8

Robi wrażenie, aż przypomnisz sobie, że przez Tebasa Villarreal poleci 7,5 tysiąca kilometrów grać mecz "u siebie" z Barceloną

1

@Bocheno1 Nicka Woltemade

0

@JohnKennedy no ja myślałem, że on w Bayernie wylądował xd

1

A Newcastle właśnie sobie zapłaciło 85+5 milionów euro za chłopa, co strzelił 12 goli w Bundeslidze

1

Ciekawe z kim tam Real w lidze gra po meczu w Kazachstanie

1

Pięknie nam Kaka podgrzał kulki

0

Theo Walcott to gdzieś gra jeszcze? Lubiłem go

2

@Salchent zobaczymy jak Olmo znowu wypadnie z gry

0

@D10SLEO kto łyka taki przekaz?

5

@Hshdhrhdh już słychać wycie grubych Szanikł

0

Niedziela, 21:30, Eleven Sports
Chyba moja ulubiona kombinacja na mecze Barcy. No może 20 byłaby lepsza

15

@blakkudium jeszcze luźno o północy na cały regulator xD

5

@macio_944 ten artysta przeszedł tu tylko w jednym celu. W sumie dziwne, że dalej może pisać

3

@macio_944 w sensie United jest po prostu słabe, a kibicować słabym to nie wstyd

0

@Cukson lepszy skład

11

To wygląda gorzej niż murawa mojego trzecioligowego zespołu XD

1

@Safrani Lewica o 7% za dużo

0

@norbi77 jak przechodziłem pierwszy raz, to wszystko to mi zrekompensował klimacik

0

@Kgorecki2500 właśnie teraz skończyłem. Zastanawiam się, czy grac dodatki, czy od razu trójkę

0

@AlphaNumeric Nie, nie uważam. Pozdrawiam cieplutko.

0

@Aragorn33 Ukraińcy swojego sprzętu nie mają, a na tę zabawę nikt mu a kredyt nie da

2

Komentarz usunięty

0

@Aragorn33 Nawrocki jak nigdy ma teraz szansę powiedzieć: "w żadne pozwy się nie będę bawił" i ukr ma przesrane

2

@Comentateiro po prostu czasami łudzę się, że są kwestie, w których niemożliwe jest nie mówić jednym głosem.

14

Ale polityka jest kur... obrzydliwa xd Znowu oglądam ten TVN24 i jest jakiś gościu z rządu chyba. Redaktorka pyta, czy rząd poprze ustawę Nawrockiego zrównującą symbole banderowskie z nazistowskimi:

- my przygotujemy własną ustawę!!!

Za chwilę w tej samej kwestii albo w kwestii 800+ redaktorka mówi, "czyli zgadzają się państwo z prezydentem":

- to prezydent zgadza się z nami!!!

Przecież oni nigdy nie przyznają się do tego, że mają punkty wspólne albo że druga strona ma rację w jakiejś kwestii, choćby chodziło o to, że Marian Paździoch to pospolita menda i wrzód za zdrowym organizmie narodu.

2

@macio_944 "no to se jeszcze poczeka"

1

@tomek8756 a o co chodzi?

6

@Jakchcesz jeśli podważanie zaufania do Unii przez jej idiotyczne pomysły i do rządu przez jego nieudolność, a także zauważanie tego, jaki syf powoduje nielegalna imigracja na zachodzie oraz tego, jak Ukraińcy panoszą się w Polsce, to ruska narracja, to może ja jestem Ruskiem?

1

Tomasz Lis dzisiaj z ofensywą na Twitterze xD Chyba poszedł rozkaz

0

@pikass14 ten? https://zapodaj.net/images/aaef016c72e66.png Jestem na 7 odcinku, to jeszcze gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?