1

Zaraz, czemu my do uja gramy w koszulkach z tamtego sezonu?

0

Chcę taką koszulkę Mallorki

0

O, Pablo Torre xd

0

@directedbyfcb ale nie pytam o sezon 29/30

0

W ogóle gdzie w końcu będziemy grać u siebie? xD Montjuic czy Estadi Johan Cruijff

1

@Herato brzmi jak Beckham

0

@RivaldoVitorBorba a panu Walczakowi co się stało?

1

@Bolton teraz nawet numerów nie podają xd

10

Skład dalej nie jest podawany w ludzkiej kolejności xD To chyba przerasta Sarę

4

Oby Rash w podstawie na 9

0

Fajnie się wyniki EPL ułożyły póki co. 0-0, 1-0, 2-0, 3-0. Wolves dzisiaj czwórkę wrzucają

6

@ViscaelBarca2007 mój cichy ulubieniec z obecnego składu

1

"Nie ustaliliśmy jeszcze jak procentowo podzielimy Ukrainę"

0

0

Ale wodę leje Putain

3

@Kgorecki2500
Putin: "jaja sobie robicie z tym GTA VI?"

10

- Prezydencie Trump, jak poszły rozmowy?
- Znakomicie, wspaniale, to najlepsza rozmowa w historii, wielki sukces.
- Czyli zbliżamy się do końca wojny?
- Wojny? A... tak. Nie

5

@Aragorn33 "90 minut w siedzibie LaLigi to bardzo długo"

1

Oho, skończyli podobno

3

Z ostatniej chwili: Na spotkaniu odbył się pojedynek między delegacjami obu krajów. Donald Trump, świadomy amerykańskiej umiejętności picia, wykonał pilny telefon do polskiej ambasady, która natychmiast zebrała zespół ekspertów. Pojedynek poszedł po myśli Waszyngtonu.

0

Świetne te koszulki Oviedo
Ale właśnie zobaczyłem ich trójki

5

Znajdźka-spoiler z Mafii: Dawne strony. Jeszcze nie wiem, czy pociągnie to za sobą coś fabularnego. https://zapodaj.net/images/f5edb6520b572.png

Twarz jakby znajoma
@Kgorecki2500 @clyde @macio_944

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A co, jeśli Flick będzie chciał zobaczyć muzeum lotnictwa?

0

Szkoda, że nie pokażą chociaż fragmentu spotkania, jak wtedy z ośmieszania Zełeńskiego.

6

@JohnKennedy wyzywam TVN24 lub TVP do takiego paska kiedy gdzieś wyląduje Netanjahu

0

@JohnKennedy w kinie sporo reklamowali to. Jedynka jest ok?

2

To co, podzielą sobie Ukrainę i do domu

2

Putin i Trump teraz obaj stoją w samolotach i czekają, aż ten drugi wyjdzie by ukazać dominację xD

0

Będzie jeszcze ciekawie w meczu Girony z Rayo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?