PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KSSniper tak, poprawiłem przed chwilą
1
Gole z rzutów wolnych:
Juninho 77
Pele 70
Messi 68
Pele byłby do zrobienia
5
Suarez xd
3
Znowu czuję się, jakbym oglądał Mistrzostwa Świata. A czekaj, przecież to są Mistrzostwa świata.
2
Dobra, teraz to robi Lioneleczek
1
Ale bramkę wsadzili
0
Jezu, ten Suarez to jest parodia piłkarza. Jaki to jest grubas
5
Byli Krywcow z tym drugim na środku, na boku Yedlin, to jakoś ta obrona grała. To są jakieś pajace
1
Ale Ustari ma czutkę do karnych
3
Czemu w tej obronie Miami grają sami terroryści
2
@LeoMessiiBarcaPepa ta? A Galactik Football oglądałeś? Oni sami pewnie kopią gałeczkę aż miło.
4
@Kgorecki2500 uwielbiam kiedy tej kadrze nie wychodzi
0
@marcin62 jak coś, to jeszcze spróbuję Sekiro. A jak i to nie podejdzie, to wrócę do Ronina
0
@clyde znam swoje możliwości :D Ich szczytem był Wukong/Stellar Blade
0
Zainstalowałem Elden Ring. Daję sobie 10 minut, zanim odinstaluję
2
@Kgorecki2500 to za darmo chyba dawali, bo mam
0
@marcin62 Inka albo Anatol to piękna sprawa
0
@esem91 Schwarzenegger to musi być o pani po lewej. Ale kto to ten po prawej? Predator?
39
O, dobre się dzisiaj wylosowało
0
@GTBTP od kiedy w szkołach sprzedawano kawę w ogóle xd
1
@Pedri16Future a już nawet nie chciało mi się pisać xD Jedno zdanie caps lockiem dla podkreślenia tonu wypowiedzi to najwyraźniej za dużo.
1
@Andi18 nie udawaj, że nie oglądałbyś, gdyby Barca brała udział.
2
@dmcteam przy okazji wkleję moją ulubioną reklamę. Dorociński + dobra piosenka + ważne przesłanie. Co prawda nie o alkohol w niej chodzi, ale i tak.
4
Lubię sobie odkryć nową muzykę i ostatnio przy okazji męskograniowych ogłoszeń odkryłem polski soulowy projekt o nazwie Cinnamon Gum. Płyta "The Cinnamon Show" nawiązuje do amerykańskiej muzyki lat 70. Fajnie się tego słucha i może komuś się spodoba. Zachęcam do posłuchania na Spotify, bo to chyba nie jest oficjalny kanał na yt. @JimMorrisonFCB @Walker @clyde
0
@Walker idol, podobno imię mam właśnie po nim :D
0
@NeroTFP1 a niech go kolejny trener nie powoła już nigdy i chu
5
Widzę, że dziś o 21:00 mecz pomiędzy klubem utrzymywanym przez brudne arabskie pieniądze a klubem królewskim, z historią i tradycjami. Real Madryt - Al Hilal, w tej kolejności.
0
@fart to jest naprawdę wielkie wydarzenie, że po 10 latach w końcu przychodzi ktoś, kto umie bronić.
2
A mówta co chceta, ale podoba mi się pomysł turnieju, w którym mierzą się ze sobą kluby z różnych kontynentów. Tylko nie ma jak zrobić, żeby drużyny europejskie tego nie dominowały
0
@Pedri16Future nie no, głos Andy'ego to tylko jedna z wielu mocnych stron Ludwiczka. Mam jeszcze biografię Louie'ego Andersona do przeczytania