PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Może i jestem naiwny, ale wydaje mi się, że to nasi musieli coś odje... między sobą, że nikt do Waszyngtonu nie poleci. I mam nadzieję, że tak było, a nie że kolejny raz pokazano nam, gdzie nasze miejsce, a my za jakiś czas krzykniemy "ja chcę jeszcze raz" jak Osioł.
6
No i "Mafia: Dawne strony" ukończona. Krótka, przyjemna gra ze świetnym klimatem i angażującą historią. Polecam zagrać, a ja teraz wyruszam do Lost Heaven @Kgorecki2500
2
@Kgorecki2500 to spotkanie to się skończy po 5 minutach coś czuję
1
@Firestone nie nie bo za niski!!1
0
@CPuyol poniosło cię nieźle. Na pewno chłop wolał się położyć niż spróbować przerwać akcję w nie tak groźnej sytuacji
1
Za rok o tej porze Messi będzie dwukrotnym Mistrzem Świata xd Chore
2
Brawo Wisła Płock :)
0
Zaczął się sezon, wzrosło spożycie słonecznika
0
A już mi się nie chce oglądać Bilbao
0
@Pnog37 on to ciemny jak cała reszta. Sow
0
Sevilla w ataku ma czterech czarnych zawodników i z daleka tylko jednego jestem w stanie odróżnić od reszty, bo jest jaśniejszy
2
Dodi co gola śmiesznego prawie strzelił
0
@partymaker ja oglądam Sevillę
0
To co, gwizdamy na telewizor jak Nico będzie przy piłce?
0
@Kazragore to nawet nie o to chodzi, że ja nie lubię rpgów, tylko o to, że jak jest mnóstwo pobocznych questów i aktywności, to staram się zrobić je wszystkie, przez co zapominam o głównej fabule i w efekcie porzucam grę
0
@Kubsoleon wybrałbym liniową grę z dobrą historią ponad Wiedźmina za każdym razem.
5
"abysmal dogshit"
0
@Messibestplayerintheworld ale ja nie mówię, że to jest najlepsza gra w historii. Po prostu wolę takie gry niż rozwleczone na 70 godzin rpgi
0
@marcin62 ale nie każda gra musi być 9-10/10
3
Gram w tę Mafię i znowu dochodzę do wniosku, że jakikolwiek erpeg nie ma podjazdu do liniowej gry z fajnym gameplayem i wciągającą historią, gdzie nie rozpraszają żadne aktywności poboczne.
1
@JohnKennedy niech wraca dopóki mu blond nie zszedł
0
@Aragorn33 chłopak będzie się z tego śmiał za parę lat
44
Środowisko madryckie od wczoraj
1
@BorzyKrzys przecież w Hollywood nikt nigdy nie przyznał, że porażka filmu jest spowodowana tym, że film był słaby
2
@Shad0wK1ng @Kgorecki2500 ja jak go zobaczyłem w tym zapierdzianym dresie na początku wojny, to ja myślałem, że on na front idzie
0
@Cvzx nie szkalować Babilonu
1
@Vurt na pewnie o byle gówno pokłóciły ich baby
0
@Kgorecki2500 nie no, chyba bez szans
1
@Kgorecki2500 podadzą se ręce?
2
Fajnie mieć bramkarza ogólnie