1

@KSSniper tak, poprawiłem przed chwilą

1

Gole z rzutów wolnych:

Juninho 77
Pele 70
Messi 68

Pele byłby do zrobienia

5

Suarez xd

3

Znowu czuję się, jakbym oglądał Mistrzostwa Świata. A czekaj, przecież to są Mistrzostwa świata.

2

Dobra, teraz to robi Lioneleczek

1

Ale bramkę wsadzili

0

Jezu, ten Suarez to jest parodia piłkarza. Jaki to jest grubas

5

Byli Krywcow z tym drugim na środku, na boku Yedlin, to jakoś ta obrona grała. To są jakieś pajace

1

Ale Ustari ma czutkę do karnych

3

Czemu w tej obronie Miami grają sami terroryści

2

@LeoMessiiBarcaPepa ta? A Galactik Football oglądałeś? Oni sami pewnie kopią gałeczkę aż miło.

4

@Kgorecki2500 uwielbiam kiedy tej kadrze nie wychodzi

0

@marcin62 jak coś, to jeszcze spróbuję Sekiro. A jak i to nie podejdzie, to wrócę do Ronina

0

@clyde znam swoje możliwości :D Ich szczytem był Wukong/Stellar Blade

0

Zainstalowałem Elden Ring. Daję sobie 10 minut, zanim odinstaluję

2

@Kgorecki2500 to za darmo chyba dawali, bo mam

0

@marcin62 Inka albo Anatol to piękna sprawa

0

@esem91 Schwarzenegger to musi być o pani po lewej. Ale kto to ten po prawej? Predator?

39

O, dobre się dzisiaj wylosowało

0

@GTBTP od kiedy w szkołach sprzedawano kawę w ogóle xd

1

@Pedri16Future a już nawet nie chciało mi się pisać xD Jedno zdanie caps lockiem dla podkreślenia tonu wypowiedzi to najwyraźniej za dużo.

1

@Andi18 nie udawaj, że nie oglądałbyś, gdyby Barca brała udział.

2

@dmcteam przy okazji wkleję moją ulubioną reklamę. Dorociński + dobra piosenka + ważne przesłanie. Co prawda nie o alkohol w niej chodzi, ale i tak.

4

Lubię sobie odkryć nową muzykę i ostatnio przy okazji męskograniowych ogłoszeń odkryłem polski soulowy projekt o nazwie Cinnamon Gum. Płyta "The Cinnamon Show" nawiązuje do amerykańskiej muzyki lat 70. Fajnie się tego słucha i może komuś się spodoba. Zachęcam do posłuchania na Spotify, bo to chyba nie jest oficjalny kanał na yt. @JimMorrisonFCB @Walker @clyde

0

@Walker idol, podobno imię mam właśnie po nim :D

0

@NeroTFP1 a niech go kolejny trener nie powoła już nigdy i chu

5

Widzę, że dziś o 21:00 mecz pomiędzy klubem utrzymywanym przez brudne arabskie pieniądze a klubem królewskim, z historią i tradycjami. Real Madryt - Al Hilal, w tej kolejności.

0

@fart to jest naprawdę wielkie wydarzenie, że po 10 latach w końcu przychodzi ktoś, kto umie bronić.

2

A mówta co chceta, ale podoba mi się pomysł turnieju, w którym mierzą się ze sobą kluby z różnych kontynentów. Tylko nie ma jak zrobić, żeby drużyny europejskie tego nie dominowały

0

@Pedri16Future nie no, głos Andy'ego to tylko jedna z wielu mocnych stron Ludwiczka. Mam jeszcze biografię Louie'ego Andersona do przeczytania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?