PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michaleu teraz już tak
3
Najpiękniejsza piosenka o relacji ojciec-syn
0
@macio_944 pewnie jeszcze pis im wizy sprzedał, a teraz Morawiecki wyje najgłośniej. Legalni czy nie, mnie takie widoki martwią i to się nie zmieni. No i pytanie, skoro sobie luźno siedzieli, to dlaczego przewieziono ich do ośrodka i udzielono pomocy?
0
@Pedri16Future ciekawe czy tuskowi chociaż trochę jest wstyd, że sięna niego powołał
5
Czy z okazji Dnia Ojca onet przypomniał już, jak ważną rolę odgrywają samotne matki?
4
Mówiłem, że Zełeński się zaraz zazdrosny zrobi, bo wszyscy obecnie patrzą na Iran. I cyk, "udaremniony zamach" i to jeszcze w Polsce :D
0
Porównania do Pedriego za 3, 2, 1...
1
@NeroTFP1 no ja też, ale jeśli jestem na jego koncercie, bo po prostu lubię jego muzykę, to niestety nie da się uniknąć tego, co ma do wyrzygania na temat polityki.
1
@NeroTFP1 no wykrzykiwanie "jebać pis" na koncertach raczej w tych granicach się nie mieści xd
0
@RosjaninBut niestety mało jest aktorów/celebrytów, którzy nie idą za lewackim nurtem. Dlatego cenię sobie po prostu tych artystów, którzy nie zabierają zdania na temat polityki. Przykład: Szczęsny u Wojewódzkiego. Brzydzę się natomiast np. tym, co robi Krzysztof Zalewski.
1
@gumaz odcinka nie kojarzę, ale zgaduję, że Dracz? xd
3
@blakkudium pierdzielę, trzeba będzie oglądać teraz Monaco z Fatim i Pogbą
1
Album na dziś:
U2 - "How to dismantle an atomic bomb"
1
@kubix05 idol. Marcin DorGOATciński
1
@tbas ale to już było panie Iran
0
@HypeR a no tak. Nie znam go i założyłem z automatu, że to LS
4
@ViscaelBarca2007 wydaje mi się, że jest plan pójścia po Williamsa i Rashforda, a ten Bardghji może będzie kupiony i zostanie w Kopenhadze.
0
Dopiero zobaczyłem, jakie "Chad" Pan Prezydent Andrzej Duda zapodał ratio na "Virgin" Donaldzie Tusku.
0
@Encore Giertychy i Lisy chyba nie przeżyją 2027 roku
5
Fajnie, że jakiś Iran nie będzie miał atomówek, ale jak mnie denerwuje to włażenie w dupę żydowstwu, największym zbrodniarzom XXI wieku
1
Ale Młode Wilki do jest śweitny film. Uwielbiam, tym bardziej że wykorzystano w nim kilka piosenek Varius Manx
2
Haha Roger mówi o "Borubarze" i "Perejro" :D
0
Zejdź z boiska Peszko
2
@urbipl w każdym razie koło Nitrozyniaka przeszedłbym obojętnie
5
Ronaldinho zebrał z plaży pakę losowych kumpli, a my gramy składem, którego większość jeszcze "wczoraj" profesjonalnie i baty xd
3
@Lucyffffer1922
Musiałbym wymienić pół dyskografii Republiki i Obywatela GC, więc pominę
Wilki - Nie stało się nic
Varius Manx - Zanim zrozumiesz
2 plus 1 - Iść w stronę Słońca
3
O i już w łeb xD Kto to jest Kostka
0
@Geble no jeszcze Heltona kojarzę i tyle, ale czy to legenda to nie wie. A, jeszcze Edmilson i Maicon są
0
@bezalkoholowy a bo wyszła jakaś z szarfą "Miss Polski". Może obecna?
0
To jest Miss Polski? Tak słabo u nas w kraju?