2

Może i jestem naiwny, ale wydaje mi się, że to nasi musieli coś odje... między sobą, że nikt do Waszyngtonu nie poleci. I mam nadzieję, że tak było, a nie że kolejny raz pokazano nam, gdzie nasze miejsce, a my za jakiś czas krzykniemy "ja chcę jeszcze raz" jak Osioł.

6

No i "Mafia: Dawne strony" ukończona. Krótka, przyjemna gra ze świetnym klimatem i angażującą historią. Polecam zagrać, a ja teraz wyruszam do Lost Heaven @Kgorecki2500

2

@Kgorecki2500 to spotkanie to się skończy po 5 minutach coś czuję

1

@Firestone nie nie bo za niski!!1

0

@CPuyol poniosło cię nieźle. Na pewno chłop wolał się położyć niż spróbować przerwać akcję w nie tak groźnej sytuacji

1

Za rok o tej porze Messi będzie dwukrotnym Mistrzem Świata xd Chore

2

Brawo Wisła Płock :)

0

Zaczął się sezon, wzrosło spożycie słonecznika

0

A już mi się nie chce oglądać Bilbao

0

@Pnog37 on to ciemny jak cała reszta. Sow

0

Sevilla w ataku ma czterech czarnych zawodników i z daleka tylko jednego jestem w stanie odróżnić od reszty, bo jest jaśniejszy

2

Dodi co gola śmiesznego prawie strzelił

0

@partymaker ja oglądam Sevillę

0

To co, gwizdamy na telewizor jak Nico będzie przy piłce?

0

@Kazragore to nawet nie o to chodzi, że ja nie lubię rpgów, tylko o to, że jak jest mnóstwo pobocznych questów i aktywności, to staram się zrobić je wszystkie, przez co zapominam o głównej fabule i w efekcie porzucam grę

0

@Kubsoleon wybrałbym liniową grę z dobrą historią ponad Wiedźmina za każdym razem.

5

"abysmal dogshit"

0

@Messibestplayerintheworld ale ja nie mówię, że to jest najlepsza gra w historii. Po prostu wolę takie gry niż rozwleczone na 70 godzin rpgi

0

@marcin62 ale nie każda gra musi być 9-10/10

3

Gram w tę Mafię i znowu dochodzę do wniosku, że jakikolwiek erpeg nie ma podjazdu do liniowej gry z fajnym gameplayem i wciągającą historią, gdzie nie rozpraszają żadne aktywności poboczne.

1

@JohnKennedy niech wraca dopóki mu blond nie zszedł

0

@Aragorn33 chłopak będzie się z tego śmiał za parę lat

44

Środowisko madryckie od wczoraj

1

@BorzyKrzys przecież w Hollywood nikt nigdy nie przyznał, że porażka filmu jest spowodowana tym, że film był słaby

2

@Shad0wK1ng @Kgorecki2500 ja jak go zobaczyłem w tym zapierdzianym dresie na początku wojny, to ja myślałem, że on na front idzie

0

@Cvzx nie szkalować Babilonu

1

@Vurt na pewnie o byle gówno pokłóciły ich baby

0

@Kgorecki2500 nie no, chyba bez szans

1

@Kgorecki2500 podadzą se ręce?

2

Fajnie mieć bramkarza ogólnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?