3

A ten czego tam?

1

@RinooniR a co tam było między nimi, bo nie pamiętam. Lewy go zwolnił?

1

@Popitek12 ale co? Walczył w kombinezonie po samą szyję?

1

@Encore czyli Żukosia do bana?

5

Rozwala mnie to, że WWE jedzie do Arabów i baby muszą walczyć w kombinezonach, które kawałka szyi nie odkrywają @zadafcb @mordini123 @Popitek12 @D10SLEO @lucas/catalan

1

@Lionel_Messi10 grejpfrutowo-malinowa lemoniada

1

@Lionel_Messi10 teraz jeszcze muszę polować na Oshee z Darią Zawiałow xd

1

@Mokaczino to akurat nie jest tak nieprawdopodobne jak szurskie teorie

1

@Lionel_Messi10 ja nie piję izotoników, to może wezmę tego jednego różowego

1

@Lionel_Messi10 zamówiłeś? xd

0

@Walker How Deep Is Your Love dla mnie numer 1

0

Komentarz usunięty

0

@draxidox jak najmniej interesów z tym obrzydliwie skorumpowanym krajem

0

@draxidox widzę, że ciężki czas dla rodziny Lisa się szykuje xd

3

@Lionel_Messi10 skandaliczne kolesiostwo

0

@Pedri16Future ziomek u mnie miał "dyskalkulię" i zdał luźno maturę. Ten tu musi być wyjątkowym kretynem

1

@Eklerek mi przypominają czarny strój Spider-mana z Maguirem

1

@Lionel_Messi10 i ten placek Ter Stegen przy golu na 2-2 xD

2

@Kgorecki2500 grałem w Stray, ale nie przeszedłem.
Na wyprzedaży nic ciekawego dla mnie :/

chociaż właśnie zobaczyłem, że Robocop jest za 23 zł

8

@SinMistico nawet tam mają Giertycha i Lisa

2

@clyde jak się nie gra w dużo gier Ubisoftu (jak ja), to nie czuć tej powtarzalności z Far Cry'ów itd. Fajna gra, ale oczywiście wplecione wątki "tożsamości płciowej" itd.

4

@blakkudium trochę jak taśmy republiki xd

1

@Eklerek u nas Cata Coll to i tak jest wybitna jak na te standardy

1

Al Ain obejmuje prowadzenie i awansuje na trzecie miejsce w grupie!

4

@Rifek obejrzę, bo lubię jedynkę, ale nie spodziewam się niczego dobrego

5

A w ogóle to dziś wyszedł zwiastun Vinciego 2

2

Al Ain doprowadza do wyrównania w meczu z marokańskim Wydad! Co za emocje

0

@PatrykBarca po to jest ten turniej, żebym nie musiał

2

No i ja np. teraz wolę sobie obejrzeć jakieś Wydad - Al Ain zamiast Juventus - City. Fajnie, że jest to KMŚ.

1

@GeneralXavi myślałem przez chwilę, że to Marek Woch nas zaszczycił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?