0

@Limaker na ligę będą białe nadruki, bo musi być jednolity kolor, a żaden inny dostępny kolor by nie pasował

2

@misterio może to mnie przerosło KEKW

3

Przez @Bocheno1 odpaliłem youtube i Paramount puszcza na żywo najnowszą część Mission Impossible... alfabetem Morse'a
https://www.youtube.com/live/cr7woaKfUb4?si=xu3inkp8P91RDU_8

Oj, La Ramblę przerastają linki do yt, które są streamami

1

@Faro "zdziwiłem sie wtedy, że potrafi chodzić" rozbawiło mnie to xD

0

@partymaker
1. w telewizji jest bardzo dobra widoczność
2. w czym mi bieżnia przeszkadza oglądając mecze w telewizji XD
2. nie moja wina, że klubem rządzą pajace

6

@Safrani czekolada to chyba najmilsze określenie, jakie tutaj spotkało Kessiego

0

@Filipem dla mnie spoko xd Polubiłem tę wieżę zegarową

0

@Czajka90 jak w Harrym Potterze. Wspomnienie nie do końca szczęśliwe, ale najmocniejsze, jakie macie

1

A macie, bo mi wyskoczyło

0

@1LY0 wtf xd często go kupowałem w karierze w fifce

0

Wszyscy zainteresowani, a chłop ciągle w klubie

18

@esem91 z tą rządową kreaturą trzeba jechać przy każdej okazji

6

@buglikos yyy no pewnie dlatego, że oni mieli Haalanda?

1

@Arkon który kandydat wygrał wśród więźniów?

0

@Cule1234 coś krótko trwał ten związek

3

@blakkudium to by się nie wydarzyło, gdybyśmy ich nie zniszczyli 2-0. Chłopak teraz na każdym meczu będzie płakał :D

6

Komentarz usunięty

4

@macio_944 nazwałbym go Rogogon

3

@Kgorecki2500 Putin jest jak cebula

1

Nowa giereczka z serii Black Myth (Wukong) zapowiedziana. Fajnie!

11

Dzięki Bogu Rodri zdobył Złotą Piłkę. Ale i tak obrzydliwe jest to, jak blisko wygranej była ta kreatura.

0

@4drian0 Stray x Cronos. Zagranie w każdą grę Blooberków to obowiązek

2

Ale cienki ten gamescom na razie

0

Laminek dostał Funko Popa

0

@Limaker były lepsze, ale dla mnie jako fana gradientu na koszulkach to must have

0

Jakbym tak chciał kupić to, co w tym sezonie Barcelona wydała, to jakieś 2 tysiące by poszły. Stadionowa domówka z personalizacją, stadionowa wyjazdówka z personalizacją, stadionowa trójka z personalizacją, trójka przedmeczowa, czarna treningówka, brzoskwiniowa (?) treningówka. Niesamowita kolekcja jak dla mnie.

1

@Kgorecki2500 no się chłop nie wysilił z tłumaczeniem xD

2

@Borneo ale ty jesteś przykry chłopie xd Tomasz Lis naszej strony

0

Barcelona naprawdę chce żebym zbankrutował w tym sezonie. Praktycznie każda koszulka, od treningowej, przez przedmeczową, kończąc na meczowych, jest warta kupna

0

@Slot Varius Manx widzę że tylko jedną swoją piosenkę zaśpiewał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?