy własną ustawę!!!
Za chwilę w tej samej kwestii albo w kwestii 800+ redaktorka mówi, "czyli zgadzają się państwo z prezydentem":
- to prezydent zgadza się z nami!!!
Przecież oni nigdy nie przyznają się do tego, że mają punkty wspólne albo że druga strona ma rację w jakiejś kwestii, choćby chodziło o to, że Marian Paździoch to pospolita menda i wrzód za zdrowym organizmie narodu.
2
@macio_944 "no to se jeszcze poczeka"
1
@tomek8756 a o co chodzi?
6
@Jakchcesz jeśli podważanie zaufania do Unii przez jej idiotyczne pomysły i do rządu przez jego nieudolność, a także zauważanie tego, jaki syf powoduje nielegalna imigracja na zachodzie oraz tego, jak Ukraińcy panoszą się w Polsce, to ruska narracja, to może ja jestem Ruskiem?
1
Tomasz Lis dzisiaj z ofensywą na Twitterze xD Chyba poszedł rozkaz
0
@pikass14 ten? https://zapodaj.net/images/aaef016c72e66.png Jestem na 7 odcinku, to jeszcze gra