PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek mundialową to jakimś wielkim fartem kupiłem, bo jak już były niedostępne, to sprawdzałem co jakiś czas i z dupy w nocy się jedna sztuka pojawiła, akurat mój rozmiar xd Potem już nie widziałem, żeby były dostępne
11
Coś pięknego się szykuje
0
xD Norwegia dostała karnego, Hegerberg nie trafiła w bramkę, pierwsza akcja Szwajcarii i karn. Jednak nie ma karnego.
1
@Witekk10 pewnie w późniejszym terminie
2
@PIWOSZ89 jezu myślałem, że babcia się nabiła
1
@Faro chyba 17. Casado go ma, ale taki numer nie pasuje do tej pozycji xd
2
@mordini123 Hiszpanię i tak bym oglądał i tak
2
@FcPortoFan1999 w ogóle fajne combo strojów w tym meczu
3
Za chwilę mecz otwarcia Islandia - Finlandia
9
Mają coś w sobie koszulki meksykańskich klubów
0
@Hosh panie...
0
Szukam jakiejś książki o Arrgentynie typu przewodnik/ciekawostki/zdjęcia itd., ale nie natrafiłem na nic ciekawego do tej pory. Ma ktoś coś takiego?
0
@Lisek nie ma xd W ogóle w sklepie Barcy własny nadruk może mieć max. 8 znaków, idiotyzm
1
@Michael24 okrągłe były fajniejsze. Logo LaLigi też powinno być złote. Barca Femeni tak ma
0
@Bogan przepłacać też nie ma sensu. Może kiedyś coś trafię na Vinted
0
@Gaucho ja żałuję, że nie kupiłem złotej wyjazdów z pierwszego sezonu Lewego
3
@blakkudium a to nie jest nawet jakiś wybitny model. Ludzie bali się chyba powtórki z poprzedniego sezonu
4
Trochę proste te koszulki, ale nie są złe
https://x.com/Footy_Headlines/status/1940195002308555194
0
@Michu94 XD Budda też mówił o tworzeniu historii i jak ludzie na tym wyszli
1
@Roobo Fredi Kamionka Gmina Burzenin odnalazł się już dawno
3
@Vurt a kto komu zabrał xd
7
Yamal na instagramie
1
@JimMorrisonFCB no niestety chyba tylko kanałami już. Wszystko wszędzie wyprzedane. Tu jest, ale z długim rękawem, starym logo Spotify i bez personalizacji https://www.zalando.pl/nike-performance-koszulki-pilkarskie-deep-royal-blue-noble-red-club-gold-n1242d6vv-k11.html
3
@Sau_Ron no ja wczoraj też chciałem :D
10
@Luciano99 daję temu postowi 3 minuty
2
@Lionel_Messi10 no ale przecież mówię Ci, że od 2019 roku mamy taką co sezon xd
0
@Lionel_Messi10 ale że co? Mamy tę czcionkę co sezon od 2019 roku, ale dopiero teraz nazwiska będą pisane łukiem
3
Wygląda na to, że nazwiska na koszulkach w pucharach będą od tego sezonu zaokrąglane
0
@mordini123 a co to się stało, że przenoszą program
0
@NismoFCB dlatego mówię, że tym powinno zająć się państwo, ale skoro państwo ma to gdzieś, to ludzie biorą sprawy we własne ręce. Nie tak to powinno wyglądać.