1

@adamek20151 no i ta obrona też chodziła jako tako

1

@Encore dajcie mi 1 na 1 z Falconem, to przejdę go 9 na 10 razy

0

Kończy karierę grubasie

1

@Bobo25 znaczy wydaje mi się, że bardziej byś chciał, żeby ta żałoba była niż ta żałoba faktycznie jest xD

0

Ta reklama DAZN: "naprawdę będziesz to oglądać w standardowej jakości? Ulepsz do planu premium" xD

0

Dajcie obronie Miami piłkę, to sami se strzelą

0

@Eto'o9 R10 i dobrze, że jest cicho. 1 lipca wpłacamy klauzulę i elo

0

@BorzyKrzys Enrique dobry ciules kazał oszczędzić naszych

1

Ja na miejscu tego Falcona skończyłbym karierę ogólnie

1

Miałem sporą przerwę od oglądania Miami, ale odkąd wróciłem, to ten kudłaty cieć z obrony Miami nie zrobił nic pozytywnego xD Skąd oni go wzięli

4

500 policjantów bierze udział, a ten postrzelił dwóch i spieprzył do lasu? Z taką policją nic nam niestraszne

0

Jest ktoś z Żywca albo był dzisiaj na MG? Jeśli tak, to jakie covery śpiewała orkiestra?

7

Nadejszła wiekopomna chwiła

2

@Kgorecki2500 ja gram dalej w jedynkę i najbardziej wkurza mnie to, że przy każdym przyjmowaniu zlecenia tylu NPC musi coś pierd... A najbardziej wkurza ten cały Die-Hardman

11

@MadafakinGuy gdyby nie argentyńska pijawka, to Barcelona miałaby dziś prawdopodobnie tylko jedną Ligę Mistrzów więcej niż PSG.

@Adran360 za tak idiotyczną opinię to powinien go "namierzyć" każdy zdrowy kibic Barcelony.

0

O w dupę, zobaczcie trzeci strój City xD
https://x.com/Footy_Headlines/status/1939027303670993113

3

Pepsi ze szklanej buteleczki to jest to

0

No i dobre @Popitek12

1

Kłopoty Punka @Popitek12

2

@Arden lubię te jego komedie, ale czemu w tym poście zrobili jakąś żydowską propagandę? "Mensch among men" brzmi wyjątkowo idiotycznie, jak rasa panów.

1

@Popitek12 Kross to ja do tej pory nie wiem, co on ma za postać. Chłopa prawie nie ma w tv, a wygląda interesująco

1

I kolejny Samoaniec z dupy w WWE xD Wyrzućcie tego Rocka już

0

@Lucyffffer1922 celem tego jest wyrządzenie krzywdy drugiemu człowiekowi, często odbijającej się długotrwale na zdrowiu. Tak, patologia.

0

@Criss18Barca "sporty" walki, szczególnie mordobicie to ogólnie dla mnie przejaw patologii. Wschodnie sztuki to co innego.

1

@Kai0 właśnie ciekawe jakie spodenki w trójkach będą. Mam nadzieję, że ciemne jak w sezonie 09/10 właśnie

1

@July_6_BcN Na dworzu jest zmrok, w autobusie tłok…

1

@marcin62 w sumie zastanawia mnie, co by zrobili. Wjeżdża policja, wyrzuca murzynów i co, walka z policją niemiecką?

1

@blakkudium w nocy też wrzucałem. Mi bardzo odpowiada trzecia i chyba wleci Ronaldinho na plecach

1

Podoba mi się koszulka, ale coś mi to nie siedzi w całości ze spodenkami. Nie wiem, może powinni spróbować bordowych spodenek?

1

Dajcie Ortonowi coś wygrać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?