PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium w nocy też wrzucałem. Mi bardzo odpowiada trzecia i chyba wleci Ronaldinho na plecach
1
Podoba mi się koszulka, ale coś mi to nie siedzi w całości ze spodenkami. Nie wiem, może powinni spróbować bordowych spodenek?
1
Dajcie Ortonowi coś wygrać
0
@D10SLEO samoańce to dzieci nepotyzmu oprócz Reignsa i Usosów. Pchają randomów jak ten JC Mateo (xD), bo Rock siedzi w TKO
2
@Popitek12 ta, Natalya szczególnie
0
There's more than one royal family.
Ale aurę ma to wejście
4
Macie, bo mi się przypomniało xD La kurwa un partido i zadowoleni
5
Myślałem, że oni tam Kowala ciągną xD
0
@clyde ja tosty jadłem wczoraj, pozdrawiam.
2
Junajted zaraz wywalczy karnego jak Kalisz
12
Araujo i Ter Stegen w akcji
5
O matko jaką bramkę chłop walnął XDDD
4
Typ zdrowy, że takie wejście robi w meczu charytatywnym youtuberów xd
2
@CurryTheGoat30 "Huja grał" nabierze nowego znaczenia
2
@aspr1me "her" XD Zabierzcie tej babie telefon albo hasło do socjali
0
@kuz piłka nożna dla kibiców!
7
@Cvzx poczekaj aż Junajted wejdzie. Ryszard Kalisz polskiego jutuba
0
@OzzyFCB to będziesz miał czwórkę inspirowaną sezonem 05/06
0
@LeoMessiiBarcaPepa @4drian0 jak to się mówi, dupią państwo fleki.
3
Właśnie zaczyna się memoriał Deva. Mecz między Ekipą Fantasy a youtuberami
https://www.youtube.com/live/_XwCjwMJFNU?si=yZdQZkfdprvvMYzd
1
Oficjalne zdjątka
0
@Kgorecki2500 zrobiłem i zjadłem raz. Spoko jest, ale nie żeby to jeść częściej niż raz na rok :D
3
@Popitek12 pozostanie*
1
Kurde, jak to wszystko dobrze wygląda na przyszły sezon
3
O matulu, ten tył. Będzie brana jak nic
https://x.com/Footy_Headlines/status/1938739395344974154
I to prawdopodobnie z takim tyłem. Od Ronaldinho zaczęła się moja przygoda, a miałem tylko jedną koszulkę, czyli domówkę 05/06 z bazaru. A powrót T90 to idealny moment. https://zapodaj.net/images/57635c03ac879.png
7
Ale śmiesznie wygląda ta gorąca dyskusja @Pedri16Future na panelu po lewej xD
Jakby on to pisał do kogoś
10
Aitana doznała wirusowego zapalenia opon mózgowych
2
Pablo Paez.
1
@Popitek12 gwiazdy na niebie
0
@VegetaPolska właśnie oglądam xd