0

@Eklerek mundialową to jakimś wielkim fartem kupiłem, bo jak już były niedostępne, to sprawdzałem co jakiś czas i z dupy w nocy się jedna sztuka pojawiła, akurat mój rozmiar xd Potem już nie widziałem, żeby były dostępne

11

Coś pięknego się szykuje

0

xD Norwegia dostała karnego, Hegerberg nie trafiła w bramkę, pierwsza akcja Szwajcarii i karn. Jednak nie ma karnego.

1

@Witekk10 pewnie w późniejszym terminie

2

@PIWOSZ89 jezu myślałem, że babcia się nabiła

1

@Faro chyba 17. Casado go ma, ale taki numer nie pasuje do tej pozycji xd

2

@mordini123 Hiszpanię i tak bym oglądał i tak

2

@FcPortoFan1999 w ogóle fajne combo strojów w tym meczu

3

Za chwilę mecz otwarcia Islandia - Finlandia

9

Mają coś w sobie koszulki meksykańskich klubów

0

@Hosh panie...

0

Szukam jakiejś książki o Arrgentynie typu przewodnik/ciekawostki/zdjęcia itd., ale nie natrafiłem na nic ciekawego do tej pory. Ma ktoś coś takiego?

0

@Lisek nie ma xd W ogóle w sklepie Barcy własny nadruk może mieć max. 8 znaków, idiotyzm

1

@Michael24 okrągłe były fajniejsze. Logo LaLigi też powinno być złote. Barca Femeni tak ma

0

@Bogan przepłacać też nie ma sensu. Może kiedyś coś trafię na Vinted

0

@Gaucho ja żałuję, że nie kupiłem złotej wyjazdów z pierwszego sezonu Lewego

3

@blakkudium a to nie jest nawet jakiś wybitny model. Ludzie bali się chyba powtórki z poprzedniego sezonu

4

Trochę proste te koszulki, ale nie są złe
https://x.com/Footy_Headlines/status/1940195002308555194

0

@Michu94 XD Budda też mówił o tworzeniu historii i jak ludzie na tym wyszli

1

@Roobo Fredi Kamionka Gmina Burzenin odnalazł się już dawno

3

@Vurt a kto komu zabrał xd

7

Yamal na instagramie

1

@JimMorrisonFCB no niestety chyba tylko kanałami już. Wszystko wszędzie wyprzedane. Tu jest, ale z długim rękawem, starym logo Spotify i bez personalizacji https://www.zalando.pl/nike-performance-koszulki-pilkarskie-deep-royal-blue-noble-red-club-gold-n1242d6vv-k11.html

3

@Sau_Ron no ja wczoraj też chciałem :D

10

@Luciano99 daję temu postowi 3 minuty

2

@Lionel_Messi10 no ale przecież mówię Ci, że od 2019 roku mamy taką co sezon xd

0

@Lionel_Messi10 ale że co? Mamy tę czcionkę co sezon od 2019 roku, ale dopiero teraz nazwiska będą pisane łukiem

3

Wygląda na to, że nazwiska na koszulkach w pucharach będą od tego sezonu zaokrąglane

0

@mordini123 a co to się stało, że przenoszą program

0

@NismoFCB dlatego mówię, że tym powinno zająć się państwo, ale skoro państwo ma to gdzieś, to ludzie biorą sprawy we własne ręce. Nie tak to powinno wyglądać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?