PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 niezły fajnoksiądz. Czy on porównuje Polaków mieszkających za granicą do dzikusów z niecywilizowanych krajów?
0
@Arkon w sensie oba są dla mnie nieprzyjemne, nie że są podobne. Lubię za to np. chiński
0
Na filmie F1 ktoś był? Fajne to?
1
@Arkon jest nieprzyjemny, podobnie jak niemiecki.
1
@Arkon ogólnie to nie znoszę ich języka, a już tym bardziej jak Ukrainiec/Ukrainka podchodzi i zaczyna gadać coś w tym języku, tak jakbym musiał go rozumieć. A tak to trzeba każdy przypadek rozpatrywać osobno. Ostatnio miałem przyjemność jechać taksówką ze spoko Ukraińcem. Zawiózł, przywiózł, podwiózł, odwiózł i dało się fajnie porozmawiać.
0
Na Vinci 2 warto iść choćby dla samych nawiązań do Barcy :D A jest ich całkiem sporo
6
Zawołajcie egzorcystę. Co oni z niej za wraka zrobili
1
Tymczasem w Leagues Cup taka sytuacja z udziałem pochodzącego z Polski sędziego
0
@Kgorecki2500 czasami trzeba dać skórze odetchnąć
8
@aspr1me jaki to jest ufoludek xd
0
@Popitek12 a jak trzeba było, to można było się nawet podetrzeć. Najlepiej wyborczą
1
@karci0 @comtedurgell zaspałem z wyjazdówką w tamtym sezonie, więc ta koszulka mi to zrekompensuje
1
W sklepie dodali już przedmeczówkę w wersji damskiej. Czekacie?
https://store.fcbarcelona.com/collections/training-kits/products/fc-barcelona-pre-match-away-shirt-25-26-women
0
@BorzyKrzys w sumie to ciężko się nie zgodzić. Manchester by the Sea wywarł na mnie ogromne wrażenie tym, jak zwykłą historię zwykłych ludzi opowiada.
2
@NeroTFP1 na pewno Ciechowski, a zagraniczny to w sumie nie wiem, chyba Bono, bo U2 to mój ulubiony zagraniczny zespół
0
Gdybym musiał powiedzieć coś pozytywnego, to pochwaliłbym kolory i tyle.
1
Ale to jest klimatyczna scena. Jedna z moich ulubionych w historii. Uwielbiam również końcową scenę z muzyką, która jakby chciała przekazać to, co naprawdę stało się tamtej nocy w domu Polańskiego i Tate.
5
Oglądam właśnie "Pewnego razu w Hollywood" pewnie coś koło dwudziestego razu i dopiero mnie tchnęło, jakiego nosa do młodego pokolenia aktorów miał Tarantino.
Sydney Sweeney, Margaret Qualley, Mikey Madison, Austin Butler, Victoria Pedretti, a można by jeszcze pewnie kogoś dodać.
@Ojciec5tkidzieci @BorzyKrzys
0
@tomek8756 ale Kongo. Dosłownie
1
@BulaKG "bryczki nie widziałeś?" :D
David Fincher
1
Jako wielki fan Pewnego razu w Hollywood jestem gotowy na ogromny zawód
1
@aspr1me przywiązać gnoja w piwnicy, żeby nie wrócił wcześniej
5
@JohnKennedy po prostu ludzie chcą widzieć w reklamach ładnych ludzi, a nie czarnych.
1
@tomek8756 USA to jedno wielkie gówno
1
Ale co 40 mln rzucą Barcelonie, to ich xd
14
Widzisz taką współpracę i od razu czujesz, że coś będzie nie tak
0
@Encore pisać na twitterze to jedno, ale ci ludzie żyją z takimi myślami we łbie na co dzień i to jest dopiero przykre xd
24
Vinted skrywa często niesamowite perełki
https://zapodaj.net/images/16dcc90e8637f.jpg
0
Wy też na stronie Nike możecie dodać wyjazdówkę dowolnego rozmiaru do koszyka, ale już spersonalizowanej nie, bo nie są dostępne? xD No przecież to są jacyś idioci.
0
@tadzik447 jedyne miejsce, w którym można kupić składniki na sałatkę warzywno-owocową?