PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D10SLEO Skfuntszterlingodowska
0
@Wizz777 można, a nawet trzeba wątpić w kompetencje tego zarządu, ale takimi debilami nie są :D
0
@Wizz777 było tłumaczone już. Terrorysta nie gra, a Garcia będzie grał z nr 13. Więc jak Pena zaraz odejdzie, to jedynka znowu się zwolni, żeby Terrorysta mógł ją dalej mieć.
0
Czy ktoś stąd pracuje lub zna kogoś, kto pracuje na Poczcie Polskiej? Jak ktoś nie chce się przyznać do pracy dla tej szanowanej powszechnie instytucji, to może się odezwać na pw. Mam jedno pytanie
1
@adi7adi8 Rolfo w United
4
Matko święta, co za mecz Gazzanigi XD Czerwona kartka
1
Jana Fernandez dołączyła do London City Lionesses po tym, jak klub zerwał z nią kontrakt, żeby zwolnić trochę kasy na wynagrodzenia dla męskiej sekcji. Można kobiecy futbol lubić albo i nie, ale trzeba się zgodzić z tym, że to, co robi Laporta jest czasami obrzydliwe
14
Myślami był z niezarejestrowanym wciąż Joanem Garcią
1
hahahahahahaha co zrobił Gazzaniga
0
Łisi z Rayo Vallecano
0
@Nightraider pomyłka, Garcii oczywiście
4
Minuta ciszy spowodowana śmiercią ojca Stuaniego jak ktoś nie wie
1
@Nightraider szkopek i tak już uja zagra w Barcelonie, więc powinni dać 1 Peni i tyle.
0
Ciekawe, czy pojawią się na polskich stadionach jakieś ładne oprawy na temat żydów
8
@KrychaFCB gay voice detected, opinion rejected
0
@dawidlampa REAL, Atletico, Barcelona, Betis
0
@dawidlampa Wincjusz Mniejszy
0
@dawidlampa Mbappe
0
@dawidlampa Bellingham
0
@dawidlampa Endrick
0
@dawidlampa Raphinha
0
@dawidlampa oby nie Espanyol, Rayo i Getafe
1
Ludzie, ale mieliście to wpisywać w odpowiedziach pod odpowiednimi komentarzami xd
0
@Ryoumen @Faro dla mnie startuje dopiero jak gra Barca, pozdrawiam
2
O kurde, jutro sezon już startuje xd
7
@Arden co ten klub musi zrobić, żeby sezon w sezon nie działo się to samo?
16
W życiu żałuję tylko jednej rzeczy. Tego, że Krzysztof Piątek nie zrobił tamtego wieczoru swojej pistoletowej cieszynki.
0
@maroon ambasada Izraela w Polsce*, pomyłka. Tylko że to nadal nic nie zmienia.
0
@maroon ale co to zmienia, że ambasada Polski w Izraelu to potępiła? xD
No szok normalnie.
9
Braun to chyba pod 10% zaraz podejdzie