PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
@JohnKennedy wolałbym sam wyjść na rower niż oglądać, jak inni jeżdżą. Swoją drogą, skąd to zamiłowanie do pedałów?
2
@Kessie ostatnio w żabce zaszalałem i kupiłem Warkę Strong wiśniową.
3
Jeśli chodzi o ten sezon, to nie mam w sumie wielkich oczekiwań, choć pewnie te oczekiwania wzrosną im dalej zajdziemy. Każde trofeum będzie miłą niespodzianką. Wszyscy się wzmocnili, a my? Wzmocniliśmy bramkę Garcią i uzupełniliśmy atak Rashforedm, ale jest to nieporównywalne z osłabieniem w postaci straty Martineza i udawaniem, że jest git. Araujo dostał pierwszy skład za nic, a wszyscy wiemy, że to tylko kwestia czasu, zanim porobi błędy kosztujące nas wszystko. Błędy się zdarzały i będą zdarzać, słabsze mecze też, ale tym razem może nie będzie miał kto nas ratować. Nie chodzi o czarnowidzenie po dwóch meczach, bo może się rozegrają, tylko branie pod uwagę całą sytuację zespołu.
0
@Derpowsky Orłowski miał rację, bo liga wrzucają stroje do jakiegoś ujowego programu, który twierdził, że nasz pomarańcz jest zbyt podobny do bordowych pasów Levante. Idiotyzm, ale to nie opinia Orłowskiego.
1
Dawaj karnego gnoju
0
Ludzie, gdzie jest obrona?
1
jezusmaria Pedri, co za gol
0
@Derpowsky on mówił o trzecim komplecie z tego sezonu
1
Bliżej do 3-0 niż do 2-1 xd
2
@kuz ten karny to zero kontrowersji. Kontrowersją to było nieodgwizdanie go nam w meczu z Realem.
1
@ptrx jak się wkur... na ten burdel to po sezonie sam odejdzie.
13
Może i szwagry nie mogą zarejestrować Flickowi składu, ale za to odebrali mu najlepszego obrońcę i nie sprowadzili nikogo w jego miejsce.
0
Atak dno, obrona dno, ale lecimy dalej. Bobek na ratunek
1
@mekston kiedyś legenda fify
0
Toście Balde pochwalili xd
0
Karny z tego będzie xd
1
Jakie dno xD Jak ten wolny zamienił się w setkę dla Levante
3
Ale to trzeba mieć coś z łbem, żeby zdecydować, że nasze trzecie koszulki będą się mieszały z bordowymi pasami Levante
1
To se mecz odpaliłem w czas xD
0
Zagadka: jak będzie "bezpośrednia czerwona (kartka)" po hiszpańsku?
8
Mieć trzy nowe stroje i musieć grać w trzecim z poprzedniego sezonu to też jest majstersztyk. Bardziej w wykonaniu ligi niż klubu
6
@TaughtMule letsgooooooo
0
@clyde oglądasz finał MG?
2
@MonteChristo ale przecież to można odwrócić i napisać, że to Ty masz mylące pojęcie, że blok należy do ciebie i możesz se puszczać muzykę na całe osiedle xd
3
@MonteChristo no jak łupiesz na cały regulator, to co się dziwisz xd Sam jakiś czas temu byłem u sąsiadów, kulturalnie poprosiłem i chyba przenieśli sprzęt do innego pomieszczenia. Po zakupie sprzętu pora wyciszyć mieszkanie. Uszanuj to, że Twojej muzyki chcesz słuchać tylko Ty.
3
@Consigliere to on jest tą klątwą
1
@Frimpong to go portugalski Deus nie zrozumiał
4
@Frimpong czy on się modli po arabsku? xD
4
Niech ten Pena odejdzie w końcu do chu...
7
@Encore co się z Edersonem stało xD I kim jest pulpecik po prawej? To ten Uzbek?