2

@Rupert_Haubica czasami nawet w sklepie Barcy potrafią lipę odwalić

8

- Witam Barcelono, kiedy ty będziesz działać normalnie?
- Witam chyba nigdy

12

Karol Krawczyk w reklamie Chrupiących Łakomczuszków

0

@clyde znaczy jako członek rodziny to normalne, że jest na filmiku, ale mógł coś lepszego założyć

22

Ale ciary na tym Yamalowym filmiku poszły. Chyba nie było, to daję

0

@Hadziuk czemu niekoniecznie?

2

Pamiętam, jak byłem nahajpowany, kiedy Messi przejmował 10 po Ronaldinho

8

"Janie, teraz przychodzisz do mnie: "Robercie, wróć". Ale nie prosisz z szacunkiem. Nie proponujesz przyjaźni. Nie zwiesz mnie Kapitanem. W dniu urodzin Yamala prosisz, bym wrócił do kadry."

4

@MichuZ44 a co to za gówno

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nowe wyjazdówki Betisu

7

@arasz1819 ciężkie czasy przed tobą. 10 lat (bo przez drugą kadencję zapewne też :)) urządzania sobie terapii i tłumaczenia świata na swój sposób, bo nie wygrała twoja opcja polityczna. Współczuję.

0

@tbas wiesz, my to właściwie już graniczymy.

1

@Matiasio Araśniewicz

5

@4drian0 nie po to powstają takie gry jak Clair Obscur czy nawet Death Stranding, żeby, jak to mówił Ferdek, jakaś małpa skacząca na gumie wygrała GOTY

1

@Kondziubarca no i dobre, wracamy na klimatyczny Montjuic

2

@Kgorecki2500 a to akurat nie jest dziwne. Fajnie się lata po mieście i leje łotrów

30

Super niteczka na dobranoc

8

@Faro mało wycisnęliśmy od tego Nike. Phillips to już w ogóle mało płaci

1

@Sulimo chyba żadnej nie zrobiłem nigdy xd Ewentualnie w jakiejś małej grze, gdzie same się robią wszystkie achievementy

4

@macio_944 czekam tylko na nagłówek "Flick testował Erica Garcię na skrzydle"

4

@Faro ale to będzie bekowo wyglądać na boisku z tymi blondasami xd

1

@aspr1me wymienić ter Stegena na Rashforda i zapomnieć

2

@macio_944 tylko gdzie w tym zabawa, mieć tak od razu wszystko przyklepane

0

@mmaciass no R-Gol jest jednak tylko na Polskę. Ze sklepu Barcelony czy Nike kupuje cały świat

1

@FcPortoFan1999 no jak, z drugiej strony tam masz. Ta "włoska", w której ostatnio grali, też była spoko. Ogólnie szanuję za retro kolekcję, jakiś czas już chodzi za mną kupno którejś koszulki https://sklep.legia.com/product/czrwona-koszulka-retro-z-sezonu-2000-2001/

0

@FcPortoFan1999 czerwień i zieleń. Zawsze to coś innego

0

@D10SLEO w ogóle to podobają mi się te koszulki Legii

0

@mokrychlopiec biorąc pod uwagę, że reszta obsady jest biała (no tam Hermiona jeszcze jest trochę ciemniejsza), a reszta jest zgodna z opisem, czyli np. Parvati i Padma są Hinduskami, to jestem przekonany, że zrobili Snape'a czarnym tylko dlatego, żeby James Potter wyszedł na rasistę.

1

@Starrk za chudy jakiś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?