1

@JohnKennedy niech wraca dopóki mu blond nie zszedł

0

@Aragorn33 chłopak będzie się z tego śmiał za parę lat

44

Środowisko madryckie od wczoraj

1

@BorzyKrzys przecież w Hollywood nikt nigdy nie przyznał, że porażka filmu jest spowodowana tym, że film był słaby

2

@Shad0wK1ng @Kgorecki2500 ja jak go zobaczyłem w tym zapierdzianym dresie na początku wojny, to ja myślałem, że on na front idzie

0

@Cvzx nie szkalować Babilonu

1

@Vurt na pewnie o byle gówno pokłóciły ich baby

0

@Kgorecki2500 nie no, chyba bez szans

1

@Kgorecki2500 podadzą se ręce?

2

Fajnie mieć bramkarza ogólnie

3

hahahaha co pogwizdali to ich

4

Słaba ta piłka ogólnie. Mówicie "LaLiga", to na myśl przychodzi mi piłka z sezonu 16/17

1

Kounde ukradł Raphinhi stylówkę na Ronaldinho

1

Co, Richarlison znowu walnął nożyce?

3

A mówta co chceta, ale bez Bobka to nie to samo

1

@macio_944 jezu, tu faktycznie będzie 0-2 xd

0

Dawaj Markusiku kochany

2

Nawet do strojów nam się przyje...

1

Rashford za Ferrana, raz

2

Dobrze, że Raphinha nie dostał czerwonej, bo Rashford by już pewnie nie pograł

27

RMTV pełnometrażowy film nagra po tym meczu

0

A Fermin z Gavim to się lali w końcu? xd

2

@macio_944 FT 0-2 xd

1

To nie od tego sezonu sędziowie mieli być na mikrofonie?

2

"Paluszek i główka to szkolna wymówka"

0

Rashford na boisko

0

O cholera, najlepszy trener w historii reprezentacyjnej piłki na trybunach

3

Ale zabombił Ferran xd

1

Zaraz, czemu my do uja gramy w koszulkach z tamtego sezonu?

0

Chcę taką koszulkę Mallorki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?