0

@macio_944 niezły fajnoksiądz. Czy on porównuje Polaków mieszkających za granicą do dzikusów z niecywilizowanych krajów?

0

@Arkon w sensie oba są dla mnie nieprzyjemne, nie że są podobne. Lubię za to np. chiński

0

Na filmie F1 ktoś był? Fajne to?

1

@Arkon jest nieprzyjemny, podobnie jak niemiecki.

1

@Arkon ogólnie to nie znoszę ich języka, a już tym bardziej jak Ukrainiec/Ukrainka podchodzi i zaczyna gadać coś w tym języku, tak jakbym musiał go rozumieć. A tak to trzeba każdy przypadek rozpatrywać osobno. Ostatnio miałem przyjemność jechać taksówką ze spoko Ukraińcem. Zawiózł, przywiózł, podwiózł, odwiózł i dało się fajnie porozmawiać.

0

Na Vinci 2 warto iść choćby dla samych nawiązań do Barcy :D A jest ich całkiem sporo

6

Zawołajcie egzorcystę. Co oni z niej za wraka zrobili


1

Tymczasem w Leagues Cup taka sytuacja z udziałem pochodzącego z Polski sędziego

0

@Kgorecki2500 czasami trzeba dać skórze odetchnąć

8

@aspr1me jaki to jest ufoludek xd

0

@Popitek12 a jak trzeba było, to można było się nawet podetrzeć. Najlepiej wyborczą

1

@karci0 @comtedurgell zaspałem z wyjazdówką w tamtym sezonie, więc ta koszulka mi to zrekompensuje

1

0

@BorzyKrzys w sumie to ciężko się nie zgodzić. Manchester by the Sea wywarł na mnie ogromne wrażenie tym, jak zwykłą historię zwykłych ludzi opowiada.

2

@NeroTFP1 na pewno Ciechowski, a zagraniczny to w sumie nie wiem, chyba Bono, bo U2 to mój ulubiony zagraniczny zespół

0

Gdybym musiał powiedzieć coś pozytywnego, to pochwaliłbym kolory i tyle.

1

Ale to jest klimatyczna scena. Jedna z moich ulubionych w historii. Uwielbiam również końcową scenę z muzyką, która jakby chciała przekazać to, co naprawdę stało się tamtej nocy w domu Polańskiego i Tate.

5

Oglądam właśnie "Pewnego razu w Hollywood" pewnie coś koło dwudziestego razu i dopiero mnie tchnęło, jakiego nosa do młodego pokolenia aktorów miał Tarantino.
Sydney Sweeney, Margaret Qualley, Mikey Madison, Austin Butler, Victoria Pedretti, a można by jeszcze pewnie kogoś dodać.
@Ojciec5tkidzieci @BorzyKrzys

0

@tomek8756 ale Kongo. Dosłownie

1

@BulaKG "bryczki nie widziałeś?" :D
David Fincher

1

Jako wielki fan Pewnego razu w Hollywood jestem gotowy na ogromny zawód

1

@aspr1me przywiązać gnoja w piwnicy, żeby nie wrócił wcześniej

5

@JohnKennedy po prostu ludzie chcą widzieć w reklamach ładnych ludzi, a nie czarnych.

1

@tomek8756 USA to jedno wielkie gówno

1

Ale co 40 mln rzucą Barcelonie, to ich xd

14

Widzisz taką współpracę i od razu czujesz, że coś będzie nie tak

0

@Encore pisać na twitterze to jedno, ale ci ludzie żyją z takimi myślami we łbie na co dzień i to jest dopiero przykre xd

24

Vinted skrywa często niesamowite perełki
https://zapodaj.net/images/16dcc90e8637f.jpg

0

Wy też na stronie Nike możecie dodać wyjazdówkę dowolnego rozmiaru do koszyka, ale już spersonalizowanej nie, bo nie są dostępne? xD No przecież to są jacyś idioci.

0

@tadzik447 jedyne miejsce, w którym można kupić składniki na sałatkę warzywno-owocową?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?