PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kgorecki2500 juz będę jak menel zbierał butelki w domu i szedł z worem do sklepu xD No świetne rozwiązanie. Ale w Niemczech tak jest, więc uśmiechnijcie się brygada, a Polok zwykle narzeka!!1
3
Oho, wchodzi żeby samobója walnąć
4
A Pepe co tam robi xd Del Piero xd Czuję się jakbym oglądał backstage WWE
1
Ale za to bramkarz nadal top xD
0
Przecież w tej obronie Miami to jacyś debile grają xd
2
Ale ta obrona Miami jest upośledzona xD
3
To ten stary znany Ustari broni w Miami? xD
2
Nie no, ale kto te stroje dobrał
5
A mówcie, co chcecie, ale fajnie byłoby zobaczyć Barcę na tym turnieju, tym bardziej wygrywającą. Skoro zaczęło się gloryfikować Ligę Narodów, to z KMŚ też na pewno tak będzie.
6
Ty bo zaraz gramy mecz
2
Kurcze, ale Hummel robi ładne koszulki piłkarskie
https://www.hummel.pl/wer-25-26-3rd-jersey-s-s-scarab/231027-6108.html
1
Jak nie macie dość tego kabaretu, to zaraz w Opolu też zaczynają
4
Tylko odebranie opaski kapitanowi może naprawić grę tej młodej kadry
0
@FcPortoFan1999 nie zaszkodzi zaśpiewać "probierz, probierz, wyp..."
2
Tylko wejście Cristiano Ronaldo mogłoby jeszcze uratować Polskę
2
@Frimpong Nuno Gomes gra?
1
@GTBTP "Warszawa jest dla wszystkich, codziennie. Po prostu". Wyobraźcie sobie, ile trzeba było robić propagandy, żeby wmówić tym ludziom, że ktoś ich nie akceptuje i są największymi wrogami społeczeństwa. Ludzie kiedyś mieli w nich wyj..., no ale wtedy zaczęto wpychać całe to lgbt do gardła. Przede wszystkim w mediach.
1
Co to za dziwadło prowadzi Opole?
0
@Aragorn33 przecieżto żart
1
@clyde a ten już czeka na pędzel i malowanie :D
https://zapodaj.net/images/c3a1c6dca0b9f.png
0
@clyde no obejrzałem na yt końcówkę Verso i jest chyba jednak lepsza, ale nie musieli pokazywać tego: https://zapodaj.net/images/bfb5437cd442b.png
Ciekawe, czy będzie druga część i co w ogóle mogliby tam pokazać. Ogólnie mało jest takich gier. Na myśl od razu przychodzi mi bliźniacze A Plague Tale i to tyle.
0
@clyde @dominikk_pl @Kazragore właśnie wybrałem Maelle, a w tle leciało "mori" Podsiadło. Niesamowite jak te słowa pasują do tej sceny
Maelle:
"Muszę iść, już mnie tam wołają
Zimno dziś, a chciałem trochę dłużej
Potrzymać dłoń, czuć jak płynie przyjemny prąd, prąd
A co jeśli ja nie chcę, jeśli zrobię bunt
Weźcie się nie śpieszcie
Proszę Was o luz
Łamię mi się serce, pali mi się grunt
Błagam jeszcze nie chcę
Jeszcze kilka słów"
Renoir:
"A jeśli już, to wezmę tam ze sobą bukiet róż.
Przy bramie będę czekał patrząc w dół
Ty w wolnej chwili czasem na mnie spójrz
A jeśli już, to nie martw się pamiętam każdy dzień
A miejsce będzie zawsze obok mnie
Czekać aż i Ty dołączysz tu"
0
@PatrychoO właśnie stroję przed wyborem między Verso a Maelle i nie wiem, co zrobić xd Co wybraliście?
0
Pytanie do graczy Clair Obscur w komentarzu. Chodzi o końcówkę gry, więc jak ktoś nadal gra, to niech nie patrzy @clyde
3
@Encore ciekawe kiedy Tusk każe mu się zamknąć w końcu
0
@AxelF bo nie życzę sobie w Polsce śmietnika kulturowego, jaki zrobił się w Anglii.
2
@RosjaninBut ale za dwa lata będzie wycie po kolejnych przegranych wyborach platformy i lewicy
0
@messi33 ja najchętniej skasowałbym cały bliski wschód, bo nic z tego dobrego nie ma
3
@Roobo Kiepscy to jest serial niemożliwy
1
@jacobFCB czemu?