PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rupert_Haubica czasami nawet w sklepie Barcy potrafią lipę odwalić
8
- Witam Barcelono, kiedy ty będziesz działać normalnie?
- Witam chyba nigdy
12
Karol Krawczyk w reklamie Chrupiących Łakomczuszków
0
@clyde znaczy jako członek rodziny to normalne, że jest na filmiku, ale mógł coś lepszego założyć
22
Ale ciary na tym Yamalowym filmiku poszły. Chyba nie było, to daję
0
@Hadziuk czemu niekoniecznie?
2
Pamiętam, jak byłem nahajpowany, kiedy Messi przejmował 10 po Ronaldinho
8
"Janie, teraz przychodzisz do mnie: "Robercie, wróć". Ale nie prosisz z szacunkiem. Nie proponujesz przyjaźni. Nie zwiesz mnie Kapitanem. W dniu urodzin Yamala prosisz, bym wrócił do kadry."
4
@MichuZ44 a co to za gówno
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nowe wyjazdówki Betisu
7
@arasz1819 ciężkie czasy przed tobą. 10 lat (bo przez drugą kadencję zapewne też :)) urządzania sobie terapii i tłumaczenia świata na swój sposób, bo nie wygrała twoja opcja polityczna. Współczuję.
0
@tbas wiesz, my to właściwie już graniczymy.
1
@Matiasio Araśniewicz
5
@4drian0 nie po to powstają takie gry jak Clair Obscur czy nawet Death Stranding, żeby, jak to mówił Ferdek, jakaś małpa skacząca na gumie wygrała GOTY
1
@Kondziubarca no i dobre, wracamy na klimatyczny Montjuic
2
@Kgorecki2500 a to akurat nie jest dziwne. Fajnie się lata po mieście i leje łotrów
30
Super niteczka na dobranoc
8
@Faro mało wycisnęliśmy od tego Nike. Phillips to już w ogóle mało płaci
1
@Sulimo chyba żadnej nie zrobiłem nigdy xd Ewentualnie w jakiejś małej grze, gdzie same się robią wszystkie achievementy
4
@macio_944 czekam tylko na nagłówek "Flick testował Erica Garcię na skrzydle"
4
@Faro ale to będzie bekowo wyglądać na boisku z tymi blondasami xd
1
@aspr1me wymienić ter Stegena na Rashforda i zapomnieć
2
@macio_944 tylko gdzie w tym zabawa, mieć tak od razu wszystko przyklepane
0
@mmaciass no R-Gol jest jednak tylko na Polskę. Ze sklepu Barcelony czy Nike kupuje cały świat
1
@FcPortoFan1999 no jak, z drugiej strony tam masz. Ta "włoska", w której ostatnio grali, też była spoko. Ogólnie szanuję za retro kolekcję, jakiś czas już chodzi za mną kupno którejś koszulki https://sklep.legia.com/product/czrwona-koszulka-retro-z-sezonu-2000-2001/
0
@FcPortoFan1999 czerwień i zieleń. Zawsze to coś innego
0
@D10SLEO w ogóle to podobają mi się te koszulki Legii
0
@mokrychlopiec biorąc pod uwagę, że reszta obsady jest biała (no tam Hermiona jeszcze jest trochę ciemniejsza), a reszta jest zgodna z opisem, czyli np. Parvati i Padma są Hinduskami, to jestem przekonany, że zrobili Snape'a czarnym tylko dlatego, żeby James Potter wyszedł na rasistę.
1
@Starrk za chudy jakiś