PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TaughtMule kadra Hiszpanii ma się po prostu lepiej bez Madrytu
3
@4drian0 jestem świeżo po obejrzeniu całej serii :D
5
@Frimpong safety car
0
@AbelKabel ale przecież ja cały czas powtarzam, że tym powinno się zająć państwo. Ale państwo miało to w dupie.
0
Dzień dobry panie Ratcliffe, czy może Marcus wyjść pograć w piłkę?
7
@jacobFCB Jezu, mam jej już dosyć. Robią z niej ważniejszą postać niż ten cały Sławosz xD
1
@Laminedependencia to trochę jak lewica, na czele z oszołomami jak Lempart mobilizująca kobiety, wmawiając im jakie to piekło mają w Polsce
4
@s0nar11 normalna telewizja XD Jeszcze powiedz, że niezależna i bezstronna. TVN ma tyle wspólnego z normalnością, co Republika. Trafiają przekazem do fanatyków Tuska i to nie pozwala im tego dostrzec. Jesteście tacy sami jak pis :)
14
- Soczyste, twarde, tęgie dryblasy!
- Domowe, a nie pizdryki ze sklepu.
- Smaczne, bo tradycyjne.
- Właśnie!
- Bo to jest, proszę pana, pyszny owoc ogólnonarodowego porozumienia. Wynik mądrego kompromisu.
- Właśnie! Gdyby tak w Sejmie potrafili się dogadać jak my, to ten kraj by normalnie mlekiem i miodem płynął.
0
@BorzyKrzys jeśli chodzi o Stapletona, to zapadło mi w pamięci jego wykonanie hymnu USA na rozpoczęcie SuperBowl. Jeden z niewielu w ostatnich latach, co podszedł z szacunkiem do wykonu
2
Teraz już na pewno Portugalia na 1-1. Zabawny gol xd
4
@Frimpong nikt mi nie wmówi, że to ludzkie zachowanie
2
Portugalki na 1-1, a wcześniej ładna bramka Cristiany Girelli
https://x.com/Telio49885162/status/1942320486785884589
0
@Gaucho poszedłbym na wymianę Araujo - Vlahović
0
Tak ogólnie, to wydaje mi się, że z Rakiticia może być w przyszłości spoko trener. Fajnie, jakby coś objął, ale nie wiem, czy ma takie plany.
6
@John_Doe bo dostrzeganie nieudolności władzy jest "złe". Niezależnie od tego, kto rządzi.
@KSIazE666 z tobą dyskusja jest już skończona, bo brzydzę się ludźmi, którzy uciekają się do wyzwisk od ułomów, alfabetów itd. tylko dlatego, że ktoś inaczej głosował. Swoją drogą, to właśnie przegrało twojemu kandydatowi wybory prezydenckie i zapewne pomoże przegrać te nadchodzące.
4
@Zoupka uuu kolego, grubo tam u ciebie
0
@KSIazE666 strasznie nieprzyjemne musi być przebywanie obok ciebie na co dzień.
0
@KSIazE666 bardzo ładnie, ale zapomniałeś nazwać mnie jeszcze ruskiem.
2
@Konradowskyy człowieku, czy ja tam jestem? Najważniejsze jest to, że czy tego chcesz, czy nie, nagłośniły sprawę do tego stopnia, że nierząd ruszył dupę i robi cokolwiek
7
@Comentateiro nic na to nie poradzę, że mam konkretnie przekonania na dany temat i nic nie poradzę na to, że raz pasują do pisu, konfederacji, a niektóre nawet do lewicy. Nie tym się kieruję.
0
@Cvzx no ja nie wiem jaki plan mają, ale coś kojarzę, że Bacha była przymierzana do Barcy
2
@Cvzx pewnie do Lyonu pójdzie xd
3
@Comentateiro no to tak, zgoda. Ale nadal mi zarzucasz, że jestem fanem Republiki xd Jestem, ale jedynej prawdziwej.
5
No i oficjalnie. Źle się tam dzieje @Cvzx
2
@Cvzx pytaj mnie, a ja ciebie xD Tak samo się dzisiaj zdziwiłem, jak przeczytałem, że odchodzi. Roebuck też dzisiaj kontrakt rozwiązała xd Syf jak nie wiem
15
@Comentateiro ty masz chłopie serio jakąś demencję. Jeszcze wczoraj ci pisałem, że pisowcy najgłośniej teraz krzyczą, mimo że nawpuszczali tylu imigrantów, a ty mi teraz coś o idolach piszesz xD
9
@Konradowskyy dlaczego państwo Tuska miało gdzieś sytuację na granicy, dopóki zwykli ludzie się nie wzięli do roboty? Przecież niedawno według Tuska nie było żadnych podrzutów.
61
TVN przekracza wszelkie granice obrzydliwości. Przed chwilą w Faktach był materiał ośmieszający ludzi, którzy stoją na granicy i bagatelizujący sprawę, bo do Polski wkracza "zaledwie kilkuset imigrantów rocznie"
2
@doc teraz to już się jakieś losowe nazwiska pojawiają