PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lanosss Kounde XD Jak Tokarczuk wygląda
4
Losowo przypomniała mi się kompromitacja Barcy w sezonie 18/19 po świetnej przemowie Messiego, którą słyszałem ze stadionu i jego kosmicznej formie. Aż zakłuło. Wam też niech się przypomni.
6
Ale fajnie, że dzisiaj wracamy na Camp Nou
34
Czy redakcja jest normalna? Ludzie tu jedzą.
2
Małpi rozum. Normalny człowiek już by dawno zrozumiał, że robi błąd po tym, jak wyśmiewał się z naszego wyniku z Leganes.
0
@MichuZ44 no zapewne będzie to własny mecz ligowy, bo podejrzewam, że zrobią w godzinach pod USA, a nie pod Europę.
20
Mogli zapierdzielić fotele vip z byle jakiego kina
5
@marcin62 jak trzeba przypiąć post, żeby zapłacić za Canal+, to korzystają :D Ale żeby przypiąć informację o tym, że Gamper będzie na youtube, to już średnio
0
Coś czytam, że Barca Femeni też ma problem z budżetem i cienko wygląda ich przyszłość. Futbol kobiecy jest ok, ale zysków to nie przynosi, co widać po stracie 25 milionów na Euro. Jak klub może sobie na to pozwolić, to może, ale raczej nie będą mieli wyrzutów, żeby to zamknąć. A to, jak Laporta prowadzi ten klub, to swoją drogą.
1
Ogólnie, z obecnej kadry chyba tylko odejścia Pedriego, Wojtka lub Lewego byłoby mi żal bardziej niż Inigo. Polubiło się chłopa
0
@adamek20151 czasami były transmisje
0
I co, w polskiej telewizji nikt nie pokaże jutrzejszego meczu?
4
@Arden Mundial też
0
Fajnie Maruś, ale i tak jesteś trzecim bramkarzem
6
Wszystko się może zdarzyć
0
@clyde to samo było z Paulinho, Luukiem, Aubą. Są zawodnicy których od razu lubisz, a potem odchodzą. Pewnie z Rashfordem to samo będzie.
1
@Popitek12 wyobraź sobie, gdyby w piłce nożnej można było zrobić cash in. Portugalia wygrywa mundial po 120 minutach, a nagle wbiega Messi z bandą, dają walizę i trzeba rozgrywać kolejny mecz
20
Ćwiąkała co tytuł zapodał xD
"Inigo Martinez odchodzi, by Barcelona mogła dywersyfikować i rozszerzać swą działalność "
5
@Encore "dzień dobry panie Karolu, a może wyjść Antek na dwór?"
2
Laporcie to by gul skoczył, gdyby zobaczył, ile hajsu można dostać poprzez prosty trik zwany dywersyfikacją działalności. Mógłby np. otworzyć pączkarnię przy Camp Nou
3
@John_Doe XD no teraz zaczęli kontrole, bo się ludzie dowiedzieli. Ale jak ktoś chciał otworzyć SPA w pierogarni, to tych nieprawidłowości nie wykryli. Tfu
7
@krol211 i cyk 85% zadowolonych socios
4
"Nie jedziemy na KMŚ, więc będziemy mieli wielką przewagę na starcie sezonu", mówili xd Fajnie się sypie
2
@mekston nad nimi i tak ciąży klątwa czeladnika
0
@Popitek12 a był był, ale Pitt go tam robił jak chciał
0
@Kgorecki2500 nie mogę powiedzieć
1
@Popitek12 kto jest takim CM Punkiem F1 Popitku? To znaczy, że zdarzy mu się prowadzić przez 5 okrążeń w wyścigu?
0
Wróciłem właśnie z seansu "F1". Formułę oglądałem ostatni raz za Kubicy, więc nie wiem, co tam było fantastyką, a co nie, ale jak ja dobrze się bawiłem na tym filmie. Rzeczywiście Top Gun w bolidach. Fajnie, że zaangażowano prawdziwe postacie. Pomijając kierowców, np. Tiesto czy Chrisa Hemswortha. Historia typowa, ale nie da się jej nie przeżywać. Pitt goacik i tyle w temacie. To chyba ostatnie dni na seans.
Kiedy, gdzie i o której następny wyścig? :D
@Ojciec5tkidzieci i inni filmowcy oraz oponiarze
Swoją drogą, to scenariusz filmu przywiódł mi trochę na myśl Kubicę po jego zwycięstwie w Le Mans
0
Dobra, to 8 milionów jednak nie brzmiało tak źle xD
0
Do końca okienka będziemy mieli Bartrę w klubie