0

Włączyłem samochodziki. Komu kibicować?

1

@rk ale poczytać śmiesznie

2

Teraz czekamy co napiszą izraelskie media xd

4

"Wiesz co Loyd? Dla mnie to Ty jesteś biały"

0

Trafią coś ci Polacy tym żydom?

1

@Popitek12 Popitku ty się zastanów...

0

@Popitek12 o której to?

1

@Sulimo wczoraj też zacząłem Hogwart, trzecie podejście. Może tym razem przejdę

4

@Popitek12 dokładnie, a nie tak jak Pessi w 2022, gdzie FIFA sterowała piłką przy jego rzutach karnych, żeby na pewno padł gol

20

Już 31 xd

0

@tribo tydzień temu w Świnoujściu Miuosh z gośćmi robili koncert pt. "Tu był Grzegorz z Ciechowa". Trochę żałuję, że nie pojechałem

0

@JimMorrisonFCB jeśli chodzi o twórczość Obywatela G.C., to uważam "Obywatela świata" za najlepszą płytę. Jeśli chodzi o Republikę, to chyba "Republika marzeń, ale mi to ciężko wybrać jedną, jako fanowi od dziecka

0

@partymaker ale media dalej zamieszanie robią, więc te słowa nie wystarczyły

5

Lepiej późno niż wcale, ale dziś 68. urodziny obchodziłby Grzegorz Ciechowski. Geniusz, który odszedł zdecydowanie za wcześnie. Cieszy mnie, że jego muzyka nadal jest mocno obecna w dzisiejszych czasach, czy to na koncertach, czy w różnych programach, odbywają się koncerty typu "tribute to". Teraz za jego twórczość wzięła się Kasia Lins i wychodzi jej to całkiem fajnie.

@JimMorrisonFCB

1

@Piana90000 "pizdom w lurkach" powiadasz xd

7

@partymaker dla mnie spoko. Utnie wszelkie spekulacje. Szkoda trochę, że nie wcześniej.

1

@Piana90000 "gejowskie gry", ale to ty wychodzisz wieczorem ze swoimi chłopakami.

2

Fajnie, bo rzadko używamy tego koloru. Ostatnio chyba w sezonie 16/17

2

@Popitek12 oglądanie kompilacji porażek CM Punka i Cristiana Ronalda na komputerze

2

@Filipem więcej, ona się tu prawie rozpłakała. Dziennikarz to jakiś debil, żeby nie było. Trzeba było mu jakąś ripostę dać, żeby się zesrał.

1

@Mezocyklon87 brakuje tam Kurdej Szatan i Ostaszewskiej

0

Tylko Legia może nas godnie kompromitować w Europie, czy jakoś tak

1

@Criss18Barca oglądałem chyba coś podobnego w Katastrofach w przestworzach. Chłop robił akrobację, nie podniósł maszyny i rozpierdzielił się na drodze @JimMorrisonFCB

8

Robi wrażenie, aż przypomnisz sobie, że przez Tebasa Villarreal poleci 7,5 tysiąca kilometrów grać mecz "u siebie" z Barceloną

1

@Bocheno1 Nicka Woltemade

0

@JohnKennedy no ja myślałem, że on w Bayernie wylądował xd

1

A Newcastle właśnie sobie zapłaciło 85+5 milionów euro za chłopa, co strzelił 12 goli w Bundeslidze

1

Ciekawe z kim tam Real w lidze gra po meczu w Kazachstanie

1

Pięknie nam Kaka podgrzał kulki

0

Theo Walcott to gdzieś gra jeszcze? Lubiłem go

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?