PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 "wpuście ich, kim są, ustali się później"
"nawet jak jeden migrant zabije 10 Polaków, to uratujemy 9999 żyć"
O Ostaszewskiej czy Kurdej-Szatan nie wspomnę, a takich bab jest więcej. Wiadomo, do której opcji politycznej im najbliżej. Niestety do tej, na którą sam pośrednio głosowałem.
Co do drugiej sprawy. Ja mówię o wschodniej granicy, bo tam jest największy problem, bo niestety ci cofani przez Niemców są "nasi".
11
@Aragorn33 ja jestem przeciw nielegalnej imigracji (zresztą legalnej z niecywilizowanych krajów też), uważam, że powinno się zdecydowanie postępować z dzikusami na granicy, ale mocno to irytuje, że za takie ruchy bierze się patologia, która ośmiesza całą ideę. Jedni są tam, żeby się ponapier..., drudzy, żeby ugrać polityczne procenty. Natomiast to wszystko jest skutek nieudolności obecnej i poprzedniej władzy
1
@July_6_BcN o kurcze, fajnie
0
@Criss18Barca o, to ciekawostka
0
@July_6_BcN pozdrów Romana
4
W ogóle jak jeżdżę na rowerze i mijam ludzi, to da się zauważyć, że Barcelona jest znowu w modzie. Dużo ludzi ma czyste koszulki, spora część ma koszulki Lewego, młodzi najczęściej Yamala. Czasami trafi się jakieś PSG, ale przewaga Barcy jest znaczna. Natomiast Real schowany całkiem do jaskini. Jak to u Was wygląda?
4
@Gaucho fajnie by było, gdyby jednak zagrał, bo mówiło się o opóźnionym debiucie
3
@Kgorecki2500 no i fajnie. Precz z pomysłami o Ukrainie w UE i NATO. Przedłużka Rosji i nic więcej
3
@JohnKennedy deportować obydwu. Turas poj..., a u czarnego widać małpie instynkty po sposobie, w jaki bije tego drugiego.
1
@mordini123 generalnie to nie widziałem chyba głupszej kampanii niż Spotify Equals. Tak jakby ludzie wybierali to, czego słuchają na podstawie płci autora xD
0
@Kosmici jeszcze nie wiem, ale planuję kupić jak ogram Forzę 5 i Forzę Motorsport
1
@Kaktusek dość ekstraklasowe
1
@escarabajo brak Messiego to ogromne straty dla tego meczu. W sumie czemu nie wystąpi?
1
@4drian0 ludzie kupowali, bo był hype, a western trzeba po prostu lubić. Dużo jednak stracili nie poznając tej historii
0
@Kgorecki2500 w grudniu ma być widok z trzeciej osoby
0
@Seledynowy odlecieli kompletnie z tym sierpniem. Przecież to wystarczyło spojrzeć.
0
@ali3gator Cancelo lub Grimaldo chętnie, ale nie ten troglodyta
5
Ale będą jazdy w przyszłym sezonie
4
@Culer9002 jeszcze do tego wygląda jak stara lesbijka
0
@Encore Barbie było fajne, pomijając feministyczne pierdolamento
0
@esem91 to jednak wolę Speeda
1
Prezentacja wyjazdówki 28 lipca. Trochę szkoda, bo myślałem, że zagramy w nich w meczu z Vissel Kobe. Chociaż w sumie kto wie
6
Zapomniałem, że Hazard strzelił 4 gole w 54 meczach dla Realu xd
3
@draxidox gorszące widowisko to jest to, co z Bolkiem się stało
0
@JimMorrisonFCB a to akurat jedna z moich ulubionych piosenek Queen, o ile nie ulubiona
4
@PatrychoO xD
22
Cwaniak już załatwiony. Klub go wyj..., sprawą zajęła się ponoć policja.
https://x.com/Piotrowicz17/status/1946677979813499378
0
Pani policjantka z lotnistka TOP
0
Marcus jeszcze nieświadomy, że zaraz będzie wokół niego biegał oszołom od Romero, a zaraz potem nasza kochana Sarah od socjali.
0
Ciekawe czy chłopaki od razu namówią Rashforda na blond