12

@4drian0 ale co warte? Jak tam nie ma ograniczeń co do numerów, to raczej nikt nie będzie płakał, że nie może wziąć 20. Widzę, że ludzie "popłakali" jeden dzień, bo wypadało, a teraz już się zaczynają teksty "a po co to, a po ch... tamto, wcale takie dobry nie był"

1

@July_6_BcN ja zjadłem kebaba i starczy

1

@Kuchar poka zdjęcia

0

@Arkon Popitek nie ogląda telewizji, dzięki czemu myśli samodzielnie. Wam każą w Faktach albo w 19:30 hejtować Brauna, to hejtujecie. Dobrze mówię @Popitek12?

1

@Popitek12 głównym bohaterem Garnacho, który opanował starożytne techniki ghostowania od samego dos Santosa Aveiro

1

@macio_944 pady fajne będą, chyba zamówię sobie jako rezerwę

0

2

@bezalkoholowy stara kur... Kasia, bo na miano babci nie zasługuje. Idolka lewej strony.

2

@RosjaninBut co mi jakiś francuzik będzie generalizował Polaków

0

Czy wiedzieliście:
- że na koszulkach Barcelony prawie zawsze są pionowe pasy?
- jak wyglądają flagi Barcelony i Katalonii?
- mamy logo Spotify na środku, herb na lewej, a logo Nike na prawej stronie koszulki?
- z tyłu koszulki od prawie 20 lat mamy logo Unicef/UNHCR?

Bo ja nie wiedziałem!



0

Szczerze mówiąc, to wolałbym jeszcze jeden sezon na Stadionie Olimpijskim niż na w połowie zrobionym Camp Nou

0

@Pomimo27 niektórzy nie mają nawet tego

2

@AlexDark00 trafna samokrytyka odnośne twojego nastawienia względem Roberta Lewandowskiego.

4

A Ter Stegen to teraz na instagramie jak nastolatek się zachowuje xd Odgrywa się na byłej wstawiając co chwilę zdjęcia z nową kobietą

5

@blakkudium ale Kongo

1

Komentarz usunięty

16

XDD piłkarz: wygrywa coś
też piłkarz chwilę później:

8

Wow! Pomyśleć, że prime ma dopiero przed sobą :O

1

Brutalne, ale doznanie tej kontuzji, to najlepsze co mu się udało w tym klubie od lat, bo zyskaliśmy przez to dwóch świetnych bramkarzy.

36

No cóż xd

4

@July_6_BcN zara tam zejdę, tylko niech ktoś otworzy drzwi z zewnątrz, o czym wspomniał @mekston

0

@Encore kretyn myśli, że komuś tym zaimponował xd

1

@July_6_BcN to miało pozostać tajemnicą

3

@tbas wciąż obrzydliwie wysokie poparcie Lewicy

6

@NeroTFP1 Majak to dość trafione nazwisko

0

@Aragorn33 teraz mają nową zabawkę, Gonzalo Garcię.

0

@SinMistico to jest zbyt uprzejma przyśpiewka na Real

11

Jutro Negreira wlatuje

0

Donnarummę najbardziej wysilił Militao w 86 minucie xd

1

@Karol145 Flick w sumie dalej pracuje z Robercikiem, więc niczego nie obalił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?