PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A ten czego tam?
1
@RinooniR a co tam było między nimi, bo nie pamiętam. Lewy go zwolnił?
1
@Popitek12 ale co? Walczył w kombinezonie po samą szyję?
1
@Encore czyli Żukosia do bana?
5
Rozwala mnie to, że WWE jedzie do Arabów i baby muszą walczyć w kombinezonach, które kawałka szyi nie odkrywają @zadafcb @mordini123 @Popitek12 @D10SLEO @lucas/catalan
1
@Lionel_Messi10 grejpfrutowo-malinowa lemoniada
1
@Lionel_Messi10 teraz jeszcze muszę polować na Oshee z Darią Zawiałow xd
1
@Mokaczino to akurat nie jest tak nieprawdopodobne jak szurskie teorie
1
@Lionel_Messi10 ja nie piję izotoników, to może wezmę tego jednego różowego
1
@Lionel_Messi10 zamówiłeś? xd
0
@Walker How Deep Is Your Love dla mnie numer 1
0
Komentarz usunięty
0
@draxidox jak najmniej interesów z tym obrzydliwie skorumpowanym krajem
0
@draxidox widzę, że ciężki czas dla rodziny Lisa się szykuje xd
3
@Lionel_Messi10 skandaliczne kolesiostwo
0
@Pedri16Future ziomek u mnie miał "dyskalkulię" i zdał luźno maturę. Ten tu musi być wyjątkowym kretynem
1
@Eklerek mi przypominają czarny strój Spider-mana z Maguirem
1
@Lionel_Messi10 i ten placek Ter Stegen przy golu na 2-2 xD
2
@Kgorecki2500 grałem w Stray, ale nie przeszedłem.
Na wyprzedaży nic ciekawego dla mnie :/
chociaż właśnie zobaczyłem, że Robocop jest za 23 zł
8
@SinMistico nawet tam mają Giertycha i Lisa
2
@clyde jak się nie gra w dużo gier Ubisoftu (jak ja), to nie czuć tej powtarzalności z Far Cry'ów itd. Fajna gra, ale oczywiście wplecione wątki "tożsamości płciowej" itd.
4
@blakkudium trochę jak taśmy republiki xd
1
@Eklerek u nas Cata Coll to i tak jest wybitna jak na te standardy
1
Al Ain obejmuje prowadzenie i awansuje na trzecie miejsce w grupie!
4
@Rifek obejrzę, bo lubię jedynkę, ale nie spodziewam się niczego dobrego
5
A w ogóle to dziś wyszedł zwiastun Vinciego 2
2
Al Ain doprowadza do wyrównania w meczu z marokańskim Wydad! Co za emocje
0
@PatrykBarca po to jest ten turniej, żebym nie musiał
2
No i ja np. teraz wolę sobie obejrzeć jakieś Wydad - Al Ain zamiast Juventus - City. Fajnie, że jest to KMŚ.
1
@GeneralXavi myślałem przez chwilę, że to Marek Woch nas zaszczycił