PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Włączyłem samochodziki. Komu kibicować?
1
@rk ale poczytać śmiesznie
2
Teraz czekamy co napiszą izraelskie media xd
4
"Wiesz co Loyd? Dla mnie to Ty jesteś biały"
0
Trafią coś ci Polacy tym żydom?
1
@Popitek12 Popitku ty się zastanów...
0
@Popitek12 o której to?
1
@Sulimo wczoraj też zacząłem Hogwart, trzecie podejście. Może tym razem przejdę
4
@Popitek12 dokładnie, a nie tak jak Pessi w 2022, gdzie FIFA sterowała piłką przy jego rzutach karnych, żeby na pewno padł gol
20
Już 31 xd
0
@tribo tydzień temu w Świnoujściu Miuosh z gośćmi robili koncert pt. "Tu był Grzegorz z Ciechowa". Trochę żałuję, że nie pojechałem
0
@JimMorrisonFCB jeśli chodzi o twórczość Obywatela G.C., to uważam "Obywatela świata" za najlepszą płytę. Jeśli chodzi o Republikę, to chyba "Republika marzeń, ale mi to ciężko wybrać jedną, jako fanowi od dziecka
0
@partymaker ale media dalej zamieszanie robią, więc te słowa nie wystarczyły
5
Lepiej późno niż wcale, ale dziś 68. urodziny obchodziłby Grzegorz Ciechowski. Geniusz, który odszedł zdecydowanie za wcześnie. Cieszy mnie, że jego muzyka nadal jest mocno obecna w dzisiejszych czasach, czy to na koncertach, czy w różnych programach, odbywają się koncerty typu "tribute to". Teraz za jego twórczość wzięła się Kasia Lins i wychodzi jej to całkiem fajnie.
1
@Piana90000 "pizdom w lurkach" powiadasz xd
7
@partymaker dla mnie spoko. Utnie wszelkie spekulacje. Szkoda trochę, że nie wcześniej.
1
@Piana90000 "gejowskie gry", ale to ty wychodzisz wieczorem ze swoimi chłopakami.
2
Fajnie, bo rzadko używamy tego koloru. Ostatnio chyba w sezonie 16/17
2
@Popitek12 oglądanie kompilacji porażek CM Punka i Cristiana Ronalda na komputerze
2
@Filipem więcej, ona się tu prawie rozpłakała. Dziennikarz to jakiś debil, żeby nie było. Trzeba było mu jakąś ripostę dać, żeby się zesrał.
1
@Mezocyklon87 brakuje tam Kurdej Szatan i Ostaszewskiej
0
Tylko Legia może nas godnie kompromitować w Europie, czy jakoś tak
1
@Criss18Barca oglądałem chyba coś podobnego w Katastrofach w przestworzach. Chłop robił akrobację, nie podniósł maszyny i rozpierdzielił się na drodze @JimMorrisonFCB
8
Robi wrażenie, aż przypomnisz sobie, że przez Tebasa Villarreal poleci 7,5 tysiąca kilometrów grać mecz "u siebie" z Barceloną
1
@Bocheno1 Nicka Woltemade
0
@JohnKennedy no ja myślałem, że on w Bayernie wylądował xd
1
A Newcastle właśnie sobie zapłaciło 85+5 milionów euro za chłopa, co strzelił 12 goli w Bundeslidze
1
Ciekawe z kim tam Real w lidze gra po meczu w Kazachstanie
1
Pięknie nam Kaka podgrzał kulki
0
Theo Walcott to gdzieś gra jeszcze? Lubiłem go