5

@Kgorecki2500 juz będę jak menel zbierał butelki w domu i szedł z worem do sklepu xD No świetne rozwiązanie. Ale w Niemczech tak jest, więc uśmiechnijcie się brygada, a Polok zwykle narzeka!!1

3

Oho, wchodzi żeby samobója walnąć

4

A Pepe co tam robi xd Del Piero xd Czuję się jakbym oglądał backstage WWE

1

Ale za to bramkarz nadal top xD

0

Przecież w tej obronie Miami to jacyś debile grają xd

2

Ale ta obrona Miami jest upośledzona xD

3

To ten stary znany Ustari broni w Miami? xD

2

Nie no, ale kto te stroje dobrał

5

A mówcie, co chcecie, ale fajnie byłoby zobaczyć Barcę na tym turnieju, tym bardziej wygrywającą. Skoro zaczęło się gloryfikować Ligę Narodów, to z KMŚ też na pewno tak będzie.

6

Ty bo zaraz gramy mecz

2

Kurcze, ale Hummel robi ładne koszulki piłkarskie
https://www.hummel.pl/wer-25-26-3rd-jersey-s-s-scarab/231027-6108.html

1

Jak nie macie dość tego kabaretu, to zaraz w Opolu też zaczynają

4

Tylko odebranie opaski kapitanowi może naprawić grę tej młodej kadry

0

@FcPortoFan1999 nie zaszkodzi zaśpiewać "probierz, probierz, wyp..."

2

Tylko wejście Cristiano Ronaldo mogłoby jeszcze uratować Polskę

2

@Frimpong Nuno Gomes gra?

1

@GTBTP "Warszawa jest dla wszystkich, codziennie. Po prostu". Wyobraźcie sobie, ile trzeba było robić propagandy, żeby wmówić tym ludziom, że ktoś ich nie akceptuje i są największymi wrogami społeczeństwa. Ludzie kiedyś mieli w nich wyj..., no ale wtedy zaczęto wpychać całe to lgbt do gardła. Przede wszystkim w mediach.

1

Co to za dziwadło prowadzi Opole?

0

@Aragorn33 przecieżto żart

1

@clyde a ten już czeka na pędzel i malowanie :D
https://zapodaj.net/images/c3a1c6dca0b9f.png

0

@clyde no obejrzałem na yt końcówkę Verso i jest chyba jednak lepsza, ale nie musieli pokazywać tego: https://zapodaj.net/images/bfb5437cd442b.png

Ciekawe, czy będzie druga część i co w ogóle mogliby tam pokazać. Ogólnie mało jest takich gier. Na myśl od razu przychodzi mi bliźniacze A Plague Tale i to tyle.

0

@clyde @dominikk_pl @Kazragore właśnie wybrałem Maelle, a w tle leciało "mori" Podsiadło. Niesamowite jak te słowa pasują do tej sceny

Maelle:
"Muszę iść, już mnie tam wołają
Zimno dziś, a chciałem trochę dłużej
Potrzymać dłoń, czuć jak płynie przyjemny prąd, prąd

A co jeśli ja nie chcę, jeśli zrobię bunt
Weźcie się nie śpieszcie
Proszę Was o luz
Łamię mi się serce, pali mi się grunt
Błagam jeszcze nie chcę
Jeszcze kilka słów"

Renoir:
"A jeśli już, to wezmę tam ze sobą bukiet róż.
Przy bramie będę czekał patrząc w dół
Ty w wolnej chwili czasem na mnie spójrz
A jeśli już, to nie martw się pamiętam każdy dzień
A miejsce będzie zawsze obok mnie
Czekać aż i Ty dołączysz tu"

0

@PatrychoO właśnie stroję przed wyborem między Verso a Maelle i nie wiem, co zrobić xd Co wybraliście?

0

Pytanie do graczy Clair Obscur w komentarzu. Chodzi o końcówkę gry, więc jak ktoś nadal gra, to niech nie patrzy @clyde

3

@Encore ciekawe kiedy Tusk każe mu się zamknąć w końcu

0

@AxelF bo nie życzę sobie w Polsce śmietnika kulturowego, jaki zrobił się w Anglii.

2

@RosjaninBut ale za dwa lata będzie wycie po kolejnych przegranych wyborach platformy i lewicy

0

@messi33 ja najchętniej skasowałbym cały bliski wschód, bo nic z tego dobrego nie ma

3

@Roobo Kiepscy to jest serial niemożliwy

1

@jacobFCB czemu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?