PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Limaker na ligę będą białe nadruki, bo musi być jednolity kolor, a żaden inny dostępny kolor by nie pasował
2
@misterio może to mnie przerosło KEKW
3
Przez @Bocheno1 odpaliłem youtube i Paramount puszcza na żywo najnowszą część Mission Impossible... alfabetem Morse'a
https://www.youtube.com/live/cr7woaKfUb4?si=xu3inkp8P91RDU_8
Oj, La Ramblę przerastają linki do yt, które są streamami
1
@Faro "zdziwiłem sie wtedy, że potrafi chodzić" rozbawiło mnie to xD
0
@partymaker
1. w telewizji jest bardzo dobra widoczność
2. w czym mi bieżnia przeszkadza oglądając mecze w telewizji XD
2. nie moja wina, że klubem rządzą pajace
6
@Safrani czekolada to chyba najmilsze określenie, jakie tutaj spotkało Kessiego
0
@Filipem dla mnie spoko xd Polubiłem tę wieżę zegarową
0
@Czajka90 jak w Harrym Potterze. Wspomnienie nie do końca szczęśliwe, ale najmocniejsze, jakie macie
1
A macie, bo mi wyskoczyło
0
@1LY0 wtf xd często go kupowałem w karierze w fifce
0
Wszyscy zainteresowani, a chłop ciągle w klubie
18
@esem91 z tą rządową kreaturą trzeba jechać przy każdej okazji
6
@buglikos yyy no pewnie dlatego, że oni mieli Haalanda?
1
@Arkon który kandydat wygrał wśród więźniów?
0
@Cule1234 coś krótko trwał ten związek
3
@blakkudium to by się nie wydarzyło, gdybyśmy ich nie zniszczyli 2-0. Chłopak teraz na każdym meczu będzie płakał :D
6
Komentarz usunięty
4
@macio_944 nazwałbym go Rogogon
3
@Kgorecki2500 Putin jest jak cebula
1
Nowa giereczka z serii Black Myth (Wukong) zapowiedziana. Fajnie!
11
Dzięki Bogu Rodri zdobył Złotą Piłkę. Ale i tak obrzydliwe jest to, jak blisko wygranej była ta kreatura.
0
@4drian0 Stray x Cronos. Zagranie w każdą grę Blooberków to obowiązek
2
Ale cienki ten gamescom na razie
0
Laminek dostał Funko Popa
0
@Limaker były lepsze, ale dla mnie jako fana gradientu na koszulkach to must have
0
Jakbym tak chciał kupić to, co w tym sezonie Barcelona wydała, to jakieś 2 tysiące by poszły. Stadionowa domówka z personalizacją, stadionowa wyjazdówka z personalizacją, stadionowa trójka z personalizacją, trójka przedmeczowa, czarna treningówka, brzoskwiniowa (?) treningówka. Niesamowita kolekcja jak dla mnie.
1
@Kgorecki2500 no się chłop nie wysilił z tłumaczeniem xD
2
@Borneo ale ty jesteś przykry chłopie xd Tomasz Lis naszej strony
0
Barcelona naprawdę chce żebym zbankrutował w tym sezonie. Praktycznie każda koszulka, od treningowej, przez przedmeczową, kończąc na meczowych, jest warta kupna
0
@Slot Varius Manx widzę że tylko jedną swoją piosenkę zaśpiewał