PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zaraz, czemu my do uja gramy w koszulkach z tamtego sezonu?
0
Chcę taką koszulkę Mallorki
0
O, Pablo Torre xd
0
@directedbyfcb ale nie pytam o sezon 29/30
0
W ogóle gdzie w końcu będziemy grać u siebie? xD Montjuic czy Estadi Johan Cruijff
1
@Herato brzmi jak Beckham
0
@RivaldoVitorBorba a panu Walczakowi co się stało?
1
@Bolton teraz nawet numerów nie podają xd
10
Skład dalej nie jest podawany w ludzkiej kolejności xD To chyba przerasta Sarę
4
Oby Rash w podstawie na 9
0
Fajnie się wyniki EPL ułożyły póki co. 0-0, 1-0, 2-0, 3-0. Wolves dzisiaj czwórkę wrzucają
6
@ViscaelBarca2007 mój cichy ulubieniec z obecnego składu
1
"Nie ustaliliśmy jeszcze jak procentowo podzielimy Ukrainę"
0
Ten precelek fajny
https://x.com/Footy_Headlines/status/1956489607031193779
0
Ale wodę leje Putain
3
@Kgorecki2500
Putin: "jaja sobie robicie z tym GTA VI?"
10
- Prezydencie Trump, jak poszły rozmowy?
- Znakomicie, wspaniale, to najlepsza rozmowa w historii, wielki sukces.
- Czyli zbliżamy się do końca wojny?
- Wojny? A... tak. Nie
5
@Aragorn33 "90 minut w siedzibie LaLigi to bardzo długo"
1
Oho, skończyli podobno
3
Z ostatniej chwili: Na spotkaniu odbył się pojedynek między delegacjami obu krajów. Donald Trump, świadomy amerykańskiej umiejętności picia, wykonał pilny telefon do polskiej ambasady, która natychmiast zebrała zespół ekspertów. Pojedynek poszedł po myśli Waszyngtonu.
0
Świetne te koszulki Oviedo
Ale właśnie zobaczyłem ich trójki
5
Znajdźka-spoiler z Mafii: Dawne strony. Jeszcze nie wiem, czy pociągnie to za sobą coś fabularnego. https://zapodaj.net/images/f5edb6520b572.png
Twarz jakby znajoma
@Kgorecki2500 @clyde @macio_944
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A co, jeśli Flick będzie chciał zobaczyć muzeum lotnictwa?
0
Szkoda, że nie pokażą chociaż fragmentu spotkania, jak wtedy z ośmieszania Zełeńskiego.
6
@JohnKennedy wyzywam TVN24 lub TVP do takiego paska kiedy gdzieś wyląduje Netanjahu
0
@JohnKennedy w kinie sporo reklamowali to. Jedynka jest ok?
2
To co, podzielą sobie Ukrainę i do domu
2
Putin i Trump teraz obaj stoją w samolotach i czekają, aż ten drugi wyjdzie by ukazać dominację xD
0
Będzie jeszcze ciekawie w meczu Girony z Rayo