2

@NeroTFP1 a co, narzekali na niego podczas presezonu? Niestety nie widziałem ani jednego meczu

0

@AduŚ07 ktoś tam wpłacił 40 rupii i napisał, żeby jeszcze kogoś za to kupili xD

0

W ogóle czy to nie jest przyje..., że komentować mecz na czacie można jedynie za donejty albo płatną subskrypcję? xd

2

Fajnie Yamal, ale czasami spojrzyj czy ktoś tam w ogóle jest do zagrania

0

@kanver_ gdyby w Hiszpanii była taka konkurencja jak w Premier League, to zapewne po tyle bo tacy zawodnicy chodzili między klubami.

7

Ale śmiech tego chłopa na komentatorce irytuje

1

@Ryoumen hiszpański zna, ale przemowa to co innego. Zapomnisz słówka i co xd

0

E, ale co to za fajne piłeczki Nike?

1

Z tą kartką to nie przesadzajcie, bo hiszpański jednak nie jest jego pierwszym językiem

1

@jacobFCB trochę tak. Nie wiemy, co tam się w szatni dzieje. A ponoć to szatnia wpłynęła na zmianę decyzji ter Stegena

0

Co to za typ na mikrofonie co się śmieje jak najeb... pod żabką?

0

@MirusAmisz de Jong tam nie lepszy jest

0

Dziwnie mam z tym Ter Stegenem. Ogólnie to go nie lubię za cyrk z Bravo, za jego beznadziejność i za ten smród, co teraz się zrobił, ale tak ogólnie to wydaje się być w porządku gościem. No i trochę się tu nasiedział, to się do niego przyzwyczaiło.

3

Tak szczerze to gówno słyszę na tej transmisji

0

@Aragorn33 bez przesady, przecież się uśmiechali, Bobek najbardziej

0

@Transu96 "zaraz pewnie wyjdzie The Rock"
*fein fein fein fein*

1

Ronald w drodze do rozpieprzenia nam kolejnego sezonu

0

Ciekawe gdzie tam Sarah się kręci

1

@Kgorecki2500 ku zaskoczeniu nikogo

2

Czyli Mareczek tylko zgrywa takiego fajnoniemiaszka, a w rzeczywistości jest nieprzyjemnym bucem

1

@Lanosss Kounde XD Jak Tokarczuk wygląda

4

Losowo przypomniała mi się kompromitacja Barcy w sezonie 18/19 po świetnej przemowie Messiego, którą słyszałem ze stadionu i jego kosmicznej formie. Aż zakłuło. Wam też niech się przypomni.

6

Ale fajnie, że dzisiaj wracamy na Camp Nou

34

Czy redakcja jest normalna? Ludzie tu jedzą.

2

Małpi rozum. Normalny człowiek już by dawno zrozumiał, że robi błąd po tym, jak wyśmiewał się z naszego wyniku z Leganes.

0

@MichuZ44 no zapewne będzie to własny mecz ligowy, bo podejrzewam, że zrobią w godzinach pod USA, a nie pod Europę.

20

Mogli zapierdzielić fotele vip z byle jakiego kina

5

@marcin62 jak trzeba przypiąć post, żeby zapłacić za Canal+, to korzystają :D Ale żeby przypiąć informację o tym, że Gamper będzie na youtube, to już średnio

0

Coś czytam, że Barca Femeni też ma problem z budżetem i cienko wygląda ich przyszłość. Futbol kobiecy jest ok, ale zysków to nie przynosi, co widać po stracie 25 milionów na Euro. Jak klub może sobie na to pozwolić, to może, ale raczej nie będą mieli wyrzutów, żeby to zamknąć. A to, jak Laporta prowadzi ten klub, to swoją drogą.

1

Ogólnie, z obecnej kadry chyba tylko odejścia Pedriego, Wojtka lub Lewego byłoby mi żal bardziej niż Inigo. Polubiło się chłopa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?