PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@adamek20151 no i ta obrona też chodziła jako tako
1
@Encore dajcie mi 1 na 1 z Falconem, to przejdę go 9 na 10 razy
0
Kończy karierę grubasie
1
@Bobo25 znaczy wydaje mi się, że bardziej byś chciał, żeby ta żałoba była niż ta żałoba faktycznie jest xD
0
Ta reklama DAZN: "naprawdę będziesz to oglądać w standardowej jakości? Ulepsz do planu premium" xD
0
Dajcie obronie Miami piłkę, to sami se strzelą
0
@Eto'o9 R10 i dobrze, że jest cicho. 1 lipca wpłacamy klauzulę i elo
0
@BorzyKrzys Enrique dobry ciules kazał oszczędzić naszych
1
Ja na miejscu tego Falcona skończyłbym karierę ogólnie
1
Miałem sporą przerwę od oglądania Miami, ale odkąd wróciłem, to ten kudłaty cieć z obrony Miami nie zrobił nic pozytywnego xD Skąd oni go wzięli
4
500 policjantów bierze udział, a ten postrzelił dwóch i spieprzył do lasu? Z taką policją nic nam niestraszne
0
Jest ktoś z Żywca albo był dzisiaj na MG? Jeśli tak, to jakie covery śpiewała orkiestra?
7
Nadejszła wiekopomna chwiła
2
@Kgorecki2500 ja gram dalej w jedynkę i najbardziej wkurza mnie to, że przy każdym przyjmowaniu zlecenia tylu NPC musi coś pierd... A najbardziej wkurza ten cały Die-Hardman
11
@MadafakinGuy gdyby nie argentyńska pijawka, to Barcelona miałaby dziś prawdopodobnie tylko jedną Ligę Mistrzów więcej niż PSG.
@Adran360 za tak idiotyczną opinię to powinien go "namierzyć" każdy zdrowy kibic Barcelony.
0
O w dupę, zobaczcie trzeci strój City xD
https://x.com/Footy_Headlines/status/1939027303670993113
3
Pepsi ze szklanej buteleczki to jest to
0
No i dobre @Popitek12
1
Kłopoty Punka @Popitek12
2
@Arden lubię te jego komedie, ale czemu w tym poście zrobili jakąś żydowską propagandę? "Mensch among men" brzmi wyjątkowo idiotycznie, jak rasa panów.
1
@Popitek12 Kross to ja do tej pory nie wiem, co on ma za postać. Chłopa prawie nie ma w tv, a wygląda interesująco
1
I kolejny Samoaniec z dupy w WWE xD Wyrzućcie tego Rocka już
0
@Lucyffffer1922 celem tego jest wyrządzenie krzywdy drugiemu człowiekowi, często odbijającej się długotrwale na zdrowiu. Tak, patologia.
0
@Criss18Barca "sporty" walki, szczególnie mordobicie to ogólnie dla mnie przejaw patologii. Wschodnie sztuki to co innego.
1
@Kai0 właśnie ciekawe jakie spodenki w trójkach będą. Mam nadzieję, że ciemne jak w sezonie 09/10 właśnie
1
@July_6_BcN Na dworzu jest zmrok, w autobusie tłok…
1
@marcin62 w sumie zastanawia mnie, co by zrobili. Wjeżdża policja, wyrzuca murzynów i co, walka z policją niemiecką?
1
@blakkudium w nocy też wrzucałem. Mi bardzo odpowiada trzecia i chyba wleci Ronaldinho na plecach
1
Podoba mi się koszulka, ale coś mi to nie siedzi w całości ze spodenkami. Nie wiem, może powinni spróbować bordowych spodenek?
1
Dajcie Ortonowi coś wygrać