1

@blakkudium w nocy też wrzucałem. Mi bardzo odpowiada trzecia i chyba wleci Ronaldinho na plecach

1

Podoba mi się koszulka, ale coś mi to nie siedzi w całości ze spodenkami. Nie wiem, może powinni spróbować bordowych spodenek?

1

Dajcie Ortonowi coś wygrać

0

@D10SLEO samoańce to dzieci nepotyzmu oprócz Reignsa i Usosów. Pchają randomów jak ten JC Mateo (xD), bo Rock siedzi w TKO

2

@Popitek12 ta, Natalya szczególnie

0

There's more than one royal family.
Ale aurę ma to wejście

4

Macie, bo mi się przypomniało xD La kurwa un partido i zadowoleni

5

Myślałem, że oni tam Kowala ciągną xD

0

@clyde ja tosty jadłem wczoraj, pozdrawiam.

2

Junajted zaraz wywalczy karnego jak Kalisz

12

Araujo i Ter Stegen w akcji

5

O matko jaką bramkę chłop walnął XDDD

4

Typ zdrowy, że takie wejście robi w meczu charytatywnym youtuberów xd

2

@CurryTheGoat30 "Huja grał" nabierze nowego znaczenia

2

@aspr1me "her" XD Zabierzcie tej babie telefon albo hasło do socjali

0

@kuz piłka nożna dla kibiców!

7

@Cvzx poczekaj aż Junajted wejdzie. Ryszard Kalisz polskiego jutuba

0

@OzzyFCB to będziesz miał czwórkę inspirowaną sezonem 05/06

0

@LeoMessiiBarcaPepa @4drian0 jak to się mówi, dupią państwo fleki.

3

Właśnie zaczyna się memoriał Deva. Mecz między Ekipą Fantasy a youtuberami
https://www.youtube.com/live/_XwCjwMJFNU?si=yZdQZkfdprvvMYzd

1

Oficjalne zdjątka

0

@Kgorecki2500 zrobiłem i zjadłem raz. Spoko jest, ale nie żeby to jeść częściej niż raz na rok :D

3

@Popitek12 pozostanie*

1

Kurde, jak to wszystko dobrze wygląda na przyszły sezon

3

O matulu, ten tył. Będzie brana jak nic
https://x.com/Footy_Headlines/status/1938739395344974154

I to prawdopodobnie z takim tyłem. Od Ronaldinho zaczęła się moja przygoda, a miałem tylko jedną koszulkę, czyli domówkę 05/06 z bazaru. A powrót T90 to idealny moment. https://zapodaj.net/images/57635c03ac879.png

7

Ale śmiesznie wygląda ta gorąca dyskusja @Pedri16Future na panelu po lewej xD
Jakby on to pisał do kogoś

10

Aitana doznała wirusowego zapalenia opon mózgowych

2

Pablo Paez.

1

@Popitek12 gwiazdy na niebie

0

@VegetaPolska właśnie oglądam xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?