1

@michaleu teraz już tak

3

Najpiękniejsza piosenka o relacji ojciec-syn

0

@macio_944 pewnie jeszcze pis im wizy sprzedał, a teraz Morawiecki wyje najgłośniej. Legalni czy nie, mnie takie widoki martwią i to się nie zmieni. No i pytanie, skoro sobie luźno siedzieli, to dlaczego przewieziono ich do ośrodka i udzielono pomocy?

0

@Pedri16Future ciekawe czy tuskowi chociaż trochę jest wstyd, że sięna niego powołał

5

Czy z okazji Dnia Ojca onet przypomniał już, jak ważną rolę odgrywają samotne matki?

4

Mówiłem, że Zełeński się zaraz zazdrosny zrobi, bo wszyscy obecnie patrzą na Iran. I cyk, "udaremniony zamach" i to jeszcze w Polsce :D

0

Porównania do Pedriego za 3, 2, 1...

1

@NeroTFP1 no ja też, ale jeśli jestem na jego koncercie, bo po prostu lubię jego muzykę, to niestety nie da się uniknąć tego, co ma do wyrzygania na temat polityki.

1

@NeroTFP1 no wykrzykiwanie "jebać pis" na koncertach raczej w tych granicach się nie mieści xd

0

@RosjaninBut niestety mało jest aktorów/celebrytów, którzy nie idą za lewackim nurtem. Dlatego cenię sobie po prostu tych artystów, którzy nie zabierają zdania na temat polityki. Przykład: Szczęsny u Wojewódzkiego. Brzydzę się natomiast np. tym, co robi Krzysztof Zalewski.

1

@gumaz odcinka nie kojarzę, ale zgaduję, że Dracz? xd

3

@blakkudium pierdzielę, trzeba będzie oglądać teraz Monaco z Fatim i Pogbą

1

Album na dziś:
U2 - "How to dismantle an atomic bomb"

1

@kubix05 idol. Marcin DorGOATciński

1

@tbas ale to już było panie Iran

0

@HypeR a no tak. Nie znam go i założyłem z automatu, że to LS

4

@ViscaelBarca2007 wydaje mi się, że jest plan pójścia po Williamsa i Rashforda, a ten Bardghji może będzie kupiony i zostanie w Kopenhadze.

0

Dopiero zobaczyłem, jakie "Chad" Pan Prezydent Andrzej Duda zapodał ratio na "Virgin" Donaldzie Tusku.

0

@Encore Giertychy i Lisy chyba nie przeżyją 2027 roku

5

Fajnie, że jakiś Iran nie będzie miał atomówek, ale jak mnie denerwuje to włażenie w dupę żydowstwu, największym zbrodniarzom XXI wieku

1

Ale Młode Wilki do jest śweitny film. Uwielbiam, tym bardziej że wykorzystano w nim kilka piosenek Varius Manx

2

Haha Roger mówi o "Borubarze" i "Perejro" :D

0

Zejdź z boiska Peszko

2

@urbipl w każdym razie koło Nitrozyniaka przeszedłbym obojętnie

5

Ronaldinho zebrał z plaży pakę losowych kumpli, a my gramy składem, którego większość jeszcze "wczoraj" profesjonalnie i baty xd

3

@Lucyffffer1922
Musiałbym wymienić pół dyskografii Republiki i Obywatela GC, więc pominę

Wilki - Nie stało się nic
Varius Manx - Zanim zrozumiesz
2 plus 1 - Iść w stronę Słońca

3

O i już w łeb xD Kto to jest Kostka

0

@Geble no jeszcze Heltona kojarzę i tyle, ale czy to legenda to nie wie. A, jeszcze Edmilson i Maicon są

0

@bezalkoholowy a bo wyszła jakaś z szarfą "Miss Polski". Może obecna?

0

To jest Miss Polski? Tak słabo u nas w kraju?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?