PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pawlak1992 bo w tym klubie tak należy zakładać niestety
0
@zadafcb no teraz aktualizacja weszła
1
Czy my jesteśmy normalni
0
@PIWOSZ89 wiem, że ja się rzucę
30
@Mezocyklon87 co ty tu robisz człowieku?
0
Dobra, teraz dawać wyjazdówki w poniedziałek i zamawiamy z Raszfordzikiem
1
W biurach już czekają na Rashforda z blond farbą
1
Chińczyki ugotowali fejka, który podbija ulice xd
https://x.com/mundodeportivo/status/1948051904568623257
0
Mam nadzieję, że Sarah powtórzy tytuł filmiku jak przy ogłoszeniu Aubameyanga.
"You hurt us, now help us" xD
4
@adamek20151 mi się ostatnio podobał filmik "10 faktów, których nie wiedziałeś o nowej koszulce Barcy". I fakty typu, że ma herb po lewej stronie, logo Nike po prawej, logo Spotify na środku, że ma pionowe pasy xD
1
@Faro podobno Sarah czeka na deszcz, żeby było bardziej autentycznie
0
@MichuZ44 znalazłem chwilę, ale to tylko w drodze wyjątku.
0
@MichuZ44 brzydzę się, pozdrawiam. Natomiast to wygląda jakby ona po prostu wpadła w pułapkę biednego starszego pana, który musi sobie podotykać, bo się boi.
0
@MichuZ44 poczekaj na swoją kolej, jestem zasypywany listami z pytaniami.
1
@Lanosss właśnie widzę xD
1
Rashford z numerem 14. Niech przywróci temu numerowi chwałę splamioną przez Coutinho
1
Śniło mi się, że szwagry wypożyczyli gdzieś Kounde
1
@Jakchcesz ja go nie nienawidzę. Ja się nim brzydzę.
Wszyscy wiemy, ze dokładnie w taki sposób obejmuje się zamężną kobietę w ciąży będąc kolegą z pracy.
1
@pride1899 ale co konkretnie rozwinąć?
@Azrik i zupełnie przypadkiem najczęściej jest to kobieta. Teraz nawet w ciąży.
@Jakchcesz nie, jest po prostu obrzydliwym pickme transgej aktywistą z przeciętnymi umiejętnościami aktorskimi, a pchany jest do każdej popularnej marki, zapewne w dużej mierze za jego aktywizm.
0
@BorzyKrzys MeToo na niego czeka albo dowiemy się o nim kiedyś ciekawych rzeczy. Wcale nie będzie mi go szkoda, obrzydliwy jest. A to, jak Hollywood go pcha wszędzie i robi z niego wzór męskości, to w ogóle zostawiam bez komentarza
7
@blakkudium ta Julka jest pierwsza do zwolnienia w tym klubie
4
@Transu96 od nadmiaru wszystkiego ta gra chodzi jak gówno nawet w menu. Niby zmiany w dobrą stronę, ale wiadomo, że EA potrafi wszystko spieprzyć
0
Komentarz usunięty
2
@mekston Max Kolonko, ale niestety został niezrozumiany przez moderację
4
@Kgorecki2500 chłop gada tak jakby Dracz odgrywał rolę eksperta w Kiepskich
1
@Kgorecki2500 pomyśleli o kotku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Te baby są jakieś upośledzone pod względem rzutów karnych xD Co to było
0
@Aragorn33 brzydzę się tym krajem na równi z Rosją.
0
@Aragorn33 "wpuście ich, kim są, ustali się później"
"nawet jak jeden migrant zabije 10 Polaków, to uratujemy 9999 żyć"
O Ostaszewskiej czy Kurdej-Szatan nie wspomnę, a takich bab jest więcej. Wiadomo, do której opcji politycznej im najbliżej. Niestety do tej, na którą sam pośrednio głosowałem.
Co do drugiej sprawy. Ja mówię o wschodniej granicy, bo tam jest największy problem, bo niestety ci cofani przez Niemców są "nasi".